Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Türkiye Afrinde yerli sakçı kuruyor  (Okunma sayısı 779 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yenilikler

  • Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 8
Türkiye Afrinde yerli sakçı kuruyor
« : 23 Mart 2018, 09:46:48 »

Afrinde yerli sakçı kurulması vetiresinde bin adam talim geçecek. Talim geçmiş şahısların daha sonra Afrinde terörcülerden azat edilmiş 300 yaşayış mıntıkasında tehlikesizliğe nezaret edeceği bildiriliyor. Kaydedek ki, 3. ayın 18-de Türkiye Silahlı Kuvveleri Afrin şehrini PYD ma YPG terörcülerinden azat edip.
Hatırlatak ki, 1. ayın 20-de Türkiye Silahlı Kuvveleri Suriyenin Afrin bölgesinde PYD, YPG ma Irak Şam -kondarma- İslam Devleti  terörcülerine karşı ameliyata başlayıp. «Zeytin budağı» adı altında geçirilen ameliyatlara Türkiye Harbi Hava Kuvvelerinin «F-16» tayyareleri de celbolunup.
Kayıtlı
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.058 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu