Gönderen Konu: Atatürk'e Dİl uzatanın başına gelene bakın--Polis Jopu Bebek Düşürdü  (Okunma sayısı 9537 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Polis Jopu Bebeğini Düşürmüş

‘Atatürk’ü sevmiyorum’ sözleriyle bir anda dikkatleri üzerine çeken Bezirgan, türban eyleminde çocuğunu düşürdüğü ortaya çıktı!

‘Atatürk’ü sevmiyorum’ sözleriyle bir anda dikkatleri üzerine çeken Nuray Bezirgan ‘Başörtüsü eyleminde polis copuyla bebeğimi düşürdüm. Düşüncelerimi söyledim. Bu kadar acıdan sonra geri adım atmam’ dedi

Kanal 1'de yayınlanan ve Fatih Altaylı’nın sunduğu ‘Teke Tek’ programında Atatürk ve Humeyni’ye ilişkin yaptığı açıklamalarla gündeme oturan Nuray Canan Bezirgan, eleştirilere tepki gösterdi. ‘Ben ikinci Fadime Şahin değilim’ dedi. Yaşadığı acılara dikkat çeken Bezirgan, üniversitede başörtüsü eylemi sırasında polis copuyla karnındaki bebeğini kaybettiğini, ikizini yaşatabilmek için ölü bebeğini 5 ay karnında taşıdığını anlattı. ‘Ben bu sorun için bu kadar büyük acılar çektim. Şimdi benden düşüncelerimi gizlememi nasıl isterler. Bunu yapmam, ama kimse beni bir taraflara da çekmesin. Açık ve net konuştum. Başıma bir şey gelmeyecekse dedim. Bir insanı sevmemek suç mu?’ diye konuştu.

HİÇ BİR ŞEY DEĞİŞMEMİŞ
‘BAZI medya mensupları beni Fadime Şahin ile bir tutuyor. Bu canımı çok sıkıyor. Bir kere ben evliyim 3 çocuk sahibiyim onunla beni nasıl kıyaslayabilirler. Onunla kıyaslanmak çok sinir bozucu. Bu kadar şey yaşadım beni en çok geren bu oldu. 10 yaşındaki oğlum bana, ‘Anne doğruları söyle ne düşünüyorsan doğru olan neyse onu söylemelisin’ diyor. 3 gündür kızımın saçlarını taramadığım için o da neden böyle oluyor anne Kanada’da böyle değildi diyor. Türkiye’de hiçbir şey değişmemiş aynı tas aynı hamam.’

BENİ TEHDİT EDİYORLAR
Bezirgan sözlerine şöyle devam etti ‘Ben sözlerimin arkasındayım, ben herhangi bir kişiyi sevmiyorum diye o kişi değersiz mi olacak. Böyle anlaşılacağını bilmiyordum. İngiliz Mandası dendi. Benim kastetmek istediğim şey dünyanın hiçbir ülkesinde böyle bir yasak yok. Orada canlı yayında bir anda ağzımdan İngilizler çıktı. Yani fark etmiyor İngiliz Amerikan ya da Fransız. Neticede İngiliz ve Amerikalıların Irak’taki halka yaptıkları zulmü görebiliyorum. Humeyni’yi Müslüman olduğu için seviyorum ama bu benim Humeyni’nin her yaptığını onaylayacağım anlamına gelmez.’ Kanada’ya tehdit telefonları aldığı için gittiğini anlatan Bezirgan yine aynı şeyleri yaşadığını ifade ederek, ‘Evim belli, adresim belli. Çocuklarım Allah’a emanet. ‘Adresini, numaranı biliyoruz. Geri adım atmazsan çok kötü olur’ diye tehdit telefonları alıyorum. Tarih tekerrür ediyor ama ben doğru bildiğimden dönmeyeceğim’ diye konuştu.

Salak kadın Allah cezanı veriyor İşte sen halen Yok Atatürk'ü sevmiyorum diyorsun geri zekalı Atatürk Olmasa idi Dinini nasıl yaşayacaktın..

Çevrimdışı SON ÇERİ

• Türkçü-Turancı
İşte, bunların zihniyetini, milletimiz anlamaya başladı.Bu türbancılar ne kadar devlet,millet düşmanı olduğunu,milletimiz öğrendi.Artık bunların işi bitti.Eskisi gibi milleti artık kandıramayacaklar.
GÖNLÜNDE AKAN YARALARIN KANINI DİNDİR YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR

Çevrimdışı İL TEGİN

• Türkçü-Turancı
 Bunları insan sıfatına koyup, konuşturan şerefsiz basında kabahat... Reyting uğruna Yüce Başbuğumuza ağız dolusu sövdürdüler. ULU TANRI bütün ATATÜRK düşmanı yobaz pisliklerin canlarını tez zamanda Kızıl Tamu'ya yollasın.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Iyi olmus,bir serefsiz daha dogmadan geberip kizil Tamuyu boylamis.Tanri bilir isini!! Ayrica coplayan polisinde ellerinden öperim.T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

ilteris6

• Ziyaretçi
Bu Atatürk düşmanı kaldırım yosmasının pici iyi ki doğmadan gebermiş.Yoksa bir tane daha vatan haini peydahlamış olurdu.Tanrı böylelerinin cezasını er geç veriyor.Şimdi korkunca vitesi son hızla geriye takmış,ama kendisinne diyorum ki ;

Son pişmanlık neye yarar,her şeyin bedeli var !!!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Beyoglu cumhuriyet savciligi,ingiliz özentisi fahise hakkinda sorusturma acmis,ama uydururlar kitabina,nasilsa iktidarda degillermi serefsizler? Birde merve kavakci isimli kerhane yosmasi vardi.Abd vatandasi lübnanli ile izdivaci zina eylemisti.Lübnanli arap bile ne mal oldugunu anladiktan sonra terketmisti serefsizi. Türkiyeye geldi milletvekili secildi.Meclise bilmem neyin beziyle girmeler filan,bayagi bir ortaligi karistirmisti asifte.
Bu deneme provokasyonlari eminimki önceden tasarlanip,bu masalarla piyasaya sürülüyor.Fatih altay gibi yavsaklarda,bu eylemlerde gönüllü alet oluyorlar,kurnazlar ya biz birsey bilmiyoruz!! T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Tuğçe Özsoy

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
Bu Atatürk düşmanı kaldırım yosmasının pici iyi ki doğmadan gebermiş.Yoksa bir tane daha vatan haini peydahlamış olurdu.Tanrı böylelerinin cezasını er geç veriyor.Şimdi korkunca vitesi son hızla geriye takmış,ama kendisinne diyorum ki ;

Son pişmanlık neye yarar,her şeyin bedeli var !!!

Haklısın ırkdaşım...Şerefsizlerin soyu kurusun diyorum..Soyları yok onun bunu eklemesidir de neyse..Kanı bozuk şerefsizlerin bu noktalara getirdikleri gündem yüzünden tayyo ve tarikat,cemaatleri beyinleri devre dışı bırakılmış Türk Irkdaşlarımızı kandırıyorlar.Tanrı topunun belasını versin...Soysuz,kanı bozuklar ırkdaşlarımızın peşini bıraksın yoksa çok kötü olacak sonları...

TTK !!!
"cihat" değil "KIZILELMA" !!!
"ab" değil "TURAN" !!!

Çevrimdışı feyman

• Türkçü-Turancı
  • **
BETER OLSUN YOSMA
TÜRK IRKI ASİL IRK,TÜRK KANI ASİL KANDIR!!

Çevrimdışı ASİL-KAN

• Türkçü-Turancı
  • **
O başka konu, bu başka konu. Polis copuyla bebeği karnında öldü diye geçip karşısında oh çekmek, küfürler etmek Türkçüye yakışır mı?

Bence bize düşen Türk kızları nasıl böyle hastalıklı fikirlere kapılıyorlar, bu kızların beyinlerini kim iğfal ediyor, bunu yaparken neleri kullanıyor, bunları düşünmek ve bunlara karşı kendi hareket planlarımızı belirlemek.

Tabii küfür etmek kadar kolay değil, farkındayım.

ilteris6

• Ziyaretçi
O başka konu, bu başka konu. Polis copuyla bebeği karnında öldü diye geçip karşısında oh çekmek, küfürler etmek Türkçüye yakışır mı?

Bence bize düşen Türk kızları nasıl böyle hastalıklı fikirlere kapılıyorlar, bu kızların beyinlerini kim iğfal ediyor, bunu yaparken neleri kullanıyor, bunları düşünmek ve bunlara karşı kendi hareket planlarımızı belirlemek.

Tabii küfür etmek kadar kolay değil, farkındayım.

Bu işin başka konusu falan yok!.Devlet düşmanlarının,rejim düşmanlarının,Atatürk karşıtlarının her türlü ilâhi ve hukuki cezayı ve müsibeti tatmalarını istemek ve bu bağlamda kinlerini kusmak Türkçülerin hakkıdır.Merak etme,otağımız zaten gayet akılcı,ilmi ve çözüm üretici bir otağdır.Otağı birazcık sindirerek okuma zahmetinde bulunsaydın ana üslubun nitelikli ve akılcı olduğunu,hamasete fazla yer verilmediğini görüdün.Önce sen bir yemeğe salça ol,nitelikli yazılar yaz sonra bu tür nadir başlıkları eleştir.Evet bu başlıkta çözümsel nitelikli yazılar yerine ATATÜRK DÜŞMANI KANSIZ BİR YOLLUYA haddini bildiren sözler var.Genelde küfürlü ve hamaset dolu iletileri silerim ancak bu sefer silmememin nedeni ''bam telinin'' kopma aşamasına gelmiş olmasıdır.

Otağa ayda yılda bir kez ileti ekleyip(çoğu doyurcu olmayan gündelik yazılar),kraldan çok kralcı olup,pragmatizm içermeyen nadir bir yazı üzerinden Huntürk.Net yönetici ve üyelerinin bir Kansıza haddini bildirdiği bir başlıkta yol gösterici,bilge adam modunda ukâla bir tavır sergilemek bu küstahlığı ortaya çıkarmış..

Türk kızı dediğin devlet düşmanı hastalıklı bir ingiliz mandacısı olmaz.Türk televizyonunda çıkıp Yüce Atatürk'e kinini göstermez.Bu şerefsizler olsa olsa kanı bozuk etnik döküntülerdir.Kaldı ki soyu Türk olsa bile bu onu 'Türk kızı' kategorisine sokmaz. Çok akılcı ve çözümcüysen açarsın böyle bir başlık,tartışırsın.Meraklanma,bu otağda gayet kaliteli Türkçüler vardır,anında çözüm üretirler.Senin alışa geldiğin tatlısulukta bir milliyetçilik de burada bekleme.
Atatürk düşmanı,kansız bir karının rejim düşmanı bir türban eyleminde bebeğinin düşmesi İlâhi bir cezadır.Biz Tanrı'nın adaletine inanırız.Bir kez daha yazdım yine yazıyorum,bu picin doğmaması Türk milletine hayırlı olmuş.
Bu yaklaşım Türkçü'ye yakışır mı ? Diye sormuşsun.Had aşana haddini bildirmek Türkçü'yü geçtim öncelikle 'insan' olana yakışır.Şu anda yakışıksız olmayan bir durum varsa o da bu başlıkta senin gelip ukâlaca 'doğrucu davudu oynaman ve haddini aşmandır.