Gönderen Konu: Kürtçülüğün Esasları??  (Okunma sayısı 17409 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atsizcerisi

• Türkçü-Turancı
Türk'e Türkten başka dost yoktur
« Yanıtla #20 : 10 Şubat 2006 »
Arkadaşlar bu düşünceler bizi yıpratır.devşirmelere ve devşirmecilere karşıyız.çünkü kan bağı olmayan bir milletin kültürü de olmaz.
Osmanlı bunu denedi ve çok acı bir şekilde sonunu hazırladı.
ATATÜRK Türk milliyetçiliğini vurgulayarak özgürlük savaşını kazanmıştır.
Burdada Türk ırkından olmayanlar(kürt,çerkez,pomak,ermeni vb.) bizi arkadan vurmuşlardır.
Uyanmayanlar uyansın yeter ya at gözlüğünüzü çıkarın yemen de kaç askerimiz hicazda daha birçok arap toprağında araplar onların namuslarını bekçisi osmanlı askerini katletmiştir.
Türk'e Türkten başka dost yoktur.olsaydı PKK diye bir şey olmazdı.
ATSIZIN ÇERİSİ

Çevrimdışı CENGİZHAN83

• Türkçü-Turancı
Kürtçülüğün Esasları??
« Yanıtla #21 : 20 Şubat 2006 »
BU ARKADAŞIN YAPTIĞI HATALAR ÇOĞALIYOR!
1)ALDIĞI KAYNAK WİCKYPEDİA YANİ TARAFSIZ OLAN VE RESMİ İÇERİĞİ OLMAYAN Bİ ANSİKLOPEDİ OLDUĞU SANILIYOR
2)ARKADAŞIM BİLGİYİ ALDIĞIN YER ÖNEMLİ DEĞİLSE SANA SORAYIM BENCE SEN BURAYA İNSANLAR ARASINA FİTNE FESAT KARIŞTIRMAYA GELEN Bİ DENSİZ İNSAN BÖLE İNSANLAR BURADA GEÇMİŞLER GERÇEKLİĞİ OLMAYAN KONULAR HAKKINDA BİLGİ VERMEYE ÇALIŞIYORLAR ZİYA GFÖKALP BİR TÜRKTÜR BUNUN HAKKINDA YAZILMIŞ BİR ÇOK TEZ VARDIR BU SALAK SAHTEKAR İNSAN HEM TÜRKİYENİN ADINI LELKELEMEYE KADAR BİR DİLLE KİTAP KAYBOLDU DİYOR SAHTEKAR HERİF BANA O KİTABIN BİR SAYFASINI GÖSTERSENE YOK NEDEN KAYBOLDU DİYECEKSİN OLMAYAN Bİ KİTAP NASIL KAYBOLUR SAHTEKAR HERİF SENİN GİBİ İNSANLAR BU SİTEDE KONUŞMAYI BIRAK KELİME DAHİ YAZMAMMALI SEN SAHTEKAR OLAN Bİ İNSANSIN YAZDIĞIN YAZI VE SALLAM HİÇ ARAŞIRMADAN YAPTIĞIN BİLGİZSİZ ANTİ TEZLER
3)ALDIĞI SİYTEYE BAKTIĞIMIZDA BU SİTENİN İNGİLİZ KAYNAKLI OLDUĞUNU BİLİYORUZ KANIMCA BU SAF BİLGİSİZ İNSAN HİÇ ARAŞTIRMADAN YANLIŞ OLAN BİR BİLGİYİ GELİP ÖNÜMÜZE TARTIŞMA KONUSU YAPTIRIP KENDİNE PAY ÇIKARACAK ,
4)SEN VE SENİN GİBİ CAHİL İNSANLAR BU SADECE Bİ İLTİFAT OLUR SANA ANCA USLUBUM SERTTİR NEDENİDE YAZDIĞIN DENSİZ BİLGİLER
5)ARKADAŞLAR BÖLE İNTERNETTE GOOGLE DA TARAYIN BİR SÜRÜ  SAÇMA SAPAN TARİHLE HİÇ BİR ALAKASI OLAMYAN SİTELER VAR
BU CAHİL İNSANDA O SİTELERDEN BİRİNİ BURAYA TAŞIMAK İSTEMİŞ ARKADAŞLAR SORUYORUM SİZE BU ADAM HALA NASIL BURADA DURUYOR
6)CAHİLLER BURAYA AKIN EDERSE KARŞILIĞIDA ACI OLUR
TÜRK DOĞDUK TÜRK ÖLÜRÜZ
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TÜRK DOĞDUK TÜRK ÖLÜRÜZ

