Gönderen Konu: Mersin Türktür, Türklerindir, Türk kalacak  (Okunma sayısı 8758 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bolubeyi14

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Mersin Türktür, Türklerindir, Türk kalacak
« Yanıtla #10 : 13 Ocak 2007 »
 Değil Mersini   vatanın bir karış toprağını ne kendine kürt diyen bölücülere nede başka emelleri olanlara  vermeyeceğiz. Gerekirse dağlar gibi can Seller gibi kan  vereceğiz ama aziz vatanımızdan bir karış olsun vermeyeceğiz. Her şey Türk İçim Türke Göre Türkçe :turan:

Çevrimdışı turkuaz018

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 23 Ocak 2007 »
mersinle ilgili bazı duyumlar bende almıştım özellikle sebze hali gibi şehrin ticaretinin yoğunlaştığı bölgelerde bu soysuz k..tlerin yoğunlaştığını üzülerek dinlemiştim arkadaşlarımdan ama bu yürüyüşü duyunca gözlerimin içi parladı...Ben Çankırılıyım Şunu herkes bilsinki Benim memleketim çankırı ne kadar Türk yurduysa mersinde o kadar Türk Yurdudur kimseye yar edecek değiliz...
TTK

Çevrimdışı teomanata

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #12 : 23 Ocak 2007 »
Her şeyimizin dışarıdan ne tepki getirir söylemleriyle yönetildiğimiz bu zamanda,korkaklara satılmışlara karşı bu bir baş kaldırıdır.Kürtlerin sessizce yaptığı yayılmacı siyasete ,sistematik yürütülen türkleri yumuşatma  ortamlarına karşı bir bayrak kaldırma bir uyanış ne mutlu mersinliye.Artık içine düşmek üzere olduğumuz amansız tehlikelere,magazin ve televole uyku haplarıyla uyutulan bu millet daha derin acılara düşmeden uyanacaktır.Uyan artık şanlı millet,uyuma zamanı değil artık.Yörükler,Dadaşlar,gakkoşlar,edeler,afşarlar,bütün Türk boyları uyanın artık,pusatlar kınında paslandı gayrı. :turan:
Büyük Türk birliğine,yaşamım boyunca hizmet edeceğime namusum ve şerefim üzerine and içerim.

Çevrimdışı brkk

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #13 : 23 Ocak 2007 »
mersine selamlar olsun
ÇITAK BOYU SAĞOLSUN

Çevrimdışı ÇAĞIL

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #14 : 24 Ocak 2007 »
Bayrak yakan şerefsizlerin gözleri korksun biraz... Pek sesimiz çıkmıyor ama Allah korusun bir şey olsa bu Türk Gençliği birlik olup toplansa kıyametler kopar... Bu vatanın her yeri Türk toprağı ve öyle kalacak...
"Ey TÜRK ulusu! Silkin ve kendine dön! Niçin yanılıyosun? Bütün bunlar kendinden, kendi öz benliginden uzaklaşıp düşmana dönük yaşadığın için oldu."
BİLGE KAĞAN