Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: TRT AVAZ GÖK KUBBEMİZ HÜSEYİN NİHAL ATSIZ PROGRAMI  (Okunma sayısı 2266 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TÜRK-KAN

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 2183

26 Nisan Akşamı TRT AVAZ kanalında Gök Kubbemiz Programında Ahmet Bican Ercilasun Hocamız, Atsız Beği anlattı.

I.Bölüm
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2HZJKYXAFeU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2HZJKYXAFeU</a>
Kayıtlı

TÜRK-KAN

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 2183
Ynt: TRT AVAZ GÖK KUBBEMİZ HÜSEYİN NİHAL ATSIZ PROGRAMI
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2016, 19:35:16 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RimG92vsHuI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RimG92vsHuI</a>
Kayıtlı

4_hilal

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 401
Ynt: TRT AVAZ GÖK KUBBEMİZ HÜSEYİN NİHAL ATSIZ PROGRAMI
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2016, 08:27:15 »

Ben canlı izleyememiştim bu güzel programı, o yüzden değerli kandaşımız Türk-Kan beğe paylaştıkları için teşekkür etmek istiyorum.

Atsız Ata'nın programda anlatılma şeklini ben beğendim, aslında TRT bu programlarla bir nevi iade'i itibar babında bir mahiyetle bu programları yapıyor demek doğru bir tespit olacaktır.
Diğer taraftan ben bir hususu samimiyetle söylemek ister ve bu vesileyle Türkçülüğe meyleden tüm gençlerimize teşekkür etmek isterim ki, birçok açıdan şikayetçi de olduğumuz bu gençlik sosyal paylaşım platformlarında son yıllarda sergilenen duruş ile Atsız'ın tanıtılması veya hatırlatılması açısından bilerek veya bilmeyerek müthiş bir hizmet etmişlerdir.

Her ne kadar sanal rumuz milliyetçileri diye o gençlerimize ben de başta olmak üzere yıllar yılı kızmış olsak bile, yanlış şekilde lanse etmeleri gibi eleştirileri yapmış olsak bile, Atsız Ata bugün televizyonlarda sık sık adı geçen ve kendisinden övgü ile bahsedilen bir yakın tarihin Türk portresi olarak karşımıza çıkıyorsa işte bu noktaya ulaşmada Gökbörülerin de, Huntürk Otağı'nında ve daha nice Türkçü kimliğe bürünmüş sanal ve reel kişilerin sayesindedir.

Zaman zaman ad vermeyeceğim fakat hasta ruh hali görüntüsü ile Atsız'ı ben olmasam bilen mi vardı gibi çıkışlarda bulunan birtakım internetin yaygınlaşması ile ortada ilk defa gördüğümüz bazı kişiler yaygara koparsa dahi, Atsız kendisi resmiyette yüksek mevkilere getirilmemiş olsa da, Atsız'ı 1990'lara veya 2000'lerde ilk defa ortaya çıkmış birilerinin, Atsız'ı biz varettik iddiası gülünç bir durumdur.

Birçok detayı bilememiş olsak dahi Atsız'ı tanımıyorum diyen bir kişinin Türk Milliyetçiliğinden bahsetmesi dramatik bir komediden öteye gidemez.

Saygılarımla,

TTK,

Alp Aldatmaz,
Kayıtlı
TTK
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.07 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu