Gönderen Konu: Tanrı'nınYeryüzündeki Askerleri  (Okunma sayısı 39572 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Deli Kurt

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Tanrı'nınYeryüzündeki Askerleri
« Yanıtla #10 : 15 Haziran 2006 »
Bu köpeklerin aklına İslam diyince araplar geliyor heralde,kanı bozuk özentiler.
Biz ki Ustasıyız Vatan Sevmenin...

Türkmen

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 22 Temmuz 2006 »
Kandaşlarım dinimizi başka bir ırkı övmek onları yüceltmek ve onlara hayran kalmak isteyen bu amaçla kullanan bu ucube insanlardan midem bulanıyor artık.Biz Türküz biz Allah ın askeriyiz.Ve islamiyet için hiçbirşey yapmamış bir millete bu kadar övgü çok değil mi?Bizim döktüğümüz kanın milyonda birini döktümü bu araplar.Peygamber onlara gönderildi.Onlara gönderildi çünkü Allah peygamberini yoldan çıkmış kavimlere gönderir bu yüzdendir ki Peygamber onlara gönderilmiştir.İşte onlar peygamber bizden der fakat onun gelişi sadece onların ne kadar bağnaz ve başı bozuk olduğunun göstergesidir.Araplara saygı duyan ve seven ne kadar türk diyen varsa karşılarına dikilirim bir ok gibi.
  Bu yazıyı okuyan ümmetçi köpeklerden biri olursa eminim derki "ama onlar din kardeşimiz"Peki 1. Dünya Savaşında bizim askerlerimize saldırırken , yaralı çocuk demeden  öldürüken.Ve din kardeşiyiz ya onlarla o kadar bağlılar ya din kardeşlerine.Onlar değil mi ki Halifenin ordusuna Osmanlı ordusuna saldıranlar.
Bazı şeyleri anlayın artık.Bırakın masalları din kardeşliği felan.
Anlayın artık
TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOK.

veli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 21 Ağustos 2006 »
S.a arkadaşlar bu söz türkler müslüman olmadan önce söylen miş demi:

"Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir."

veli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 21 Ağustos 2006 »
Kandaşlarım dinimizi başka bir ırkı övmek onları yüceltmek ve onlara hayran kalmak isteyen bu amaçla kullanan bu ucube insanlardan midem bulanıyor artık.Biz Türküz biz Allah ın askeriyiz.Ve islamiyet için hiçbirşey yapmamış bir millete bu kadar övgü çok değil mi?Bizim döktüğümüz kanın milyonda birini döktümü bu araplar.Peygamber onlara gönderildi.Onlara gönderildi çünkü Allah peygamberini yoldan çıkmış kavimlere gönderir bu yüzdendir ki Peygamber onlara gönderilmiştir.İşte onlar peygamber bizden der fakat onun gelişi sadece onların ne kadar bağnaz ve başı bozuk olduğunun göstergesidir.Araplara saygı duyan ve seven ne kadar Türk diyen varsa karşılarına dikilirim bir ok gibi.
  Bu yazıyı okuyan ümmetçi köpeklerden biri olursa eminim derki "ama onlar din kardeşimiz"Peki 1. Dünya Savaşında bizim askerlerimize saldırırken , yaralı çocuk demeden  öldürüken.Ve din kardeşiyiz ya onlarla o kadar bağlılar ya din kardeşlerine.Onlar değil mi ki Halifenin ordusuna Osmanlı ordusuna saldıranlar.
Bazı şeyleri anlayın artık.Bırakın masalları din kardeşliği felan.
Anlayın artık
TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOK.

Dostum doğru yazmışsın ama şu var biz HAMD OLSUN TÜRKÜZ ve Müslümanız Peygamber efendiz Araptı ve 2 cihan onun için yaratılmış... Müslüman'sak buna da inanmakla yükümlüz... Hiç olmazsa Peygamber efendimiz dinin elçisi hürmetine Arapları aşşağılamayın çünkü onları değil kendinizi aşşağılarsınız!!! Halife ordusuna saldırmış olabilirler... Bir kesim Arap'ın yaptığından dolayı bütün arapları sorumlu tutamayız. Şunuda unutmayın halife kendisi kendi elleriyle Osmanlı Padişahına halifeliği devretmiştir. Bu sizce şeref değilmi Çünkü islamın bayraktarı artık türklerdi Araplardan çok Türkler İslam'ı koruyup yayıyordu bü gün Avrupa'da dünyanın dört bir yanında İslam'a inanılıyorsa bunun vesilesi Türklerdir.
ALLAHIM SANA HAMD OLSUN Kİ TÜRK BİR ANADAN BABADAN ATADAN DÜNYAYA GELDİM BİZ ALLAH'IN ASKERLERİ DEĞİL İSLAMIN KORUNMASINA VE YAYILMASINA VESİLE OLAN YÜCE BİR IRK'IZ ÇÜNKÜ ALLAH'IN ASKERE İHTİYACI YOK!!! TÜRKLERDE HERKEZ GİBİ ACİZ İNSANDIR
TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR!

