Anket

GERÇEK BİR TÜRKÇÜ PARTİ LAZIM MI

EVET
8 (88.9%)
HAYIR
1 (11.1%)

Toplam Oy Verenler: 5

Oylama kapandı: 26 Mart 2006

Gönderen Konu: TÜRKÇÜ BİR PARTİ KURMAK SADECE TÜRK OLANLARLA  (Okunma sayısı 26447 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CENGİZHAN83

• Türkçü-Turancı
BİR ÜLKE İSTERİM BENİM OLSUN
« Yanıtla #20 : 02 Nisan 2006 »
BİR ÜLKE İSTERİM BENİM VATANIM BENİM TOPRAĞIM BENİM ANAM BENİM YARİM OLSUN
BİR ÜLKE İSTERİM DİYARLARI SONSUZ OLSUN
BİR LİDER İSTERİM ATATÜRK GİBİ BİZİ YÖNETSİN
BİR CANIM DAHA OLSUN ONUDA VATAN İÇİN  HARCAYIM
BİRDİR BENİM MİLLETİM TEKTİR BENİM MİLLETİM ÖZÜDÜR BU VATANIN
BENİM VATANIMDIR TÜRKİYEM
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TÜRK DOĞDUK TÜRK ÖLÜRÜZ

yozgatli

• Ziyaretçi
TÜRKÇÜ BİR PARTİ KURMAK SADECE TÜRK OLANLARLA
« Yanıtla #21 : 14 Nisan 2006 »
EVET SOK HAKLISIN SOYDAS KURUCU,
BENDE BIR TÜRKCÜ PARTISINDEN YANAYIM TÜRKLER ICIN VATANIMIZ ICIN NE IYISE ONDAN YANAYIM.

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
  • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
« Yanıtla #22 : 14 Nisan 2006 »
TÜRKÇÜ PARTİ KESİNLİKLE LAZIMDIR.BUNA ŞÜPHE YOKTUR SEVGİLİ SOYDAŞLARIM.FAKAT HERŞEYDEN ÖNCE BELLİ BİR TABAN OLUŞTURMAK LAZIMDIR.BU TABANI OLUŞTURMAK İÇİN,FİKRİYATIMIZI ANLATMAK İÇİN ÖNCELİKLİ OLARAK BİR DERNEK ÇATISI ALTINDA BİRLEŞMELİYİZ.Kİ MİLLETE BİR TAKIM FAALİYETLERLE NE OLDUĞUMUZU ANLATALIM.BU İŞ İÇİN ZATEN BİR DERNEĞİMİZ VARDIR.BİLMEYENLER İÇİN ADRES:

www.ilteris.org

ÜYE OLALIM,ÜYE KAZANDIRALIM,DERNEĞİ YÜKSELTELİM.BUNU YAPALIM Kİ PARTİLEŞME SÜRECİNE DAHA HIZLI BİR ŞEKİLDE YÜRÜYEBİLELİM.
SAYGILARIMLA...
TTK

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

Çevrimdışı CENGİZHAN83

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #23 : 16 Nisan 2006 »
ALP ER TUNGA DOĞRU HAKLISINDA BUNU YAPABİLECEK SOYDAŞ SAYIMIZ ÇOK AZ ÇOK FAZLA BİR KİTLEYE ULAŞMAMIZ LAZIM BUNU NASIL YAPACAĞIZ BİLEMEM AMA TANRI KUT METE SOYDAŞIM GERÇEKTEN HAKLI BU KONULARDA LÜTFEN DERNEKLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM ONLAR OLMAZSA BİZİ PARTİLEŞME VE TANITIM SÜRECİNDE ÇOK KÖTÜ ŞEYLER BEKLER
İLTERİŞ DERNEĞİNE ÜYE OLUN
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TÜRK DOĞDUK TÜRK ÖLÜRÜZ

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
« Yanıtla #24 : 18 Nisan 2006 »
benim de yakından takip ettiğim TTBD bu işi tam yapacak gibiyken bölünmeler ve partileşme sürecindeki sentezci idiotlar yüzünden sekteye uğradı.konuyu açan ırkdaşım boşverin falan demiş lakin tam aksine bu konuyu irdelemek,buduncuların bu çabalarını belleyip ileride yapacaklarımız için rehber alamamız gerekir derim ben.

ve de kürter midir kurter midir nedir, onun verdiği zararı 100 tane kürt gelse bu foruma veremez. kürde küfreder hastır çekeriz, lakin bunun gibi sentezciler kafa karıştırır bizi hedeften uzaklaştırır.
sayın yönetici, bunun gibilere izin vermeyiniz, onların yolu belli; mhp

Çevrimdışı EFE

• Türkçü-Turancı
Ynt: TÜRKÇÜ BİR PARTİ KURMAK SADECE TÜRK OLANLARLA
« Yanıtla #25 : 26 Ağustos 2006 »
ANLAYAMADIĞIM ERKAN MUMCU VEYA MEHMET AĞAR IN GAYRİ MÜSLÜM OLDUĞUNU NEYE DAYANARAK İDDİA EDİYORSUNUZ..BU TÜR İDDAALAR BELGEYE DAYANMALI..AKSİ TAKTİRDE DEDİKODU VE İFTİRADAN ÖTEYE GEÇMEZ..BİRAZ DİKKATLİ OLALIM

“TÜRK'ler  Hiçbir milleti taklit etmeyecektir. TÜRK'ler ne Amerikanlaşacak ne batılılaşacak nede araplaşacaktır. O sadece özleşecektir.

Çevrimdışı alimurat33

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #26 : 26 Ağustos 2006 »
bence öncelikle sayımızı belirlemeliyiz yani öncelikle kemik bir tabana ulaşmalıyız
bunun içinde öncelikle parti kurmak yerine anadoluda yıllarca sürecek bir dizi dernek çalışmasıyla fikrimizi yaymalıyız
BENCE ANCAK BUNDAN SONRA PARTİ HAYATA GEÇİRİLEBİLİR

Çevrimdışı Erendiz

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #27 : 27 Ağustos 2006 »
Bu Kurter kişi, apaçık belli olduğu üzere bir karıştırıcı! Türkçülükle de ilgisi yok!
Türkçü olmak için Türk olmak gerekir, müslüman değil!
Gerçekten de bu kişi müslümanlığı da bilerek, bütün kurallarına inanarak mı bunları söylüyor?
Yag yaguk(akraba) evliliği"Türklerde yakın akraba evliliği utançtır", boşanma, hulle; miras: kız çocuğa bir, erkek çocuğa iki ülüş(hisse); el kesme, İslamdaki kast(ehl-i beyt), kırkta bir ile bir ülkenin gereksinmelerinin kırkta biri bile karşılanmaz... saymakla bitmez!

Neyse, Türkçü parti kolay bir iş değil. Önce çok güçlü bir ülkücü öbek gerek!

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #28 : 29 Ağustos 2006 »
Sayın TanriKutMete görüşlerini hayranlıkla okudum.Bencede tam manasıyla hazır olmadan,taban tutmadan partileşmek sadece Türkçülüğü aşağı,düşük ve güçsüz gösterir.Parti kurmak kolay iş,önemli olan taban oluşturmak...Türkçü bir hareket başladığında muhakkak zafer getirmelidir,zafer getiremezse bedeli ağır olur.Unutmayın baş kaldırdığımız gün tüm Türk düşmanlarını karşımızda bulacağız(yur içi ve yurt dışı).Kaybedersek yaşama şansı tanınmayacaktır.Tıpkı bizim onlara tanımayacağımız gibi....

Çevrimdışı mete

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #29 : 31 Ağustos 2006 »
Partileşmeye gerek yok. Türklük her koşulda yaşanır. Sağcısıda solcusuda dinliside dinsizide Türkçü olmalıdır. Bu iş partiler üstü bir durumdur. Biz şu an yürütülen araplaşma çalışmalarına karşı önlem almalıyız. Türk gibi nasıl yaşanır, Türk kimdir, Türk kimliğine nasıl sahip çıkılır , çocuklarımızı nasıl gerçek bir Türk gibi yetiştirmeliyiz, bir Türk ailesi ne içer ne yer ne giyer, nasıl davranır bunları öğrenmeli ve bunları çevremize aşılamalıyız. Particilik şu an için hiç önemli birşey değildir. Sağcısı gelir cami yapar solcusu gelir tiyatro binası yapar bunlar belediye işleri, önemli olan Türkçülüğü önce biz akrabalarımıza sonrada yakınlarımıza hatırlatmalıyız. Türk gibi yaşamalıyız ve yaşatmalıyız. Bunu dernek merkezli bilgi ve kültür birikimi yapabileceğimiz yerlerde yapmalıyız. Türklüğü öğrenmek yaşamak ve yaşatmak için bilgi edinmek isteyenlere bu yardımı yapmalıyız, yoksa arap kültürü ile yaşamaya başlıyorlar. Araplaşmak istiyosan bir sürü kurs var ama Türkleşmek istiyorsan canlı hiçbir kaynak yok. Mesela bir İngilizi al ele ilk önce sömürdüğü ülkeye kültür akışı yapar kültürüne emsal olarakta kraliyet ailesini canlı bir örnek olarak sunar. O yüzdende particilikle veya rejim buhranı ile hiç uğraşmaz. Üç aşağı beş yukarı kraliçelerine bakıp bir ingiliz nasıl yaşar neye hürmet eder neden kaçınır anlarlar. Solcusuda sağcısıda iktidara gelse halkın mehilini bozamaz çünkü ingilizin mihengi kraliçeleridir. Bizde ise bu rolü aşağı yukarı ordu mensupları yapıyor, adam gibi bir Türk örneğini şu an yanlızca ordu mensuplarında göre biliyoruz, ama onlarda kapalı kutu gibiler. Bu yüzden dernek çatısı altıda dahi olsa birazda medyatikleşe bilirsek bir Türk mihengi oluştura bilirsek, ne arap probagandaları ne kürt probagandaları bu günkü kadar etkili olamaz.