Gönderen Konu: IRKI MEÇHULLER  (Okunma sayısı 11884 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahadir

• Türkçü-Turancı
  • **
IRKI MEÇHULLER
« : 24 Temmuz 2007 »
Gündüz külah, gece silah takarlar,
Kışın ocak, yazın orman yakarlar,
Kundak da bebeğe kurşun sıkarlar,
Huyu belli, ırkı meçhul kansızın,
Kellesini alacağız ansızın.

Nice canlar sereceğiz yerlere,
Nice kanlar katacağız sellere,
“Bu vatan bölünsün” diyen dillere,
Vuracağız Türk’ün öz kılıcını,
Alacağız kahpenin çamur tacını.

Bahadır ÇELİKBAŞ

Çevrimdışı o.öcal

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
Ynt: IRKI MEÇHULLER
« Yanıtla #1 : 31 Temmuz 2007 »
bahadır benim yaptığım eki kullanmamışsın,beğenmedin mi? ben yine de cevap olarak ekleyim.

Amerikadan avrupadan yallanır
Barzani de bu itleri kullanır
Günü gelir yağlı ipte sallanır
Tasmasından tutup koyduk zindana
Darağacı kuracağız meydana

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Çevrimdışı bahadir

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2007 »
Ağabey sizinle burda da karşılaşmak güzel.Sadece başlığınızı kullandım.Teşekkür ederim,çok güzel bir başlık oldu.

Çevrimdışı o.öcal

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2007 »
ben de teşekkür ederim bahadır.ben altı yedi aydır burdayım ama sadece şiir paylaşımı yapıyorum.

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2007 »

ben de teşekkür ederim bahadır.ben altı yedi aydır burdayım ama sadece şiir paylaşımı yapıyorum.

Sayın o.öcal Beğ;
şiirlerinizi zevkle okuyoruz.
Paylaşımınız için teşekkür ederim.
Şiirlerinizin yanısıra, değerli fikir ve görüşlerinizi de bizimle paylaşmanızı ve Otağ ziyaretçilerince faydalanılmasını dilerim.
Esenlikler.
TTK.

Çevrimdışı o.öcal

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 01 Ağustos 2007 »
Aslında haklısınız igdirhan.ben internete ilk girmeye başladığımda sitenizin linkini bir ülkücü siteden almış ve buraya gelmiştim.ben ülkücüyüm ve en az sizin kadar Türk birliğini isteyen,Türk ırkının üstünlüğüne inanan ve bunu savunan birisiyim.ve benim gibi düşünen çok ülkücünün var olduğunuda biliyorum.(bunu  bir propaganda saymayın.sadece açıklamadır.)
paylaşıma açtığım ilk şiirde (büyük ülkü) afaroza uğradım.çünkü site kurallarına aykırı düşmüştüm.işin doğrusu kuralları da okumamıştım.paylaşımda dini sözcükler vardı.orada bahsi geçen hıristiyan sözcüğü, ülkemi bölmek isteyen (kimler olduğu malum)avrupalılar ve conolar için kullanılmıştı.islam sözcüğüde şahıs olarak benim inancım ile ilgiliydi.Türk birliğine giderken herkes kendi inancıyla gelebilmeli diye düşünüyorum.ben turana giderken sevgi erenoral hanımefendiyi dışlamam mümkün mü ,en çok sevdiğim şahsiyetlerden birisidir.yoksa sözcükleri bölücülük olsun diye kullanmamıştım.'ümmet şırıngası yiyenlerin iflah olamayacakları' suçlamasına maruz kaldık.müslüman bir ana babadan olan birisi Türk Türkçü Irkcı Turancı olamaz mı?  ters tepki alınca cesaretim kırıldı moralim bozuldu.şiirden başka paylaşım da düşünmedim,tekrar kurallara aykırı düşmeme adına.neyse esen kal kandaşım.

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 01 Ağustos 2007 »

Aslında haklısınız igdirhan.ben internete ilk girmeye başladığımda sitenizin linkini bir ülkücü siteden almış ve buraya gelmiştim.ben ülkücüyüm ve en az sizin kadar Türk birliğini isteyen,Türk ırkının üstünlüğüne inanan ve bunu savunan birisiyim.ve benim gibi düşünen çok ülkücünün var olduğunuda biliyorum.(bunu  bir propaganda saymayın.sadece açıklamadır.)
paylaşıma açtığım ilk şiirde (büyük ülkü) afaroza uğradım.çünkü site kurallarına aykırı düşmüştüm.işin doğrusu kuralları da okumamıştım.paylaşımda dini sözcükler vardı.orada bahsi geçen hıristiyan sözcüğü, ülkemi bölmek isteyen (kimler olduğu malum)avrupalılar ve conolar için kullanılmıştı.islam sözcüğüde şahıs olarak benim inancım ile ilgiliydi.Türk birliğine giderken herkes kendi inancıyla gelebilmeli diye düşünüyorum.ben turana giderken sevgi erenoral hanımefendiyi dışlamam mümkün mü ,en çok sevdiğim şahsiyetlerden birisidir.yoksa sözcükleri bölücülük olsun diye kullanmamıştım.'ümmet şırıngası yiyenlerin iflah olamayacakları' suçlamasına maruz kaldık.müslüman bir ana babadan olan birisi Türk Türkçü Irkcı Turancı olamaz mı?  ters tepki alınca cesaretim kırıldı moralim bozuldu.şiirden başka paylaşım da düşünmedim,tekrar kurallara aykırı düşmeme adına.neyse esen kal kandaşım.

Özellikle bilmenizi istediğim husus şudur;
Türkçülüğün merkezini sadece kana dayalı soyculuk oluşturduğundan;dini hususlara girmemeye azami dikkat gösteriyoruz.
Bu davranışımız bizlerin dine karşı olduğunu yad da herhangi bir dine mensup olmadığımız şieklinde algılanmamalıdır.
Elbetteki her birimizin dini inançları var  ve bu inançların gereklerini yerine getirmeye çalışmaktayız.
Gündelik hayatta teşkilat çatısı altında birlikte olduğumuz ve uzun mesaileri paylaştığımız kandaşlarımıza bile bir defa olsun, senin inancın,mezhebin, şunun, bunun nedir diye sormadık ve sormak ihtiyacınıda duymadık.
Bilindiği gibi,ülkümüz Türkçülüktür ve din bu alanın dışında, Tanrı ile insan arasında kalmalıdır.
Laiklikten kastımızda bu tarif dahilindedir ve üzerine basarak ifade ediyorum ki, gerçek laikliğin karşı olduğu din değil, yobazlıktır.
İstismar en aşağılık şeydir ve ülkemizde çok önemli şeyler ustaca istismar edilmektedir.
Din, laiklik, Atatürk en çok istismar edilen konuların başında gelmektedir.
Yobazlık sadece din istismarından ibaret de değildir.
Başbuğp Atatürk'ün istismar edilmesi de, laikliğin din düşmanlığına dönüştürülmesi de birer yobazlıktır.
Bunları böylece algılamanızı dilerim.
Fikri paylaşımlarınızı da beklemekteyiz.
Esenlikler dilerim.
TTK.

Turan_AttilA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 30 Ağustos 2007 »
O.Öcal'a:
selam anda.senin karşılaştığın sorunlarla ben kaç kere karşılaştığımı bile bilmiyorum.bu güne kadar Türklüğümle gurur duydum ve benim gibi gurur duyanlarla beraber olayım dedim ama beni ya aforoz ettiler ya da bana hakaret ettiler.hep başka rumuzlar buldum sonra bıktım yalancı olmaktan.suçumu sordum anam da babam da Türk bu vatanı herşeyden çok seviyoruz.bize bu vatanı sevdiren bu vatanı sevenleri sevdiren son Başbuğ Alparslan Türkeşi sevmekmiş.ülkücüyüm demeye cesaret edemem ama ülkücü olmaya çabalıyorum her ne kadar bazı kandaşlarımın gözünde çapulculuk da olsa.ben Atsız'ı da Atatürk'ü de merhum Başbuğumun sayesinde sevdim.Atsız'a yetişemedim ama O'nun yakın dostuna yetiştim.beni bu siteden de kovarlar galiba yeterince koşulu ihlal ettim sanırım.ama bilin ki beni bu yoldan bu ülküden dava arkadaşlarım dahi çeviremez güçleri yetmez.selametle TTKvY!

turan_attila

Çevrimdışı Bozkurt Yarbay

• Türkçü-Turancı
  • **
  • TÜRK IRKI SAĞOLSUN!
« Yanıtla #8 : 30 Ağustos 2007 »
Sayın turan_attila;
İletilerinizi yazmadan önce en azından Otağımız da bulunan bilgileri gözden geçirseydiniz...
Türk'ün son BaşBuğ sadece ve sadece ATATÜRK'tür.
Siz sanırım yolunuzu şaşırmışsınız...
Burası Türkçü Turancı Otağı.Çay ocağı değil!!!
Atsız Ata'ya hainlik ve saygısızlık eden türkeş mi BaşBuğ?!?
Türk Milletini ve Türkçülüğü sentezcilik ile harmanlayan mı BaşBuğ?!?
kürt gelinler alıp veren kürtler kardeşimizdir diyen mi BaşBuğ!?!
fettoşa methiyeler düzen mi BaşBuğ?
Bunlar daha sadece bir kaçı...
BaşBuğ olmak bu kadar kolay ve ucuz değildir!!!
Lütfen gerçekleri araştırın ve okuyun.En büyük eksik okumamak ve araştırmamaktır...
Kulaktan dolma bilgiler ile bir yere varamazsınız...
Eğer gerçekten Türkçü ve Turancı iseniz damarlarınızda ki asil kanın gereğini yerine getirmelisiniz!
Esenlikler.

ULU TENGRİ TÜRK'ü KORUSUN!

Otağımız da konu ile ilgili köprüler:
http://www.hunturk.net/forum/index.php/topic,2342.0.html
http://www.hunturk.net/forum/index.php?action=search2

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #9 : 30 Ağustos 2007 »
bize bu vatanı sevdiren bu vatanı sevenleri sevdiren son Başbuğ Alparslan Türkeşi sevmekmiş.ülkücüyüm demeye cesaret edemem ama ülkücü olmaya çabalıyorum her ne kadar bazı kandaşlarımın gözünde çapulculuk da olsa.ben Atsız'ı da Atatürk'ü de merhum Başbuğumun sayesinde sevdim.Atsız'a yetişemedim ama O'nun yakın dostuna yetiştim.beni bu siteden de kovarlar galiba yeterince koşulu ihlal ettim sanırım.ama bilin ki beni bu yoldan bu ülküden dava arkadaşlarım dahi çeviremez güçleri yetmez.selametle TTKvY!

turan_attila

Sayın Turan_Atilla,

Her yerin kendine göre bir raconu, kuralı vardır. Türkçü-Turancı görüşe sahip bir kişinin Tek BAŞBUĞU vardır. O da SON BAŞBUĞ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'tür. Buna iman etmeyen bir kişi Türkçü falan değildir, olamaz.

Huntürk Otağının çizgileri, bellidir ve açıktır. Bunların ikide bir yineletilmesinden, tartışmaya açılmasından kesinlikle hazzetmeyiz. Onun için bu size son uyarımızdır. Bir daha yinelenirse üyeliğiniz iptal edilir.

TEK BAŞBUĞ ATATÜRK, YOLBAŞÇIMIZ ATSIZ ATA'DIR.

Huntürk Otağında, buna biat ve iman etmeyenlere asla yer yoktur !

Esenlikler,

TTK
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!