Gönderen Konu: Spor Toto Süper Final (play-off  (Okunma sayısı 22011 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
Spor Toto Süper Final (play-off
« : 09 Nisan 2012 »
Puan durumu:

Galatasaray - 39
Fenerbahçe - 34
Trabzonspor - 28
Beşiktaş - 28

ŞAMPİYONLUK GRUBU

1. Hafta 14/15 Nisan 2012
Fenerbahçe-Trabzonspor
Beşiktaş-Galatasaray

2. Hafta 21/22 Nisan 2012
Trabzonspor-Beşiktaş
Galatasaray-Fenerbahçe

3. Hafta 28/29 Nisan 2012
Fenerbahçe-Beşiktaş
Trabzonspor-Galatasaray

4. Hafta 2/3 Mayıs 2012
Beşiktaş-Fenerbahçe
Galatasaray-Trabzonspor

5. Hafta 5/6 Mayıs 2012
Trabzonspor-Fenerbahçe
Galatasaray-Beşiktaş

6. Hafta 12/13 Mayıs 2012
Fenerbahçe-Galatasaray
Beşiktaş-Trabzonspor

İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
Ynt: Spor Toto Süper Final (play-off
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2012 »
Gaassaraylılarda yusuf  yusuf başladı.Facebook sayfalarında sebepsiz yere paylaşımlarda bulunmaya başladılar bile.Bekleyip göreceğiz.

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2012 »
Gaassaraylılarda yusuf  yusuf başladı.Facebook sayfalarında sebepsiz yere paylaşımlarda bulunmaya başladılar bile.Bekleyip göreceğiz.

Senin kafan iyi sanırım. Son Galatasaray-Fenevbahçe maçında tüm stad ve televizyonda izleyen fenerliler yusuf yusuf etti.
Bence sen ayık kafayla bir daha düşün.  8-)

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2012 »

Senin kafan iyi sanırım. Son Galatasaray-Fenevbahçe maçında tüm stad ve televizyonda izleyen fenerliler yusuf yusuf etti.

22 nisandaki maça bahse girelim ağabey.3 Mayısta görüşür çatlata çatlata kazanan kazanmayan hesabını görürüz.Nedersin?

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2012 »

22 nisandaki maça bahse girelim ağabey.3 Mayısta görüşür çatlata çatlata kazanan kazanmayan hesabını görürüz.Nedersin?

Biz ölümden korkmayan adamlarız bizi hesaplamı korkutacaksın Kadir Anda ?
Ne istiyorsun sen onu söyle.

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 11 Nisan 2012 »
Şöyle sağlam bir yemek diyeceğim ama,seni doyuracak yemeği kimler yapsın.En iyisi yerleşkede bi tatlı ziyafeti olur sanırım.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #6 : 11 Nisan 2012 »
Yüreğim Hasrete de senle Teselli
Olmuştur bir ay tutulması misali
Sana Özlemli,sevdalı, sana Deli
Yaşıyorum Beşiktaş'ım İnan Seni
Ağaçlı Yollarında Dolmabahçe'de
Söylediğim Besteler Yine Seninle
Ağır ağır Adım Adım Sevginle
Yanıyorum Senin İçin Beşiktaş'ım

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=35KRKrB2LBU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=35KRKrB2LBU</a>

YEMEĞE DAVETLİ DEĞİLMİYİZ YAHU... :-P :-P :-P

ÜSTÜME GELMEYE YELTENMEYİN "EKİNLER DİZE KADAR" BÜYÜMÜŞ, GEREĞİ YAPILSIN DERİM.. :-D :evil: :asker: :-D :evil: :asker:
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2012 »
Besiktas deyince aklima bir ani geldi . Seneler önce samimi bir Besiktasli arkadasim kahvede, Fener Van bastiyi aldi dedi . Hadi lan ordan dedim o adam Türkiyeye transfer olmaz . Yemin billah ediyor vallahi billahi aldi dedi . Ulan hergün kirk cesit gazete okuyorum ,niye böyle bir habere rastlamadim ? Yok dedi Van feneri yendi onu anlatmak istiyorum . Tüh Tanrinin belasi dedim ,iyi kafa buldun benimle . Futboldan pek anlamam fakat Fenerbahcenin hakkini yememek lazim , avrupanin fatihi Fener UEFA kupasinda bütün takimlari teker teker yendi,finalde Ingiliz armadasi Arsenali perisan etti kupayi alip adini altin harflerle tarihe yazdirdi . Ha birde süper kupayi almisti yanlis hatirlamiyorsam. Golleride Jardelmi atmisti Her neyse o kadar hafiza kayipligi olur.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 11 Nisan 2012 »
Besiktas deyince aklima bir ani geldi . Seneler önce samimi bir Besiktasli arkadasim kahvede, Fener Van bastiyi aldi dedi . Hadi lan ordan dedim o adam Türkiyeye transfer olmaz . Yemin billah ediyor vallahi billahi aldi dedi . Ulan hergün kirk cesit gazete okuyorum ,niye böyle bir habere rastlamadim ? Yok dedi Van feneri yendi onu anlatmak istiyorum . Tüh Tanrinin belasi dedim ,iyi kafa buldun benimle . Futboldan pek anlamam fakat Fenerbahcenin hakkini yememek lazim , avrupanin fatihi Fener UEFA kupasinda bütün takimlari teker teker yendi,finalde Ingiliz armadasi Arsenali perisan etti kupayi alip adini altin harflerle tarihe yazdirdi . Ha birde süper kupayi almisti yanlis hatirlamiyorsam. Golleride Jardelmi atmisti Her neyse o kadar hafiza kayipligi olur.

Sen bittin Motun Anda. Elime düşme.Ama Unutmaki,uefa aldık diye ağzınız kulaklarınızda iken bile dümdüz ettik sizi.Samuel Johnson ve Goooooooolll.Cincon gene yenildi..Kupa almak şampiyon olmak farklıdır.Bizde aldık olduk vs.vs...kardeşim;önce yeneeksin;sonra övüneceksin.Berabere kaldık,yenilmedik,ezilmedik fala filan diye sevinçten havalara uçuyorsan;büyük değilsin demektir.Yahu şu fani dünyada beraberliğe sevinen tek takım sizsiniz.Yeter be kardeşim.Yenin artık.Muhahahahahahahahaah!

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 12 Nisan 2012 »
Fenerbahçe'nin işi zor. Bu akşam Fb-Kayseri kupa maçını izleyenler görmüştür. Fenerbahçe dökülüyordu; maçı zorla penaltılara götürerek aldı.
İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).