Gönderen Konu: Tanrı'nınYeryüzündeki Askerleri  (Okunma sayısı 39472 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TanriKutMete

• Ziyaretçi
Tanrı'nınYeryüzündeki Askerleri
« : 06 Nisan 2006 »
Hayatım boyunca, hatta son nefesimi verinceye dek bana en büyük kılavuz olacak ve de hayatımı şekillendirmemdeki yegane sözdür bu;

"Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir."

BÜYÜK HUN İMPARATORU
BAŞBUĞ ATTİLA

4. y.y.'da, yani tam 17 asır önce yaşamış ve bütün Avrupa'nın "Tanrı'nın Gazabı" olarak nitelendirdiği Başbuğ Attila'nın sözü...  İşte hayatımın iman ve inançlarını şekillendiren en büyük ülkü kaynağı !

Dünyada 4 tür canlının varlığına inanmışımdır. Türkler, insanlar, hayvanlar ve bitkiler.

" Sizler bir devi yıkmaya and içmiş, dünyaya nizam vermek uğruna seve seve Şehidliğe koşan Bozkurtlar ordusu, Tanrı'nın Yeryüzündeki Askerleri Türklersiniz."

Kutalmış OCAKLI

İşte Türk budur!

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
Ynt: Tanrı'nınYeryüzündeki Askerleri
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2006 »
Ellerin dert görmesin..ESENLİKLER GANDAŞ
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

Çevrimdışı Pusat

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2006 »
GÖKTE TENGRİ,YERDE BİZ!!!
Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin yasalarına göre suç sayılan milli anlayışım , TÜRK yasalarında suç değil , gurur armasıdır!

Çevrimdışı Irkci10ur

• Türkçü-Turancı
  • Yabanellerden esenlikler
« Yanıtla #3 : 17 Mayıs 2006 »
"Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir."

BÜYÜK HUN İMPARATORU
BAŞBUĞ ATTİLA

Çok güzel söz kandasim.
Tanri Türk'ü Korusun

turkullah

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 27 Mayıs 2006 »

İçerik silinmiştir. Ümmetçi köpek yavrusu seni..

TanriKutMete

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 27 Mayıs 2006 »

ALLAH kelimesi evrenseldir.. sen onun adını sevmezsen o seni hiç sevmez... akıllı konuş ********* ırkı kafatasçı faşist köpek... ülkücüler ALLAH ın askeridir... sapık köpek

Bak sen, şu yavru kuşa da bak... Erkek olmuş da kabarıyor horoz !

Demek Türklerden sonra sen de asker olmaya özendin öyle mi? Ne yazık ki dünya üzerinde Tanrı'nın kılıcı olmak, askeri olmak sadece Türklere yani Bozkurtlara bahşedilmiş bir olaydır. O yüzden boşuna heveslenme ! ve hatta mümkünse lütfen o küfürlerini yüzümüze karşı konuş da o zaman yüreğin kaç okka geliyor görelim yavru kuş.

Güle güle şimdilik !

TTK

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 06 Haziran 2006 »
COK GÜZEL CEVAP VERMISIN TANRIKUTMETE AGZINA SAGLIK.KUTLARIM SENI

GÖKTE TANRI YERDE BIZ DELIKANLI TÜRKLERIZ
BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Çevrimdışı mkergun

• Yeni Üye
  • *
  • Hesap günü, AB gafletinden uyandığımız gündür!!
« Yanıtla #7 : 07 Haziran 2006 »
1. Dünya Savaşında suveyş kanal harekatında, yemen ve suudi arabistan çöllerinde düşmanla bir olup benim binlerce askerimi arkadan vuran köpeklere sempati duyanlardan nefret ediyorum.
Tarihimizden ders alalım, alalım ki aynı şeyleri tekrar yaşamayalım. Araptan dost olamaz.
Şimdi kimileri " yaaa onlar dedeleriydi. dedelerinin hatalarında dolayı torunlarını niye suçlayalım ? " diyenleriniz olabilir.
onlara tek birşey söyleyeceğim.
Torunları da daha düne kadar PKK köpeklerine destek veriyordu . Hala da veriyorlar ...

Boktur kokar, soydur çeker !!!!!

Tanrı bütün TÜRK boylarını korusun ...
Kürşad

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 08 Haziran 2006 »
SANA AYNEN KATILIYORUM MKERGUN.ONLAR ZATEN TANRIMIZ TARAFINDAN CEZALADIRILIMISDIR.BAKSAN YERLERI ELDEN GIDIYOR HABERLERI BILE YOK ITLERIN.
BIRBIRINE DÜSMAN OLMUSLAR.BIZDE ÖYLE BIRSEY VARMI? TABIKI YOK OLAMAZDA ZATEN.

PIS KÖPEKLER ANALARINDA INGILZLERE SATMISLARDI ZAMANINDA.BUGÜN BILE BES KURUS ALABILCEKLERINI BILSELER YINE SATARLAR.

BELKIDE ARAPLARDAN DAHA KORKAK BIR MILLET YOK BU DÜNYADA.

SAYGILARIMLA METIN UZUN

TANRI TÜM TÜRK IRKINI KORUSUN
BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 08 Haziran 2006 »
Başbuğ Attila'dan tut Başbuğ Atatürk' e kadar, bizim şanlı tarihimiz Kahramanlar'la dolup taşiyor!
arap ve kürd p.çleri' de bunu çekemiyorlar! Doğru dürüst bir tarihleri yok ki, kahramanları olsun!
Bunların kahramanları ya ingiliz'lerle işbirliği yapıp "din kardeşleri" olan Türklere saldırırlar veya apo dallaması gibi karı kızın karşısında göbek kaşırlar!

Haliyle yiğit Türk Milletine özenecekler!