Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: BU NASIL MİLLİYETÇİLİK  (Okunma sayısı 231 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adil ÖZTÜRK

  • Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
  • ****
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 54
BU NASIL MİLLİYETÇİLİK
« : 17 Ekim 2018, 15:19:56 »

BU NASIL MİLLİYETÇİLİK

Kendisine Türkçü, Ülkücü kısaca Türk Milliyetçisiyim diyor ama; Gök Türk Yazıtlarını okumuyor, Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ‘’Nutuk’’ adlı eserini okumuyor, Gaspıralı İsmail Bey’e, Yusuf Akçura’ya, Ömer Seyfettin’e, Ziya Gökalp’a, Hüseyin Nihal Atsız’a yabancı. Bildiği; bir - iki kelime slogan, bir parmak işareti, bir de ata yadigarı bayrak. Kürşad’a burun kıvırır ama hayali kahramanlıkta üstüne yoktur. Sanırsın Çanakkale Kahramanı. Senin gibi Türk Milliyetçisinin elinden yarın bağırta bağırta devletini de alırlar seni de o çok sevdiğin Orta Doğu’nun çölüne sürerler. Sende artık dış güçleri mi suçlarsın yoksa Filistinli kardeşlerinin yaptığı gibi intifada mı yaparsın bilemem.

Adil ÖZTÜRK
Kayıtlı
Adil ÖZTÜRK
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.063 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu