Gönderen Konu: Kocaelispor ve Antalyaspor Süper Lig'e Yükseldi.  (Okunma sayısı 7593 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilteris6

• Ziyaretçi

Bank Asya Birinci Lig'de şampiyon Kocaelispor oldu. Sezonu ikinci sırada tamamlayan Antalyaspor da, Körfez ekibiyle birlikte önümüzdeki sezon Turkcell Süper Lig'de yer alacaklar.

Turkcell Süper Lig'in ardından Bank Asya 1. Ligi'nde de 2007-2008 sezonu tamamlandı. Sezon boyunca büyük bir çekişmeye sahne olan ligde son haftaya 3 takım şampiyonluk iddiasıyla girerken, kazanan takımlar Kocaelispor ve Antalyaspor oldu.

Son haftaya lider giren Kocaelispor, Altay'ı deplasmanda 1-0 yenerek puanını 64 yaptı ve sezonu şampiyon olarak tamamlayarak, önümüzdeki sezon Turkcell Süper Lig'de mücadele etmeye hak kazandı.

Bank Asya 1. Ligi'nde Süper Lig vizesini ikinci takım ise Antalyaspor oldu. Son hafta sahasında İstanbulspor ile golsüz berabere kalan Antalyaspor, buna karşın üçüncü Sakaryaspor'un sahasında Kayseri Erciyesspor'a mağlup olmasıyla 61 puanla ikinci sırada yer aldı ve geçtiğimiz sezon küme düştüğü Turkcell Süper Lig'e geri dönmeyi başardı.

Süper Lig'e yükselen Kocaelispor ve Antalyaspor'u Kutlarım.

Çevrimdışı ERGENEKON10_34

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Kocaelispor ve Antalyaspor Süper Lig'e Yükseldi.
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2008 »
Öncelikle 2 takımı tebrik ediyorum.Antalya'yı bilmiyorum ama Kocaelisporun çok ateşli taraftarı var.Bu yüzden süper lige renk gelir.Seneye de umarım Karşıyakam süper lige gelir. kafkafkaf sinsinsin kafsinkafsinkafff !!!

ilteris7

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2008 »
 Antalyaspor ve Kocaelispor gibi köklü takımlarımızı Süper Lig'e çıktıkları için tebrik ederim. Süper Lige çıkacak 3.takımın ise Eskişehirspor olmasını dilerim.

Çevrimdışı yigidtürk

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2008 »
Kocaelispor ve Antalyasporu tebrik ederim umarım önümüzdeki sene süper lige renk katarlar.

Çevrimdışı OLCAYTU

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2008 »
 İki takımıda tebrik ediyorum ancak Antalya Spor'un oyun ve taraftar açısından pek yeterli olabilecegi konusunda emin değilim.Ancak Kocaeli Spor gerçekten kaliteli bir taraftara sahip oyun sitilleri de çok iyi.Üçüncü takımda inşallah Sakarya Spor olur.
Saraylarda süremem;
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem;
Şu öksüz TÜRK'lüğümü.

Çevrimdışı İnançu Apa Yargan Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2008 »
İki takımıda tebrik ediyorum ancak Antalya Spor'un oyun ve taraftar açısından pek yeterli olabilecegi konusunda emin değilim.Ancak Eskişehir Spor gerçekten kaliteli bir taraftara sahip oyun sitilleri de çok iyi.Üçüncü takımda inşallah Sakarya Spor olur.
Antalya Spor'un takım olarak eksiklikleri var ancak taraftar konusunda yanılgın var andam bende bir Antalyasporluyum.Antalyalı takımını en iyi şekilde destekliyor bunu gelip maçlarımızda görebilirsin.Birde Eskişehir'i mi yoksa Sakarya'yı mı destekliyorsun? şu işi bir anlasak

Çevrimdışı OLCAYTU

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
« Yanıtla #6 : 12 Mayıs 2008 »
Andam herkes kendi mekanında tabiki takımını çok iyi destekler ancak biz onları deplasmanlarda da görmek isteriz.Eskişehir meselesine gelince Kocaeli yerine yanlışlıkla Eskişehir yazmışım  :-D.Ama keşke onlarda lige çıksa.Benim gönlüm Sakaryadan yana.
Saraylarda süremem;
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem;
Şu öksüz TÜRK'lüğümü.

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 13 Mayıs 2008 »
Süper Lig'e çıkacak olan üçüncü takım inşallah Eskişehirspor olur.

Çevrimdışı ERGENEKON10_34

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 13 Mayıs 2008 »
Irkdaşlarım süper lige yükselme maçında Eskişehir diyarbakırla eşleşti bence elimizden geldiğince Eskişehiri desteklemek için inönü stadına gidelim(Maçlar 16- 18 mayıs arasında oynanacak)
Süper ligde pkk istemiyoruz!!!!!!!!!!

Çevrimdışı kurtkaya_07

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 01 Haziran 2008 »
Antalyaspora süper ligde başarılar dilerim.Fakat taraftar konusunda İnançu'ya katılmıyorum.Taraftar gruplarında kürtler egemen durumda.Antalya'nın gerçek sahipleri olan Türk soyluların maçlara gelerek takımına destek çıkmasını ve kıroların takımı ve şehri yanlış tanıtmasını önlemelerini istiyorum.