Çevrimdışı ATASAGUN

• Türkçü-Turancı
  • Öğreniyor...
« Yanıtla #14 : 21 Ağustos 2006 »
S.a arkadaşlar bu söz türkler müslüman olmadan önce söylen miş demi:

"Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir."

Yolunuzu şaşırmışsınız anlaşılan. Üyelik sözleşmesini iyice okumadan üye olmayın!

Çevrimdışı çakabey

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #15 : 21 Ağustos 2006 »
Sayın veli.Daha peygamber efendimizin arap olduğu bile belli değildir.Hatta bazı araştırmalara göre TÜRK olduğu bile söyleniyor.Bende peygamber efendimizin TÜRK olduğuna inananlardanım.Araplar kadar pis bir milletin Peygamber çıkaracağına inanmıyorum.Ayrıca arapları aşağılamayın demişsin.Kendimizide aşağlarmışız.Sen bizle arapları aynı kefeyemi koyuyon.O zaman senin bu sitede ne işin var.Bi TÜRK Bütün araplara bedeldir.Yİne biz herkez değiliz.Bizim bi farkımız var.Biz TÜRKÜZ.Ne demye çalıştığımı pek samıyorum ama inşallah anlarsın.Böyle yolunu şaşıranlara her zaman tek bi lafım var.DEFOOOOLLL

Her TÜRK asker doğar...

TanriKutMete

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 21 Ağustos 2006 »
Adı üstünde veli ! Bozkurt olacak hali yok ya bu isimle !

Üyeliğin iptal edilmiştir, arap hayranı !

TTK

TüRK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 22 Ağustos 2006 »
@çakabey
Bak dostum Peygamberimizin ırkı eğer arap ise (Saten öyle) arapları değil kendimizi aşşağılarız.
çünki iki cihan ve herşey o yüce insan için yaratıldı
türkler yüce bir ırktır dine büyük hizmetleri vardır ama önemli olan ruhtur. Beden bir elbisedir sonunda ceset olup gider.

Unutmayınki Kuran-ı Kerim Ezan Sela Hepsi arapça

Peygamberimizin Türk olduğunu sanmam çünkü peygamberler azgın kavimlere iner vede inği kavimin soyundandır. Dolayısıyla peygamber efendimiz Araptır... + Peygamber efendimiz bir hadisinde şunu söylemiş: "Ben Arapların en temiziyim" Eğer sen bu hadisyoktur veyada peygamber Türktür dersen dinden çıkarsın

Çevrimdışı çakabey

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #18 : 22 Ağustos 2006 »
Bı cıft lafımda benım var.Sen en başta o hadisin neden döylendiğini öğren sonra gel.Sen bana dinden cıkarsın diyorsun allaha şat koşuyorsun.Senin ağzının payını verirdim ama dua et bura TÜRKÇÜ sitesi.Biz burda TÜRKÇÜLÜĞÜN sorunlarını çözmeye çalışıyoruz.Burası din konularının tartışılacağı yer değil.Son mesajında ırkınıza tapmayın demissin.Bilki bu lafları söyleyenler gibi seninde ölümün korkunç olacak.Çünkü tarih yalan söylemez.
Her TÜRK asker doğar...

Çevrimdışı tomris

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #19 : 22 Ağustos 2006 »
Bir de insanlıktan bahsediyor arap hayranı çolak beyinli
kişi nasıl bir gurur taşımaktadır ki kapısından kovulduğu yere bacasından girip ders vermeye çalışsın
şimdi sen İslamiyeti çok iyi bilen bir müslümansın öyle mi, cin olmadan adam mı çarpacan, ayrıca bir çok peygamber kendi kavmi dışındaki kavimlere gönderilmiştir istersen bir araştır, din dersi vermek istiyorsan neden burayı seçtin ki
Seni ilgilendiri mi bizim inancımız,TANRI karar versin bazı şeylere bence burnunu herşeye sokma

Yolların sonunda dileğim KOCA ATSIZ ile buluşmaktır
TENGRİ TÜRK'ü korusun