Gönderen Konu: ŞIRNAK'TA KAHPE SALDIRI: 13 ASKERİMİZ ŞEHİT!..  (Okunma sayısı 36693 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Temir Yalıg

• Türkçü-Turancı
  • TÜRK'ÜM BAŞKA ÜNVAN İSTEMEM
YA SEV YA TERKET! 

ya sev ya terket! biz bu söze karşı çıktığımız için bugünlere  gelmedikmi bu söze aşırı milliyetçilik kısfesini layik gördüğümüz için karşı çıkmadıkmı bu sözü söyleyenlere kafatasçı demedikmi aşırı milliyetçi demedikmi ATATÜRK  DİYORKİ  Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir ATATÜRK DİYORKİ Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır sen kürtçeyi resmi dil isteyeceksin + bir sürü haklar talep edeceksin bölücükürt milliyetçisi olacaksın sonrada ben ya sev ya terket deyince kafatasçı aşırı Türk milliyetçisi olacağım şimdi soruyorum kürt milliyetçisimi Türk milliyetçisimi ARTIK TARAF OLMA ZAMANI GELMEDİMİ

kürtlerden TÜRK milliyetçiliği yapmalarını mı bekliyorsunuz? Zaten sıkıntılıyız ve üzgünüz.Biraz ölçülü yazın!

kürtler iyidir pkk kötüdür geyiklerine kadar sürer bu yazdıklarınız..!

Türkiye'de TÜRK IRKINDAN olmayan herkes misafirdir.

TTK!

TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
Valla ne yazayım bilmiyorum. Bu kürt denen dağlı ilkel vahşîlerin topu dünyâ üzerinden silinmedikçe rahat edeceğe benzemiyoruz.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!

Çevrimdışı DEDEM KORKUT_ASYA

• Türkçü-Turancı
Öncelikle şehitlerimize Allah' tan rahmet, yakınlarına sabr diliyorum.
'kürtten evliya koyma avluya'
Asıl azmaz, bal kokmaz. Kokarsa yağ kokar, aslı damardan gelir...
Bunlar arkadan vurmaya, kalleşliğe alışmış... Geçmişte neydiler şimdi ne olsunlar?

Çevrimdışı _alkar_

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TÜRKÇÜLÜK YÜCELMEK İÇİN DEĞİL YÜCELTMEK İÇİNDİR
söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil daha nereye kadar sabr edecez nereye kadar rahmet dileyecez ......
Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız.
Tanrı yoldan çıkan milletleri
cezalandırmak için bizi gönderir."
BAŞBUĞ ATTİLA

Çevrimdışı KENAN KALAK

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
13 şehit verdik bu ülkede çıt yok nerede biz ermeniyiz diyen kanı bozuklar televizyonlar günlerce bir ermeni içi yayın yapanlar nerde onlar et satıyor ne eti kadın eti dansöz oynatıyorlar bizlere yazıklar olsun bir toplum ancak bu kadar uyuyabilir uyutulur içi TÜRKLÜKTEN boşaltılmış bir Türkiye Türkiye gerçekten Türklerin idare ettiği veya hakimiyetinde olsaydı bu ülkede yas ilan edilirdi satlık medyanın  yaptığı yayınlara bakınız ya sahte islamcı yayın yada kürtçü yayın bunlarmı TÜRKLERİN KARDEŞİ bunu böyle diyenlerin yanıldığı açık seçik ortada şu gerçektir kan kanla yıkanır yoksa hep TÜRK KANI AKACAK  YA HEP YA HİÇ Esenlikler Dilerin 

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
TÜRK kökenli şehitlerimizin ruhları şad olsun,mekanları cennet olsun.

Çevrimdışı HanTUG

• Türkçü-Turancı
  • **
Arkadaslar benim baska konuda bilgiye ihtiyacim var. Tüm gazeteleri arastirdim ama hic birinde yeterli cevap bulamadim, Türkiyeden katilipta bu sehitlerimizin  nasil saldiriya ugradigini zamani cevre bilgileri hakkinda daha detail v erebilecek arkadaslar varmi? ne gibi hatalar yapildida 13 askerimiz sehit oldu? Hazirliksiz mi yaklandilar? pusuya mi düsürüldüler? Saat kaclarda oldu?

