Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Suriyeliler Türkiyeyi terk ediyorlar  (Okunma sayısı 1418 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yenilikler

  • Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 8
Suriyeliler Türkiyeyi terk ediyorlar
« : 23 Mart 2018, 01:01:56 »

 Suriyede baş veren muharebeden kaçarak Türkiyeye sığınan suriyelilerin bir hissesi Kilis serhat kapısından bir daha kayıtmamak üzere ülkelerine geri dönüyorlar.
7 yıldır zürzavar ile iç savaşın sürdüğü ülkelerinden kaçarak itibarlı liman gibi gördükleri Türkiyeye sığınan suriyelilerin bir hissesi «Fırat Kalkanı» ma «Zeytin Budağı» ameliyatları ile sulh ma emin-amanlık şeraitinin temin edildiği şehirlerine bir daha kayıtmamak üzere geri dönüyorlar.
«Zeytin Budağı» ameliyatı çerçevesinde terörcülerden temizlenen bölgelere kayıtan suriyelilerin sayı artıp. Kilise gelen bazı suriyeliler öz istekleri ile ülkelerine gitmek için kaydiyattan geçiyorlar. Orta hesapla günde 200-300 arasında suriyelinin geri gönderildiği bildirilip. Suriyelilerın ülkelerine gidişleri şembe ma yekşembe günleri istisna olmakla yedilin 5 günü devam ediyor.
 
Kayıtlı
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.057 saniyede 26 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu