Gönderen Konu: Ramazan Bayrami  (Okunma sayısı 9422 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Delikurt38

• Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini Korusun
  • Türkçü-Turancı
Ramazan Bayrami
« : 08 Ağustos 2013 »
Evet andalarim bugün Müslümanlarin Ramazan Bayrami Gönül isterdi ki Türk ve Müslüman olarak Bayraminizi kutlayim  Diye bilecegim Sadece Ulu Tanri Yüce Türk Milletinin Bayramini kutlu kilsin ve su Mübarek günün Yüzü suyu Hürmetine Türk Irkinin Artik sahlanmasini saglasin. Bayram kutlamayi düsünen Benim Gibi Müslüman andalarim Kendi yazdigim 4lükleri okusunlar 5 dk düsünsünler acaba gercekten bayrammi diye

Hice sayiliyor bak Su Öksüz Türklügüm
Durmuyor Kerkükte Uruncide akan kanim
Unutulmus Kirim AzerbeyCanim
Bayramsa Bayraminiz Müberek olsun

Kanayan Yaralar Merhem Beklerken
Yetim kalmis Yavru feryad ederken
Senin kimligin yok sayilirken
Bayramsa Bayraminiz Müberek olsun

Kelimeler yetmiyor Anlatmaya Derdimi
Bütün Dünya sirt cevirmis izler akan kanimi
Sürec diye satilirken Vatanim
Bayramsa Bayraminiz Mübarek olsun

Tanri Türkü Ve Türk Yurtlarini Korusun
Ülkü; ilk önce, insanların gönüllerinde, gönüllerin derinliklerinde doğar ve kendini önce destanlarda gösterir. Sonra şuura geçer, büyük kılavuzlar tarafından açıklanır. Daha sonra da büyük kahramanlar, onu gerçekleştirmek için büyük hamleler yapar. Bu hamleler sırasında da ülkülü millet, kahramanların ardından gönül isteği ile koşar. Bütün bu uğraşmalar arasında da millet yürür, önce manen sonra maddetten ilerler, olgunlaşır, erginleşir.

H. Nihal Atsız

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Ramazan Bayrami
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2013 »
Büyük Türk Milletinin bayramı kutlu olsun!

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2013 »
 Yüce Türk Milleti'nin Ramazan Bayramı kutlu olsun.

Ulu Tanrı, esaret altında yaşayan ve düşmanla çarpışan Soydaşlarımıza güç ve sabır versin.

TTK

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2013 »
Arab´in Töresine itikat etmis yüce irkimin Ramazan bayrami ugurlu ve kutlu olsun .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Motun-Noyan

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Gün olur hesap sorulur...
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2013 »
Arab´in Töresine itikat etmis yüce irkimin Ramazan bayrami ugurlu ve kutlu olsun .

Beğen düğmesi olsaydıda ardarda bassaydım.. +10

Bu iletinin sahibi tanıdık geliyor ama..
Irak'tasın başın yine darda mı?
Bebeklerin çoluk-çocuk zorda mı?
Ve peşmerge ve Barzani orda mı?
Namus sözü geleceğim ben Kerkük!
O itlere yurt mu oldun sen Kerkük?

Çevrimdışı Akbudun

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Bozkurtlar ulusun Tanrı Türk'ü Korusun
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2013 »
İslamığı kendisine din edinmiş olan Türklerin ramazan bayramını kutlarım.
Bozkurtlar ulusun Tanrı Türk'ü Korusun.
Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz;
Çünkü bu yol kutludur, gider Tanrı Dağına.
Halbuki yoldaşını bırakıp dönenlerin
Değişilir topu da bir sokak kaltağına.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #6 : 09 Ağustos 2013 »
İnanç kapsamında ibadet olarak uyguladığı oruç'un semeresini alacağına inanmış insanların yapmış olduğu bu kutlamayı (bayramı) günümüz Allahsız yobaz müselmalı ile İslam dinine inanmış milyonlarca Türk'ü aynı kefeye koyarak hakaret etmenin, aşağılamanın bir anlamı yok sayın motun yabgu-Tien San..

