Gönderen Konu: VATAN AŞIKLARINA BİR SORUM VAR  (Okunma sayısı 20179 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
VATAN AŞIKLARINA BİR SORUM VAR
« : 14 Haziran 2011 »
HEMEN hemen çoğu insanın hatta bilinçli TÜRK'ün bilip te kulak ardı ettigi fakat zaman zaman yakındıgı bir konuyu neslimizi ve gelecegimizi%100 ilgilendiren bir sıkıntıyı gündeme getirmek istiyorum konuyu açınca bazılarınızın bilinç altında yerleşmiş olarak evet  bende aynı şeyleri yıllardır düşünüyorum diyenler olacaktır konunun başlıgı çok basit kürtlerde üreme bakın kandaşlarım 40 yıldır TÜRK nusuf azalma eğilimi gösteriyor son yıllarda bu oran dahada düştü buna karşılık kürtler bilinçli olarak artıyor hemde Türk nufusun 5 katı  Türk 1-2-3 çocuk yaparken kürt 8-10-15 KADAR guzluyor hemde geneli öyle tek tük değil birbiriyle yarış yapıyorlar onun ki niye 10 tanede benim ki 8 deyip hababan ha deyip ülkeye bela çıkarıyorlar kapkaçcı hırsız terörist mafya,v.s büyük şehirlerdeki işlenen suçlara bakın genelde kendileri .Bir muhabir  hamile bir kadına soruyor  bu kadar çocugu neden yapıyorsun diye cevab:k.rdistana asker doğuruyorum bu cevab yeterli kürt ün 10 çocuguna karşılık sen 2 çocuk yap işte bunun meyvelerini şimdi bugün manisada izmitte denizlide adanada mersinde  inegölde istanbulda  hatta bandırmada meydan okuma yakıp yıkmayla alıyorlar önceden yüzleri sarılı kişiler cizrede şırnakta gösteri yaparken şimdi istanbulun göbeginde bayragımızı indirerek halka dükkanlara araçlara saldırarak varlıklarını iyice hissettiriyorlar peki biz bunları görüyoruz da yöneticiler görmüyormu40 yıldır yöneticiler malesef gaflet delalet hatta hıyanet içindedir eğer bu konuya önlem alınmassa ilerki yılları bi düşünün peki çözümü nedir. tartışalım çözüm bulalım

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
Ynt: VATAN AŞIKLARINA BİR SORUM VAR
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2011 »
Onlarca çocuk doğursalarda,tedbir alınması gereken bu konu değil.Sokaklarda hırsızlık gasp,kapkaç yapan bir zavallıdan devlete ciddi zarar gelmez.Okuyan kesime önlem alınmalıdır.Güneydoğunun geliştirilmemesi,tarımla uğraştırılması,bilim ve teknolojiden uzak tutulması gereklidir.

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2011 »
kardeş mesele çok boyutlu tabii  fakat bu nufus artışıyla yarın 2 kişiden biri olunca nolacak karşında aşırı ırkçı bir topluluk var 2 kişi kavga ederken ayırmak yerine sırf diğerini kürt oldugu için bir anda nerden geldiği belli olmayan  onlarca kişinin saldırısına uğrayan kişinin psikolojini düşün çok gördüm duydum  şimdi 9-10 milyonluk  nufuslarıyla ensemizde biterken ülkenin yarısı oldukarında burnumuzdan fitil fitil getirirler yok hakim güç kimdeyse azınlıkta olsa hükmeder diyorsan geçti onlar emperyalist güçlerin klasik taktigi var lazım oldugu zaman düğmeye basar halkı ayaklandırır iç savaş karışıklıktan sonra araya girer güya insanlık adına tabi coğrafyanı böler onlarla senin arana çizgi çeker.. kürtleri hertürlü teknoloji tarım  vs şeylerden uzak tuttuk nolacak o zaman. batıya göç edip  asimile mi olacaklarını düşünüyorsunuz   hemde 30 yıllık kürt milliyetçiliği şimdi şu anda tavan yapmışken tavanıda deliyor bu günlerde   hapisten ülkeyi tehdit ediyor gün veriyor neden öyle yapıyor  en büyük sebebi sizin önemli değil dediğiniz çoğaldıklarının farkındalar hatta bu oranları daha fazla gösteriyorlarki taraftarını cesaretlendirmek karşıyada psikolojik baskı uygulamak en basit bir örnek1 milyon nufusları olsaydı böyle yapabilirlermiydi elbette hayır  ağzı olan vekilleri çıkıyor meydan okuyor kürt halkı coğrafyayı kan gölüne çevirir diyor v.s örnek çok her gün duydugumuz benzer şeyler bunlar  akışın yönü değişmesse   yarın görürüz gümbürtüyü