Her sehit verdigimizde hep ayni tür haberler var, sanki bir gazete digerinin haberini degistirip yaziyor ama savasin oldugu ortam hakkinda bilgi verilmiyor. "Su kadar sehit verildi" deniyor sonra  Anne baba konusmalari yayinlaniyor aglayan ailelerin resimleri ve bir süre sonra kücük bir  haber cikiyor "hainler kistirilip öcümüz alindi"  sonra ibo showa devam

Hep sehit veriyoruz peki ne gibi hatalar yapilip sehit veriliyor bu konu neden hic bir yerde verilmiyor? yada ben bulamiyorum. Simdiye kadar en detailli bilgileri Youtubta sayin Osman Pamukoglundan dinledim, orada askerimizin ne kadar eksiginin oldugunu gördüm. Güneydoguda askerlik yapmis arkadaslar bu konuda bilgilerini yazabilirlermi?

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Alisamadim gitti, bu ne mutluTürküm diyene cümlesine Ben Türklügü,Türk olmayandan kiskanirim Her önüne gelen,bu cümleyi kullaninca,Türkmü oluyor?Birde ya sev ya terk et. Pes yani,sahte basbug,ya bizi becer,yada terketmi,demek istedi ?Yani biz sömürgelerimizden sevgimi dilenecegiz ?Bize yakisan ya terk et,yada intihar et olsaydi,cok daha gercekci olurdu .Türk Tanrisi Türk irkini korusun
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
HanTUG  anda, size kısaca bilgi vereyim; şehit veren birlik bolu dağ komando tugayının unsurları,bu unsurlar operasyona çıkıyor operasyona çıkan birliğin geçeceği yolların önceden bir yere kadar emniyeti alınır,yolların mayınlı olduğu araştırılır.Saldırıya uğrayan tim de unsurların bir yere kadar emniyetini alan tim ,tim görevini yapıyor uç noktadan yolcu ediyor ve kendi birliğine intikal ediyor kamuflajın kolay olduğu ağaçlık alanda saldırıya uğruyor.Olay öğle saatlerinde oluyor.Geçilen yer boğaz ise ve yanlar ormanlıksa tam pusu yerleridir,ne diyeyim,TÜRKşehitlerin mekanı cennet olsun.

Çevrimdışı tankuty

• Türkçü-Turancı
  • **
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
YA SEV YA TERKET! 

ya sev ya terket! biz bu söze karşı çıktığımız için bugünlere  gelmedikmi bu söze aşırı milliyetçilik kısfesini layik gördüğümüz için karşı çıkmadıkmı bu sözü söyleyenlere kafatasçı demedikmi aşırı milliyetçi demedikmi ATATÜRK  DİYORKİ  Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir ATATÜRK DİYORKİ Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır sen kürtçeyi resmi dil isteyeceksin + bir sürü haklar talep edeceksin bölücükürt milliyetçisi olacaksın sonrada ben ya sev ya terket deyince kafatasçı aşırı Türk milliyetçisi olacağım şimdi soruyorum kürt milliyetçisimi Türk milliyetçisimi ARTIK TARAF OLMA ZAMANI GELMEDİMİ

kürtlerden TÜRK milliyetçiliği yapmalarını mı bekliyorsunuz? Zaten sıkıntılıyız ve üzgünüz.Biraz ölçülü yazın!

kürtler iyidir pkk kötüdür geyiklerine kadar sürer bu yazdıklarınız..!

Türkiye'de TÜRK IRKINDAN olmayan herkes misafirdir.

TTK!

ben bu yazıda kesinlikle kürt Türk kardeştir demedim aksine ya sev ya terket sözüne karşı çıkanlara vatan sever Türk milliyetçilerine kafatasçı diyenlere bir seçim yapmalarını söyledim ve ekledim unutmayın Atatürkte bir Türk milliyetçisiydi diye
"Benim hayatta yegane fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir."

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK