Gönderen Konu: ŞIRNAK'TA KAHPE SALDIRI: 13 ASKERİMİZ ŞEHİT!..  (Okunma sayısı 36523 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Alıntı

GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI

BASIN AÇIKLAMASI 

TARIH   : 07 Ekim 2007

NO        : BA- 22 / 07

1.    Şırnak bölgesinde görev yapan bir birliğimize, 07 EKİM 2007 tarihinde terör örgütü tarafından yapılan bir saldırıda, 13 Silahlı Kuvvetler mensubu şehit edilmiştir.

2.    Terör örgütü mensupları, yurt içerisinde operasyon birliklerimizle, yurt dışına kaçış noktalarında ise ateş destek vasıtalarıyla takip edilmektedir.

3.    Terörle mücadele kapsamında yürütülen faaliyetlerde ortaya çıkan bu tablo, mücadele azmimizi ve kararlılığımızı daha da artırmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Kaynak:  http://www.tsk.mil.tr/10_ARSIV/10_1_Basin_Yayin_Faaliyetleri/10_1_Basin_Aciklamalari/2007/BA_22.html

Faşist ve kahpe kürt terörü, canlar almaya, devam ediyor.
Akan şehit kanları; başta akp iktidarı olmak üzere, Türk Milletine ihanet edenlerin cümlesini, boğacaktır.

Akıtılan Mehmetçik kanını; ya durduracaklar ya da, artık, millet durduracaktır.

Artık sabırlar taşmış, tahammüller bitmiştir.

Şehit Mehmetlerimize Tanrı'dan rahmet; ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Büyük Türk Milletine başsağlığı dilerim.

Mekanları uçmak olsun...

TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!

TTK.

Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı turagay

• Türkçü-Turancı
  • **
Bu olay başka bir ülkede olsaydı büün millet ayağa kalkar ne kadar bölücü varsa taşa tutardı. Ancak ne yazık ki ülkemizde artık bu olaylar sıradan görülüyor.

İsrail'in bir askeri için Lübnan'a saldırdığını hatırlıyorum. 13 askerimiz kahpece şehit edildi. Ne yazık ki bu pusuların süreceği görülüyor. Ama gazeteler bile artık bu olayları önemsemiyorlar.

Şunu bilelimki bizi bu coğrafyada yaşatmak istemiyorlar. Bütün mesele bu! Ermeni'si, Rus'u, Kürd'ü, Arab'ı, Acem'i hepsi bizim düşmanımız.

Türk'e kefen biçenin ölümü korkunç olur!

Çevrimdışı tankuty

• Türkçü-Turancı
  • **
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
DTP milletvekili Tuncel: Kardeşlerimize terörist diyemeyiz
DTP İstanbul Milletvekili Sabahat Tuncel, "Kimse bizden kardeşlerimizi terörist ilan etmemizi beklemesin. Hiçbir Kürt bunu demez" diye konuştu.
Her olaya şüpheyle bakılması gerektiğini ifade eden Türk, Tunceli'de bir olayı anlatırken Tunceli'nin ismini ''Dersim'' olarak söyledi.

sayın Yaşar Büyükanıtın konuşmasından alıntı: “Terör örgütüne terörist diyemeyen, terör örgütü mensuplarını kardeşlerimiz diye tanımlayan, ” TSK’ya ’bölücü’diyen bir zihniyetle karşı karşıya bulunmaktayız.

Tüm bunlar yaşanırken Türkücü İsmail Türüt ve Ozan Arif yargıda
BEDELLER ÖDEDİK. ÖDÜYORUZ, ÖDETECEĞİZ!     NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

"Benim hayatta yegane fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir."

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
Silahlı Kuvvetlerimiz her şeyle bağlarını koparacak,tüm yurtda bu itler bir daha üremiyecek şekilde yok edilecekler.

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
Başbakan '' saldırılar kararlılığımızı arttırıyor'' demiş ,ne kararlılığı ? bu hükümetin terör konusunda kararlılığı vardıda bizmi duymadık.

oguz33

• Ziyaretçi
Biz aç kalmaya razıyız. Açıkta kalmaya da razıyız. Ama Vatan hainlerinin Başbuğumuz ATATÜRK'ün kurduğu mecliste cirit atmasını hazmedemeyiz. Mehmet'çiğin kahpece öldürülmesine bu kadar seyirci kalınmasını da kabul edemeyiz. Yüce Türk Silahlı Kuvvetleri  daha neyi bekliyor anlayamıyorum...

TTK.

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
Bu hain saldırıların sorumlusu akp'ye oy verenlerdir.
akp denen milliyetsizlerin ziyniyetleri belliyken, onlara oy vermek, akp nin, her vebaline ortak olmak demektir.
Türkiyede her iki kişiden birisi mehmetçiğin kanlarından sorumludur.
akp'ye oy verenlerin, laf olsun türünden, terörü lanetlemelerini ciddiye bile almıyorum.
Yanan yürek bizim, akan kan bizim, yitip giden can bizim...
Yüreğimiz yanıyor...
Artık TSK'dan; hükümeti devredışı bırakarak, ne yapması icap ediyorsa, yapmasını bekliyoruz.
Başbuğun 1938 de yaptığının aynısı, daha şiddetli olarak, yapılmalı ve bu kangren kökünden halledilmelidir.
Yok edilmesi gereken sivrisinekler değil, onları üreten bataklıktır.
O bataklık, akp'dir...
O bataklık, kürdü kardeş görenlerin topudur.
O bataklık, kürt soysuzlarının cümlesidir.
Bu bataklığı TSK kurutmazsa, hiç şüphesiz, Türk Milleti kurutacaktır.

Şehitlerimizin ruhu şad olsun.
TSK ve Türklük aleminin başı sağolsun.
Tanrı; sabır değil, imkan ve fırsat versin, diyorum...
TTKvY.
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

Çevrimdışı ERGENEKON TORUNU

• Türkçü-Turancı
  • **
Ulu Tanrımdan yüce Şehitlerime rahmet diliyorum. TÜRK MİLLETİNİN başı sağolsun. Sabır artık bitti dava ne zaman başlayacak, alçakca, kalleşçe, şerefsizce saldırıların nedeni ve kökeni artık kurutulmalıdır. DERHAL, ŞİMDİ...........
TÜRKÜN SABRI BİTTİĞİ YERDE DAVASI BAŞLAR BUNDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN. AN GELİRKİ BİR ANDA DÜŞMANINI ASİL KANINDA BOĞAN BİRER YİĞİTLER OLURUZ DİNLEMEYİZ KİMSEYİ

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
Bolu dağ komando tugayına mensup   şehidlerimizin mekanları cennet  olsun.

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
Andalar şu anda atv  tv de ibo denen adam sanki 13 şehidimize nazari yaparcasına vur patlasın çal oynasın shov yapıyor.0216 4742020 ye tepkinizi dile getirirmisiniz.