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ULUKAY'IN SADIK ERİYİM ACUNA KAAN ONA ÇERİYİM.
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2011 »
Yürürlükte olan bu düzenle hiç bir şey yapılmaz .Önce Türkçü devrim sonra istersen at istersen sat istersen yak istersen göm .Yönetemediğin bir devleti sanki yönetiyormuş gibi önlem lerden bahsetmek ne işe yarar ki .Bir aralar ben de çok kafa yordum buna ama anladımki alacağım önlemlerin hepsi ırkçı otoriter devlet yapılanması istiyor ?
Demokrasi denen pislik öğretisi varken hiç bir şey yapamazsın .
TÜRK TANRISI !
TANRI !
TÜRK YARATMADIĞIN GAYRILARI,
TÜRK GİBİ GÖRÜNEN GAYRILARI,
KURT POSTU GİYMİŞ ÇAKALLARI,
ALBIZLARA KARIŞMIŞ CANAVARLARI
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.
KENDİNİ TÜRKTEN ÜSTÜN GÖRMEYE KALKINMIŞLARI GÖRDÜM.
ŞİMDİ ONLAR BENİ GÖRMELİ  DAYANABİLECEKSİNİZ BAKIN KİTAPLARINIZDA YAZAN KIYAMETİNİZ BENİM !

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2011 »
hakim güç kimdeyse azınlıkta olsa hükmeder diyorsan geçti onlar emperyalist güçlerin klasik taktigi var lazım oldugu zaman düğmeye basar halkı ayaklandırır iç savaş karışıklıktan sonra araya girer güya insanlık adına tabi coğrafyanı böler onlarla senin arana çizgi çeker..

Zaten  şu an o planlıyor .
TÜRK TANRISI !
TANRI !
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.
ŞİMDİ ONLAR BENİ GÖRMELİ  DAYANABİLECEKSİNİZ BAKIN KİTAPLARINIZDA YAZAN KIYAMETİNİZ BENİM !

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 28 Ağustos 2011 »
Birinci yazının sonunda dediğim gibi yöneticiler hiyanet içinde:Kime hiyanet ediyorlar.Türk'e ve ülkesine onların 40-50 yıldır kaygıları olmadıki şimdi olsun.Bizimde dilegimiz gayretimiz TÜRKÇÜ İNSANLARIN YÖNETİMİ ALMASI YOKSA ihanetlerin ardı arkası kesilmez.Geçen haberlerde gündem oldu  somaliden çocukları evlat edinmek için Ülkemizden bayağı başvuru olmuş.Bakan F. şahin gerekli düzenlemeleri yapıp evlat edindirmeyi faaliyete geçirecegiz diyordu."Bir zencimiz eksikti oda tamam olur".Hümanizim çığlığı atanları kazıkla tanıştırmak isterim.zencilere kapıyı açarsan gelişlerinin ardı arkası kesilmez pisliklerinide bereber getirirler.İstanbul beyoğluna yolu düşen olduysa baksın zenci pisliklerine ne haltlar karıştırıyorlar.

Çevrimdışı OnTurk209

• Türkçü-Turancı
  • Ayak bastığmız en küçük taş parçasına kadar...
« Yanıtla #6 : 28 Ağustos 2011 »
"Demokrasi denen pislik öğretisi varken hiç bir şey yapamazsın ."

Sanırım konu ne olursa olsun bu cümleyi kurmak zorunda kalacağız. Ama demokrasi denen lanet düzen öyle rayına oturmuş ki direk ona saldırarak bir şey elde etmek mümkün değil. Tümden gelmek yerine, biraz daha zahmetli yol olan tümevarımı kullanmalıyız. Antepli Bozkurt andamın dediğineyse ben katılıyorum. Türk ve kürt tarafının bu hızla devam etmesi durumunda gelecekte Anadolu'nun nüfus yapısının hak iddia etmemizi engellemesi işten bile değildir.
GEÇMİŞLERİN GECESİNDEN IŞIK ALIRIZ...

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 29 Ağustos 2011 »
Zahmetli yol dediğinden anladığım Türkçü devrimi parti kurarak siyaset yaparak iktidar olarak yapmak sanırım .Bunu yapacak zamanın kalmadığını iddia ediyorum .Gerçeği kabul etmek erdemdir.Ulu önderin bizim için başlattığı yolu tamamlayamadık.Onun istediğini veremedik.Çünki yaratıcı ve gerisini getirici olmadık.Klişe sözlerle avunduk. Düşman sinsi çalışırken biz nasıl olsa bize dokunamazlar deyip uyuduk .Biz bu ülkeyi yönetemedik .Elin oğlu yıllar süren bu gafletimize son darbeyi vurdu .Gemi batıyor sandıkla kurtulamaz .Kaç kandaşım ırkdaşım öldü ve her gün ölmekde ölmeyi ve arkasından boynu bükük bir tazrla söylenen vatan sağ olsun lafını söylemeyi marifet ve hüner saydırdılar bu millete.Haluki  ölmek değil öldürmek marifettir.Antepli kandaşım başımıza büyük işler açacak olan suriye göçlerinden sonra soluk bile vermeden yapılan zenci göçlerini de eklemekle can alıcı bir noktaya daha değinmiş.
Bu ülkeye düzenleyecekleri komplo 'yu uygulamalarına az kaldı .Bu ülkede Türk olmayanların sayısını arttırmalarının tek nedeni var o da çok yakında bizi damat Ferid'in eliyle bir savaşa sokup ordumuzu ekonomimizi ve milletimizi yıprattıktan sonra eş zamanlı olarak bir iç savaş ve kargaşa çıkarmak .İşte şu an bu savaşta bize karşı kullanacakları toplulukların sayısını arttırıyorlar .
Türk kimle uğraşacağını şaşırsın istiyorlar .Hepsine yeteriz ! Yeterki mankurtlar ve korkaklar  siperlemizde ayak altında it eniği gibi dolaşmasın .
Şu an olan biten Büyük ortadoğu projesi için yıllardır yapılan strateji nin sondan bir kaç maddesini yerine getirmelerinden başka bir şey değil .
Son maddeyi işte buraya yazıyorum Anadoluda Türklerin yok edilmesi .
Uyu ! uyu  uyu mankurtlar uyuyun boğazlarınızı kesecekler .Ama siz bunu hak ettiniz.
Bırakalım mankurtların boyunlarını vursunlar o gün biz dağlara çekilecek ölürsek Türkçe öleceğiz.Kalırsak  Türkce öldüreceğiz ve biz her şeye rağmen yaşayacağız .
Bu mankurt sürülerinden bir çoğu savaşmayacak bile hatda onlarla bir olup bizlerin üstlerine yürüyecekler.Ama olsun sayımız az kut'umuz çok bizim .
Zaten bir tas çorbaya ,bir torba kömüre ırkını satan soysuzdan ne beklenir.
Bu işler şayet olursa ki olacak bu milleti tekrar dirilten lider kimse onun getirdiği düzen söker çok seslilik denen şeytan öğretisine izin verilmeyecek .
Ulu önerimizin amacı Türk ırkı nın Osmanlı'nın getirdiği bağnazlıktan ve Araplaşmadan kurtulabilmesi idi batılı medeniyetler seviyesine çıkabilmesi için getirmek zorunda kaldığı bu yönetim biçimi ile düşmanlar tarafından Türk ırkı tuzaklanmak istenmiştir ve başarılı olunmuştur. Hangi yönetim biçimi olursa olsun yönetici kadrosuna Türk düşmanı yahut etnik dölü yahut hain  yahut iş bilmez dingil geçerse ulus çöker .
Bir devlet yönetimi ele alan
Gafil
Dalaletçi
Hıyanetçi
tarafından çöker .
Kaanlık sistemide buna dahil.Ama o en azından geliştirilmiş bir vaizyetde uygulanırs etnilerin veya hainlerin yönetime sızmasına engel olacak düzeydedir.Ulusal konseyle desteklenmiş tek reis li bir cumhuriyet olabilir.Bu bizans kahpeliğine dönmüş cılkı çıkmış çok particilik yüzünden ne hale geldi Türk'ün istiklali .Yeter artık yaptıkları !
Bu işten sıyırırsak eğer buna bir daha izin verilmeyecek .
Ulu Önder getirmek zorunda olduğu bu düzenin çok gitmeyeceğini biliyordu ama getirmeliydi doğrusu bu idi o doğrusunu yaptı .
Onun olacakları bildiğini Gençliğe hitabesinde  ve bir çok sözlerinde görebiliriz .
Onun gibi yüce bir Bilge baş yolcu nun gelecekte olacakları görmesi gayet kolaydır.Bunun için kehanet sahibi olmasına da gerek yoktur. Yeni yönetim biçiminin kendisinden sonra nasıl dejenere edilip ne gibi sonuçlar getireceğini çok iyi biliyordu .

