Gönderen Konu: Trakya da Kürt İstilası  (Okunma sayısı 12325 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı albay

• Türkçü-Turancı
  • **
Trakya da Kürt İstilası
« : 29 Mayıs 2006 »
iptal

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Ynt: Trakya da Kürt İstilası
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2006 »
   Bunların üremedikleri yer yok zaten. Hiç bilinmeyen küçük bir beldemize bile bunlar gelerek o beldemizin havasını kirletiyorlar. Özellikle Ege'deki beldelerimiz buna çok iyi örmektir. Sahil şeridinde ki nerdeyse bütün belde, ilçe v.b yerlerimizi istila etmiştir.  kürdoların yoğun yaşadığı bölgelerden buralara düzüneli olrak her gün otobüs seferleri vardır.

Çekirge istilası gibi. Sağlam bir yer bırakmıyorlar.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Turansoylu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 01 Haziran 2006 »
aşağı bir ırk olan kürtler it gibi yavrulayarak memleketin her yerine yayılıyorlar.her ilimizde artık kürt denen bu yarı fars ayrı arap yarı ermeni ne olduğu belirsiz kişilik yoksunu yaratıklar göze çarpıyor.bu gidişata dur dememiz lazım ama nasıl?

şipi kağan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2006 »
Ben Trakyalıyım.Trakya Türklerin çoğunlukta olduğu bir yerdir.Şu anda fazla kürt yok ama ileride
ne olacağı belli olmaz.Onlar Türkiye'nin her tarafını istila etmek istiyorlar.Önlemler almak lazım.

Bir örnek vereyim;bizim orada 4 tane kürt iti bir düğüne gelmişti.Bu itsoyları orada bulunan bir
kıza laf attılar.Bizde onları öyle bir dövdük ki içlerinden biri beyin travması geçirdi.Yani böyle sert
tepkiler verebilirsek şehirlerimizi kolay kolay istila edemez bu domuzlar.

TÜRK IRKI ÜSTÜNDÜR!

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2006 »
Ellerine sağlık Şipi Kağan! kürd mikropları başka bir dilden anlamaz! Bunları şımartmayacaksın!
Yüz verdikçe astar istiyorlar!

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 07 Haziran 2006 »
Hakikaten kürdolar dayaktan silahtan başka bir dilden anlamayan aşağılık kırma bir topluluk.En belirgin özellikleri kalabalık kabadayılığı ve güce teslim olmaları..Bu nedenle kürdolara kattiyen yüz verilmemeli ve süzekli ezilmeli...Uzun vadedede bu kırma topluluğu kuzey ırağa sürmenin yolu bulunmalı...

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 12 Temmuz 2006 »
SAYIN ALBAY ANDAM,

MALESEF BIZIM SINOP'TA DURUM AYNI, SINOP ESKI HAVAALANIN AKLIMAN DEDIGIMIZ YER ÖYLE BIR GÜZEL YER'KI,HAWAII'DEN GÜZEL KUM SAHIL'LE SAHIP BIR YER.VE MALESEF HEPkürdölar DOLMUS ORAYA.
AKSAM O SAHIL'DE GÜVENLI BIR SEKILDE GEZEMIYORSUN.
SINOP'UN ICI'DE ÖYLE KARA KARA TIPLER HER TARAF'TA kirolar.
BAKIN BEN SINOP'UN GERZE ILCESINDEN GELIYORUM.
DAHA BUNDAN 10 YIL EVVEL INSANLAR EVLERININ KAPILARINI BILE KITLEMEZDI,CÜNKÜ HIRZIZLIK DENEN BIRSEY YOK'TU O ZAMAN.
94 SENESINDE ARKADASLARA GEZIYORDUK BIR GECE,GÖZÜM DÜKKANLARA VE BÜFELERE TAKILMISTI.
ADAMLAR O ICICEK DOLU BUZDOLAPLARINI DÜKKANIN ÖNÜNE BIRKAMISLARDI.
KAPILARI'DA KITLI DEGILDI,ARKADASLARA SORDUM"BUNLAR MALLARININ CALINMASNINDAN HIC KORKMUYORLAR"DIYE .DEDILERKI BANA"KIM CALACAK'KI".
SIMDI ISE DÜKKANLARINI DEMIR KEPENKLERLE DONATMISLAR BAZILARIDA UYARICI SISTEMI KURMUSLARDI.VE DAHA NELER NELER HEPSINI YAZACAGIM AMA COK UZUN SÜRER.
YANI ANLAYACAGINIZ ARTIK BIZ TÜRKLER KENDI VATANIMZDA HAPSI OLMUS GIBIYIZ.
BIZIM GERZEDE INSANLAR ON SENE EVVEL ECELINDEN VEFAAT EDERDI SIMDI KATILLER KOL GEZIYOR.BUNLARIN HEPSI'DE kürdolar.

BU DÜNYA DISI MAHLUKLARINA BIR ÖNLEM ALMAK GEREKIYOR DIYE DÜSÜNÜYORUM.

SAYGILARIMLA ESEN KALINIZ

TANRI TÜRKÜ DAIMA KORUSUN VE YÜCELTSIN
BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Çevrimdışı Ay-Ata

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 17 Nisan 2007 »
İstanbulumuzun istilası da değinilmesi gereken bir konudur. Ancak Trakya konusunda şu bilinmelidir ki bazı köylerde sayı üstünlüğünü ele geçirip kendilerinden muhtar seçtirmeye bile başlamışlar bu kürtler. Bu da bizzat Kırklarelili bir TÜRK'çü arkadaşım tarafından tarafıma söylendi.
TANRI TÜRK ' Ü KORUSUN !!! HAZARIN EVLATLARI ADİL , HAK SEVER VE ACIMASIZDIRLAR..

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 18 Nisan 2007 »
İstanbulumuzun istilası da değinilmesi gereken bir konudur. Ancak Trakya konusunda şu bilinmelidir ki bazı köylerde sayı üstünlüğünü ele geçirip kendilerinden muhtar seçtirmeye bile başlamışlar bu kürtler. Bu da bizzat Kırklarelili bir TÜRK'çü arkadaşım tarafından tarafıma söylendi.

Ben İstanbulda doğdum büyüdüm..Nüfus İstatistikleri de ortada  ..İstanbul nüfüsunun %84ü Türk Irkındandır!!

Tekrarlıyorum...İstanbul istila altında değildir!

Çevrimdışı albay

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 18 Nisan 2007 »
Değerli Kök -Börü ırkdaşım;

Sayısal çoğunluktan ziyade hegomanya önemlidir isitilada.
Bunların sayısı İstanbulda 800.000 adet ya var ya yok. Ama çığırtkanlıkları öyle bir hal almışki dışardan bakan İstanbulun yarısının bu itlerle kaplı olduğunu sanıyor. Olay bu..