Çevrimdışı CENGİZHAN83

• Türkçü-Turancı
Kürtçülüğün Esasları??
« Yanıtla #22 : 21 Şubat 2006 »
ARKADAŞLAR HIZLI YAZMAM SEBEBİ İLE BAZI SÖZCÜKLERDENDOLAYI KUSURA BAKMAYIN AYRICA HALA İNSANLAR BAZI KONULAR HAKKINDA OLUR OLMADIKKAVGALAR YAPIYORLAR BU İNSANLARIN HELE HELE KENDİNİ BURAYA GİREREK DEŞİFRE EDEN TANGRİ KULU ADLI İNSAN BURADA İNSANLAR ARSINDA BAZI NOKTLARI ÖYLE Bİ DEŞMİŞ Kİ ARTIK İNSANLAR FORUMDA SÜREKLİ POLEMİK YAPIYORLAR BUNA CEVAP VERİLMELİ O YÜZDEN İSZDENRİCAM BU ADAMIN TARTIŞMALARINA GİRMEYİN OYUN AGELMEYELİM
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TÜRK DOĞDUK TÜRK ÖLÜRÜZ

Çevrimdışı blsahin2005

• Türkçü-Turancı
  • **
kürtçülüğün Esasları...! dışı kürt, içi Türk
« Yanıtla #23 : 21 Şubat 2006 »
Konuya baktım kürtçülüğün esasları, ben sandımki kin, nefret ve ihanetten başka esası olmayan kürtçülüğün hangi esasından bahsediyorlar,  ancak başlık altındaki tartışma platformu Türkçü-Irkçı fikir savaşına dönüşmüş, sitede bulunanların ve üyelerin fikirlerini bulandırmaya gerek olmadığını düşünüyorum, ayrıca fikirler beğenilmeyebilir, Hun, ayyıldız gibi üyeler düşüncelerinden dolayı eleştiriliyor ve siteden atılması isteniyer, benimde düşüncelerine katıldığım noktalar, katılmadığım noktalar var, ama önce Türk diyorum, ırkımla övünüyorum, dünyanın neresinde olursa olsun, inancı ne olursa olsun fark etmez yeter ki TÜRK olsun.
birbirimizi dinlemek istemez isek nasıl iletişim nasıl iletişim kuracağız, Türk adını duymak istemeyen ve her platformda karalamaya çalışan itlere katşı nasıl mücadele vereceğiz, şu iyi Türk, şu kötü Türk diye bir kavram kabul edilemez, atalarımızın genlerini taşıdığımızdan kuşkusu olan mı var? arkadaşlar, ben TÜRK'üm diyen hiç bir üye siteden atılmasın düşünceler paylaşıldıkça ufuk genişler,  saygılar. NE MUTLU TÜRK OLANA
ÖZGÜRLÜK TÜRKÜN RUHUNDA VARDIR

Çevrimdışı 4_hilal

• Türkçü-Turancı
Alıntı yapılan: blsahin2005
arkadaşlar, ben TÜRK'üm diyen hiç bir üye siteden atılmasın düşünceler paylaşıldıkça ufuk genişler,  saygılar. NE MUTLU TÜRK OLANA

