Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Yeniyim  (Okunma sayısı 1856 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AlpTurkOgluTurk

 • Yeni Üye
 • *
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 2
Yeniyim
« : 17 Nisan 2019, 17:13:57 »

Esenlikler kandaşlarım.

Otağda yeniyim. Bu yüzden kendimi tanıtmak gereksinimi hissederim:

Ben yirmi yaşında bir Türk genciyim. Ülküleri olan bir gencim. Bilgisayar ve programlama alanında çalışıyorum ve yegane amacım Türk ulusunun, dünya üzerindeki tüm Türk halklarının gücüne güç katabilmek. Bunun için günümüz teknolojisini öğreniyorum, kod yazıyorum ve tüm acuna yüce ırkımızın gücünü bir kez daha göstermeyi kendime hedef belledim. Milletim için bu alanlarda emek vermeye hayatım sona erene kadar devam edeceğim. Evet, tüfek icat oldu; mertlik bozuldu ama artık dört tarafı bizden korkan ve bize kurnazca saldırılar yapan şahısların olduğu bu ölümlü acunda yeni teknolojinin, bilimin, fenin, ilmin ışığını da sonuna kadar yakacağım, milletimin ve devletimin gücünü her zaman bilmesi için. Planlarımı şu an açıklamıyorum ama diyeceğim odur ki kodlama, yazılım konusunda devletimin ve ordumun her zaman önde olması için yapmayı istediğim bir sürü şey var. Hayatım el verirse de yapacağıma sizlerin huzurunda söz veririm.

Buraya kayıt olma sebebim şudur: bilirim ki her Türk gencinin vazifesi tarih bilincine sahip olması, Atalarını tanımasıdır. Bizler Napolyon'un bile "Bana Türkleri verin, tüm dünyaya diz çöktüreyim." dediği güçlü, savaşçı, büyük milletiz. Tarihi bizler yazdık ve var ettik. Tarih boyunca büyük liderler yetiştirdik. Her Türk gencinin de bunu bilmesi gereklidir. Ben de bunun için tarihi ve atalarımı öğrenmeyi, son başbuğumuz olan Mustafa Kemal'i, önderimiz Atsız Ata'yı ve dava arkadaşlarını, değerli büyüğümüz Nejdet Sançar'ı tanımak için araştırıyorum, onları tanımak için yazdıkları kitaplardan maddi durumum el verdiği kadarını okuyorum. Bu forumda da aklımda olan soruları, tarihi meseleleri çözümlerken merak ettiklerimi sizlere danışmak istiyorum çünkü biliyorum ki daha öğreneceğim çok şey vardır ve sizler de sonuna kadar bilgili kandaşlarsınız.

Umarım beni aranıza kabul edersiniz.

Esenlikler...
Kayıtlı
Acizler için imkansız, korkaklar için müthiş gözüken şeyler, kahramanlar için idealdir.

Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimiçi Çevrimiçi
 • İleti: 1794
  • http://www.hunturk.net
Ynt: Yeniyim
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2019, 08:55:55 »

Hoş geldiniz, esenlikler getirdiniz değerli kandaşımız AlpTurkOgluTurk!
Yapacağınız değerli paylaşımlardan faydalanacağımız muhakkaktır.

Maalesef sosyal medya adı verilen bir takım günü birlik paylaşım ağellerinin popüler olması nedeniyle, gerçek bir bilgi deryası ve akademi olan otağlara pek rağbet kalmadı.
Her şeye rağmen otağımızın çok ciddi bir izleyici kitlesi var olup, doğru bilgiyi doğru kaynaktan edinme rolümüzü bilhakkın yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Kayıtlı
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

AlpTurkOgluTurk

 • Yeni Üye
 • *
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 2
Ynt: Yeniyim
« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2019, 17:56:30 »

Hoş buldum.
Otağa girmeden önce gözlem yaptım. Başka Turancı Otağları ile karşılaştırırsak en olgun, en bilimsel ve en güvenilir topluluk burası. Hele internet ortamında kendine Türkçü diyen bazıları var ki, gençliği Türkçülükten ve Turancılıktan kaçırmak için çaba veriyorlar resmen. Buraya giren ise aydınlanıp çıkıyor. Turania aracıyla buldum burayı. Dediğiniz gibi, eskisi kadar canlı olmasa bile bilgi kaynağı dolu dolu. Bu yüzden elinize, emeğinize sağlık. Ben başkaları adına da çok teşekkür ederim size.
Kayıtlı
Acizler için imkansız, korkaklar için müthiş gözüken şeyler, kahramanlar için idealdir.
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.067 saniyede 28 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu