Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Öldürülen kadın bu meşhur muganninin anası imiş  (Okunma sayısı 760 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yenilikler

  • Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 8

Sınalgıda Balçiçek İlterin bağdarlamasına katılan hasta bakıcısı «Meşhur bir şahsın anasını özel hastanede derman vererek öldürdüler» demişti.

Naklen yayımda kan donduran itiraftan keyin herkes anası öldürülen meşhur muganninin kim olduğunu meraklanıyordu.Derman verilerek öldürülen kadının meşhur aydımcı Cenk Erenin anası olduğu yüze çıkıp.
Hadise ile bağlı kısa bir açıklama eden muganni: «Ben de ne oldu bilmiyorum. Aklavcılarım bu işle meraklanacak. Onsuz da müddeiumumilik bu hadiseyi tekşirmelidir. Ama ben de aklavcılarımla maslahatlaşıp cinayet barede aidiyatı kurumlara şikayetimi edeceğim» ifadelerini işletip.
Kayıtlı
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.059 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu