Gönderen Konu: Yasaklı sitelere giriş????  (Okunma sayısı 11597 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kuzey kurtları

• H U N
  • Türkçü-Turancı
  • **
    • Tüm Turan Burada
Yasaklı sitelere giriş????
« : 14 Ocak 2013 »
Kandaşlar bana kesin ve net bilgi verebilirmisiniz.Nasıl girebilirim yada reklamsız bir program varmı??
Tüm sitelere girmem mümkünmü?
Kişi her zaman dinini değiştirme imkanına sahiptir ama SOYUNU ve KAN’ını DEĞİŞTİREMEZ.

Çevrimdışı Türkeli_Bozkurt

• Türkçü Turancı
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Kürşad ve kırk çerisi
    • http://hunturk.net
Ynt: Yasaklı sitelere giriş????
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2013 »
İlk önce hoş geldin.Esenlikler getirdin ırktaşım.

Yasaklı sitelere girmenin bir çok yolu var.Bunlardan en kolay yol dns adresini değiştirmek.Ağ bağlantılarında bağlı olduğun ağ kartının ayarlarına gelip dns kısmına 8.8.8.8 / 8.8.4.4 yazarsan yasaklı sitelerin çoğuna giriş yapabilirsin.

Esen kal.
Bana göre Ticanilik, Nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi
hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.

Hüseyin Nihal Atsız

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=I-qLhJyCxBQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=I-qLhJyCxBQ</a>

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2013 »
Yasak sitelere nasıl girilir bilmiyor ve bilmek de istemiyorum ama bunun sorulacağı ve cevaplanacağı yer burası değil, olmamalı.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

Çevrimdışı kuzey kurtları

• H U N
  • Türkçü-Turancı
  • **
    • Tüm Turan Burada
« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2013 »
Yasak sitelere nasıl girilir bilmiyor ve bilmek de istemiyorum ama bunun sorulacağı ve cevaplanacağı yer burası değil, olmamalı.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

Sanırım yanlış anlaşıldım.
bazı rus ve dünya haberlerini veren sitelere giremiyorum.genellikle video ve şiddet gerekçesi ile kapatılmış siteler bunlar.
Kişi her zaman dinini değiştirme imkanına sahiptir ama SOYUNU ve KAN’ını DEĞİŞTİREMEZ.

Çevrimdışı ali71800

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Mayıs 2018 »
kardeşim bende daha önceleri giremiyordum ama****konusundaki 3 adet kolay yöntemi uyguladıktan sonra cep telefonum ve bilgsayarımdan rahatça girebiliyorum.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #5 : 04 Mayıs 2018 »
kardeşim bende daha önceleri giremiyordum ama****konusundaki 3 adet kolay yöntemi uyguladıktan sonra cep telefonum ve bilgsayarımdan rahatça girebiliyorum.

Reklâm yapacan tamam anladık. Backlinkini de artır ne güzel. Bir bak Otağ yazılımında koruma var, bu tür atraksiyonlar işe yaramaz.

Bu başlığı da boş cevapsız geçmiş olmayayım. Son kullanıcı açısından bu tür şeyler zor.

Bir adet opera tarayıcı makinanıza yüklerseniz. Üsten VPN'yi açtınız mı, alsana anonim dolaşma.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !