Gönderen Konu: Turania.Net ile HunTurk.Net Birleşmiştir...!  (Okunma sayısı 37546 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
Ynt: Turania.Net ile HunTurk.Net Birleşmiştir...!
« Yanıtla #60 : 20 Nisan 2011 »
Sanırım 2007 yılının sonlarıydı. Okulumuz bildiğimiz; Türklüğe, Türkçülüğe dair hemen her şeyi öğrendiğimiz Huntürk Otağı kapandı ve o gün bu gündür, Turania.net hariç, hangi Türkçü siteye girdiysem burada ki sıcaklığı, bilgi zenginliğini ve seviyeyi göremedim ve uzun zamandır da hiç birisini izlemiyordum.
Büyüklerimden Otağımızın yeniden açıldığını ve gerçek teşkilatlar kurularak bütün Türkiye'de örgütleneceğini duyduğumda yaşadığım sevinci tarif edemem.
Ben de Gazi Üniversitesinde Gökbörü teşkilatımız adına elimden geleni yapacağıma söz veriyorum. Epeyce bir arkadaş gurubumuz var.
Gazi Üniversitesinde Ülkü Ocakları çok baskın ama çoğu kişi de sırf çekindiklerinden ses etmiyorlar.
Bu birlikteliği gerçekleştiren Turania.net yöneticisi Tonyukuk amcama, İsmail ağabeyime, yaşı elliyi geçmesine rağmen hala yirmi yaşın heyecanına sahip babam  Börü Kam'a (Gerçi burada Üçoklu Börü Kam olmuş ya) ve emeği geçen bütün ağabeylerime, kardeşlerime çok çok teşekkür eder, büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öper ve akranlarımın da ellerinden sıkarım.
Dilerim Ulu Tanrı, öksüz kalmış Türklüğün, bahtını güldürmeye başlar.
Hepinize, en içten selam ve saygılarımı sunarım.
Kutlu ve uğurlu olsun!

TTKvY
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

Çevrimdışı Soykan

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #61 : 20 Nisan 2011 »
Esenlikler bende İzmirde yaşıyorum, öğrenciyim.
Eminim ki bu birleşme Türkçülük bayrağını çok daha yükseklere taşıyacaktır.Alper Tunga andamın tavsiyesi üzerine otağa katıldım.
Atsız atamızın  dediği gibi Türk ülküsü, büyük Türkçülük ülküsü ve inancı ile yetişen gençlik sayesinde yarın yeniden gerçek olacaktır.

Tanrı Türk'ü Korusun!..

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #62 : 20 Nisan 2011 »
 Almıla Kandaşım, Huntürk Otağı'na tekrardan hoşgeldiniz. Eski üyelerimizi Otağımızda tekrar görmek bizleri sevindirmektedir.

Soykan Anda, sizde Huntürk'e hoşgeldiniz.

Esen olsun ! TTK !
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #63 : 20 Nisan 2011 »
Soykan kandaşım aramıza hoşgeldiniz.

Almıla kandaşım iyi dilekleriniz için teşekkür eder, aramıza tekrar katılmanız kutlu olsun.

Tanrı Türk'ü Korusun.

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
« Yanıtla #64 : 20 Nisan 2011 »
Almıla ve Soykan hepinize esenlikler hoşgeldiniz.

TTK
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #65 : 21 Nisan 2011 »
Soykan kardeşimiz ve Almıla kızımız HunTürk Otağına hoşgeldiniz!

İyi dilekleriniz için sağolun!

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
« Yanıtla #66 : 21 Nisan 2011 »
Teşekkür ederim, saygıdeğer büyüklerim ve kandaşlarım.
Tanrı varlığınızı ve dirliğimizi daim etsin.
Derslerimden arta kalan zamanlarda, elimden geldiğince, yazarak da, katkı yapmaya çalışacağım.
Esenlikler olsun!

TTKvY

YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

Çevrimdışı Ali Talip Çatalyürek

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #67 : 22 Nisan 2011 »
Esenlikler, İzmirde yaşıyorum, Gökkurtlar teşkilatı , Alper Tunga andamın önerisi üzerine aranıza katıldım. TTK

Çevrimdışı Borokhul Noyan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #68 : 23 Nisan 2011 »
 Bu birleşmeyi gerçekleştiren ve katkıda bulunan tüm Türkçülere, teşekkürü bir borç bilirim. Türkçülüğün kalesi olan Huntürk Otağı'nın uzun bir aradan sonra yayın hayatına dönüşü; tüm samimi Türkçüleri mutlu etmiştir. Turania Otağı mensupları da, Türk Milleti'nin geçirdiği bu karanlık günlerde Türkçülüğe yakışan bir tavur sergilemiş, "Birlikten kuvvet doğmasını" sağlamışlardır. Varolsunlar.

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #69 : 23 Nisan 2011 »
Bu birleşmeyi gerçekleştiren ve katkıda bulunan tüm Türkçülere, teşekkürü bir borç bilirim. Türkçülüğün kalesi olan Huntürk Otağı'nın uzun bir aradan sonra yayın hayatına dönüşü; tüm samimi Türkçüleri mutlu etmiştir. Turania Otağı mensupları da, Türk Milleti'nin geçirdiği bu karanlık günlerde Türkçülüğe yakışan bir tavur sergilemiş, "Birlikten kuvvet doğmasını" sağlamışlardır. Varolsunlar.
Borokul Noyan kandaşım sözlerinizden dolayı teşekkür ederiz.
Otağımıza tekrar hoşgeldiniz.
TTK