Yazindaki tespit ve iyi niyet tamamda bu son cümleye katilmak zor.
Adam buraya gelir ben Türk'üm der, bir iki ileti atar, Türk görüntüsü verir ve ondan sonra hedefi olan niyete basvurur. Bu örnek Türk olmayan birinin yapabilecegi hainlik. Diger yandan gercekten Türk olupta, buraya gelebilir birisi ama bu Türk olan kisininde düsünceleri Türkcülüge cok aykiri olabilir, ülkü ocagi teskilatindan biri gelir ve bize yesil komunistlik yapmaya baslarsa bu adama sen Türk'sün kalabilirsinmi diyelim?
Yada bu adam laz, cerkez, kürt kardesimiz diye savunursa bu adama sen Türk'sün kalabilirsinmi diyelim? Bu son cümlendeki yaziya katilmak mümkün degil, bu senin dedigini yapan sitelerde var, kimin ne dedigi belli olmuyor bile, her kafadan baska bir ses cikiyor bu sitelerde.

Biz kuru kalabaliktan ziyade özlü sözlü Türkcü insanlardan olusan bir olusum olmayi yegliyoruz. Kür sad'in arkadaslarida 40 kisiydi ama 1000 kisinin yaptigini yaptilar, bizde gerekirse yavas yavas cogalalim, ama icimize dogru insanlar gelsin.

herkes tamamen ayni düsünmeyebilir, bu gayet normaldir. Bu sitede istenilen ve güdülen düsünce Türk Irkının ve  Türk Irkcılıgının düsünceleridir, bu kritere uymak gerekir, bu kritere uyan kisi elbette kendi nüans farki olacaktir ama bu bizi engellemeyecek aksine bu nüans farklari bizi zenginlestirecektir.
TTK

Çevrimdışı CENGİZHAN83

• Türkçü-Turancı
Kürtçülüğün Esasları??
« Yanıtla #25 : 23 Şubat 2006 »
ARTIK KONUYU KİLİTLEMEN LAZIM HUNTURK
BU ADAMLAR BURADA İNSANLAR ARASINDA BAĞNAZLIK YAPMAYA BAŞLADILAR AYRICA BURADA POLEMİK YARATMAK SANKİ ÇOK FAZLA İYİ BİŞEY MİŞ GİBİ İNSANLAR SÜREKLİ TARTIŞIYORLAR
FORUMU KİLİTLEMEN LAZIM
ABUK SABUK şerefsiz pislikler buaradaki insanları birbirlerine düşüremez
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TÜRK DOĞDUK TÜRK ÖLÜRÜZ

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Kürtçülüğün Esasları??
« Yanıtla #26 : 23 Şubat 2006 »
Alıntı

arkadaşlar, ben TÜRK'üm diyen hiç bir üye siteden atılmasın düşünceler paylaşıldıkça ufuk genişler

Hayırdır, burası her yerde gördüğünüz demokratik forumlardan biri değil.. Türkçülükten milliyetçilikten uzak Türk gençlerinin bilinçlenmesi için çaba sarf ediyoruz. Bu anlamda yeterince tavizde veriyoruz. Defalarca yazmışımdır üye kaygımız yok. İmkanım olsaydı üyelik sistemini yönetici onaylı yapacaktım. Ama zaman uygun olmuyor.

Türçülük fikriyatından şaşmamak kaydı ile herkes özgürce düşüncelerini aktarabilir.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Dengizik Borçu

• Türkçü-Turancı
  • **
Kürtçülüğün Esasları??
« Yanıtla #27 : 23 Şubat 2006 »
Kandaşım Huntürk, Cengizhan doğru der, bazı enikler bu konuyu fırsat biliyor... Bence de kapatmanın çağı gelmiştir... Esenlikler... Möngke Tanrı'nın kutu üzerinize olsun...
Büyük Hun Kağanı İdil'in (Attila) oğlu...