Nasıl gökte bir Tanrı varsa yerde bir Kaan olmalıdır .Ve o kişi her kim olacaksa üstüne anırmaya kalkan her çatlak ses için dar ağacı kuracaktır.

Önümüze dikilen bu melanet planının getireceği çetin  savaş da
Kazanamazsak Tanrı dağı kazanırsak Turan bize yurt olsun .
TÜRK TANRISI !
TANRI !
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 29 Ağustos 2011 »
O zencilerde bilsinki bu topraklara gelenler burda kalır .Ya üstünde ya altında .Ama onlara ve diğer hepsine toprak üstünde tahammülümüz yok bizim. 
TÜRK TANRISI !
TANRI !
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.

Çevrimdışı OnTurk209

• Türkçü-Turancı
  • Ayak bastığmız en küçük taş parçasına kadar...
« Yanıtla #9 : 29 Ağustos 2011 »
Evet genel olarak kastettiğim Türkçülüğün hakim ve egemen düşünce olması için yapılacakları kısa ve orta zamanın yanında uzak zamanlı olarak da planlamak. Keşke kısa süreli, devrim niteliğinde eylemlerle bunu yapmak mümkün olsa. Öyle bir şeyi yeryüzünde Türk milletinden daha iyi başaracak başka bir millet tanımıyorum. Fakat şimdiye kadar hep bu yol kullanılmış, her zaman da belli bir mesafe kat edildikten sonra tıkanılmış. Demek ki daha farklı yollar da düşünmek lazım. Pek vaktimizin kalmadığı doğrudur, ama eylemleri kalıcı kılacak uzun vadeli planlar olmadıkça yapılacakların pek başarılı olacağını sanmıyorum. Vaktimizin kalmadığı gerçeği gibi bu da bir gerçektir. Ülkeyi yönetmesini beceremiyorsak, demek ki yönetmeyi ve yöneticiliği öğrenmemiz lazım. Aynı soydan insanların farklı düşünceler yüzünden birbirine kıyım yapmasından rahatsızsak (doğal olarak) demek ki bütünleştirici ve birleştirici olmayı öğrenmemiz lazım... Bunlar birer klişe laf olmadan gerçekten gönüllere yerleşirse, her şey Türklüğün ve Türkçülüğün istediği doğrultuda olur.
GEÇMİŞLERİN GECESİNDEN IŞIK ALIRIZ...