Yüce Türk Milleti'nin Ramazan Bayramı kutlu olsun.
TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı Delikurt38

• Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini Korusun
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 09 Ağustos 2013 »
Bu yazimi Kaldirirmisiniz lütfen Ben Bir Türkcü olarak  hernekadar Müslümanda olsam Araplasmadim arap Kültürünü benimsemedim. Din ayrimi yapmadan bayramlasmak ve Bayram diye sevinc yasayanlarin düsünmesi icin ve su anda eziyet gören soydaslarimizin unutulmamasi icin hatirlatma icin yazmistim Sanirim Yanlis düsünmüsüm Lütfen kaldirin yazimi Sayet Müslümanligim Otag Yöneticileri arasinda rahatsizligada sebeb veriyorsa üyeligmide silin

Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini korusun
Ülkü; ilk önce, insanların gönüllerinde, gönüllerin derinliklerinde doğar ve kendini önce destanlarda gösterir. Sonra şuura geçer, büyük kılavuzlar tarafından açıklanır. Daha sonra da büyük kahramanlar, onu gerçekleştirmek için büyük hamleler yapar. Bu hamleler sırasında da ülkülü millet, kahramanların ardından gönül isteği ile koşar. Bütün bu uğraşmalar arasında da millet yürür, önce manen sonra maddetten ilerler, olgunlaşır, erginleşir.

H. Nihal Atsız

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #8 : 10 Ağustos 2013 »
Bayramınız kutlu olsun.

Hâlâ Arap'ın adetleri ile dinimizi kendinizce alay eder gibi yazarak birmiş gibi yazıyorsunuz ya helal olsun. 10 yıldır şu nette tek çözüme kavuşmamış ve kavuşmayacak konu din!. Türk'ün dinini Arap'ın töresine benzeştirerek ne olacak, başımız göğe erecekse her gün yazalım. Ağımızın ziyaretçisinde anormal artışlar olacaksa yapalım. Eskiden oluyordu şimdi millet pek yemiyor bunları. Şahsen bıktık. O kadar fazla yazıldı ki, yeni bir din bile uydurabiliriz nerdeyse.

Zaten doğru düzgün ağımızı hareketlendiremiyoruz, tek hareketlenebilen konu türü din. Biri çıkar din düşmanlığı yapar yanına yandaş bulur, öbürü laf yerim diye yazmaz.

Ama şu da gerçek ki, sağa sola laf atıp, küfürler etmezsek, din düşmanlığı ya da buna benzer yazışmalar yapmaksak titreme olmuyor. Sonunda şişirilen balon sönüyor.

Maşallahımız var, Sahte Ergenekon davası sonuçlanmış zahmet edipte yorumlayan yok.

İnanmıyor olabilirsiniz ancak inançsızlığınızı bu tür konulara cevap yazarak yorumlamayın. Din görüş alanımızın dışındaysa dinsizlikte dışarda.

Lütfen duyarlı olalım az da olsa......
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 10 Ağustos 2013 »

Ileti bu hakaret bunun neresinde ? Arkadaslar ben bu iletiyi genele hitaben yazdim , Otagda veya Otagin disinda herhangi bir sahsi veya zümreyi asagilamak anlaminda yazmis degilim : Bizim burada bir avuc Turancinin , Arabin kültürüne Töresine biat etmememiz , milyonlarca ezici cogunlugun , kültür emperyalizmine ugradigi gercegini degistirirmi ? Siz birakin Türkiyeyi , burada Kölnde bile giyimleri kusamlari ile Arabin Töresinin köpekligini yapan , binlerce Atatürk düsmani Türkü hangi sifatla degerlendirecegiz ? Varmi bunun bir izahi ? Siz beni konunun yerinin kutlama basligi olmadigi hususunda elestirebilirsiniz , saygi duyarim , yoksa yazdigim tek cümlelik ileti gercegi söylemekten baska bir anlam ifade etmemektedir : Herseye ragmen büyük bir hata (!) isledigimi kabul ediyor yönetimden gereginin yapilip cezamin kesilmesini rica ediyorum : Saygilarimla esen kaliniz T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.