Gönderen Konu: BİRAN EVVEL TOPRAKLARIMIZDAN SIVIŞIN GİDİN, YOKSA KIYARIZ CANINIZA....  (Okunma sayısı 8897 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Afsar Beyi

• Türkçü-Turancı
Antepli Şahin Bey'in Fransız Garnizon Komutanliğı'na Yazdığı Mektup

Bu mektup tarihimizin şeref belgeleri arasındadır.

"Kirli ayaklarınızın bastığı, şu toprakların her zerresinde bir damla Türk kanı karışıktır. Her bucağında bir atanın mezarı vardır. Adı belli olmayan zamanlardan beri Türkler bu topraklarda yaşamaktadır. Türk bu topraklara , bu topraklarda Türk'e ısındı, kaynadı.

Sade siz değil, bütün dünya bir araya gelse bizi bu topraklardan ayıramaz.

Sonra sen hiç ömründe "TÜRK ESİR YAŞAMAZ" diye duymadın mı?
Namus ve hürriyet için ölüme atılmak ise bize ağustos sıcağında soğuk su içmekten daha tatlı gelir.

Sizler canı kıymetli insanlarsınız...

Çatmayın Bize...

Bir an evvel topraklarımızdan sıvışıp gidin

Yoksa kıyarız canınıza...

21 şubat 1920

O kadar güzel demis ki ..

Ölümü de mektubu kadar güzel.. Tuttugu köprüye tüm çetelerini, gerilla savaşından sonra yığar. Ve yemin eder ki "cesedimi çiğnemeden bu köprüden bir fransız bile geçemeyecek"

Çetesiyle birlikte nerdeyse bir savaş verir.. Büyük zayiatlar veren fransızlar daha sonra ağır silahlarını kullanmak zorunda kalırlar.. Ve Şahin'in çetesinde herkes ölür.. Tek kalan Şahin de bir yerden çıkıp tüfeğiyle fransiz ordusuna ateş püskürür.. Fransız kurşunlarıyla delik deşik olan bedeni köprünün tam önüne yığılır..

Ve yeminini tutmuş olur.. Ruhun Şad Olsun.

Şahin Bey Atam;

Sen bu mektubu tam 87 yıl önce yazdın. Ben senin 87 yıl sonraki neslin Afşar Beyi diyorum ki;

Ey kanı kirli; kendi kirli, nesli kirli İNGİLİZ, İSRAİLLİ ve ABD li düşmanlarım ve onların maşası vatansız bayraksız hain teba;

Ceddimin yazdığı bu mektubu şerefim sayıp size bir kez daha onun ağzı ile sesleniyorum. Bu mektup namusumdur, YEMİNİMDİR.....

"Kirli ayaklarınızın bastığı, şu toprakların her zerresinde bir damla Türk kanı karışıktır. Her bucağında bir atanın mezarı vardır. Adı belli olmayan zamanlardan beri Türkler bu topraklarda yaşamaktadır. Türk bu topraklara , bu topraklarda Türk'e ısındı, kaynadı.

Namus ve hürriyet için ölüme atılmak ise bize ağustos sıcağında soğuk su içmekten daha tatlı gelir.

Çatmayın Bize...

26 Ekim 2007 Cuma
sü:kä tılıkang bugukgu tuktang (savaşa çıkın, Buguk'u tutun!)

Çevrimdışı ÇEPNİ_TÜRKÜ

• Türkçü-Turancı
Bu paylaşımınız için teşekkürler. Bilmediğimiz şeyleri sayenizde öğreniyoruz. Kahraman ecdadımızla bir kez daha övünebiliriz... Bunların ve dahasının yüksek sesle dile gelmesi gerekiyor. Bugün büyük bir çoğunluk uykuda neler yaşandığını ve nasıl da hala benzer şeylerle uğraştığımızı bilmeli Türk Halkı.
'Biz doğrudan doğruya Milliyetperveriz ve Türk Milliyetçisiyiz.'
'Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır!'

ATATÜRK

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Emeğinize sağlık..Ders alınacak bilgiler bunlar..

TTK.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Kinle,karisik,kanli,gözyaslarima hakim,olabildiysem,gök girsin kizil ciksin.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

oguz33

• Ziyaretçi
Şahin Bey Atam;

Sen bu mektubu tam 87 yıl önce yazdın. Ben senin 87 yıl sonraki neslin Oguz33 diyorum ki;

Ey kanı kirli; kendi kirli, nesli kirli İNGİLİZ, İSRAİLLİ ve ABD li düşmanlarım ve onların maşası vatansız bayraksız hain teba;

Ceddimin yazdığı bu mektubu şerefim sayıp size bir kez daha onun ağzı ile sesleniyorum. Bu mektup namusumdur, YEMİNİMDİR.....

Çatmayın Bize...

26 Ekim 2007 Cuma

Çevrimdışı Muchula

• Türkçü-Turancı
  • **
Off of. İnsanın inandığı değerler için ölüme susaması ne güzel.
Çoluk-çocuğunu, evini,  işini, arabasını, arkadaşını, evdeşini yani herşeyini bir kalemle bir kenara atıp ülküsü uğruna can verebilmesi.. Tanrım! Bana güç ver! atalarım gibi, ölürken bu kutlu yolda öleyim!. Şehit öleyim! bunlardan vazgeçebilen insan, namusu, şerefi, vatanı, milleti için şehadet şerbetini içebilen insandır. Bu insan, ancak ve ancak Türk olabilir. Tanrı beni Türk yarattı.. Sevdi de yarattı.. beni cezalandırıp başka bir ırk'tan yaratmadı.. Türk yarattı..
Şerefim, Namusum ve inandığım bütün değerler adına yemin ediyorum ki ölene kadar Irk'ımın hizmetkarı olacağım.

Ne mutlu Türk'üm diyene!

Çevrimdışı Temir Yalıg

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK'ÜM BAŞKA ÜNVAN İSTEMEM
Türk Büyüğü Şahin Beğ 87 yıl önce ne söylediyse,şimdi de bugünün Türkçüleri olarak aynı inançla,aynı imânla söylüyoruz ;

Bir an evvel topraklarımızdan sıvışıp gidin,

TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

Çevrimdışı tanri dagli

• Türkçü-Turancı
  • **
milattan önce 209 da metehan in dedigi gibi millete ait olan atalarinin mezarlarini sakliyan topprak yani vatan verilemez. Vermiyecegiz Unutmayacagiz.. Ölürken gözlerimizde parlayan son isik milli mirasin hayali olacaktir. TENGRI TÜRKÜ KORUSUN

Çevrimdışı tanri dagli

• Türkçü-Turancı
  • **
rumeliyi turgut reisin mezari olan trablusu kahraman TÜRK kadinlarina ve kizlarina mezar olan rodosu unutmayacagiz azerbaycani kirimi türkistani kafkasyayi altaylari kuzey iraki  da unutmayacagiz milli miras cibali imamin terekesi degildir onu tayyare recep veremez onu kimse veremez TENGRI TÜRKÜ KORUSUN

Çevrimdışı ÇEPNİ FİRUZ

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKÇISI
 Değeli Atam Şahin Bey'i Saygıyla anıyorum. Ancak değerlerimizin yok sayıldığı şu günlerde nefs'i müdaafa hakkımızı kullanmak için bile yabancılardan izin isteniyor. Türk gibi kesin ve kat'i konuşamıyoruz. Evet saygıdeğer merhum Atam, senin o zaman soylediğini bugünkü siyasetçiler söyleyememektedirler. Ama  ari ırkımın safkan taşıyanları yarın muhakkak hainlere sizin deyimlerinizi söyleyecektir.    İşte o zaman ya sıvışacaklar; yada canlarından olacaklar. Sahin Beğ Atamın toprağı bol mekanı Türk uçmağı olsun.      TTK