Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Karanfil Sokak’taki Standımıza Saldırı İlgili Açıklamamız 1  (Okunma sayısı 1463 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TÜRK-KAN

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 2183

Açıklama 1:

Türkçüler ile kızıl komünistler arasında olan olayın detayları: saat 16:00 sıralarında dernek yerleşkesi önünde Liseli Türkçülerin doğuda gerçekleşen OPERASYONLARI DESTEKLİYORUZ ayrıca HOCALI KATLİAMINI güncel tutmak adına açtıkları standa komünist parti yetkilileri tarafından müdahale edilmiştir. Bu sırada Teşkilat başkanımızın devreye girmesiyle komünist parti yöneticileriyle teşkilat başkanımız arasında sözlü münakaşa yaşanmış bu sözlü münakaşa arbedeye dönüşmüştür, Teşkilat Başkanımız komünist parti yetkililerine hakettikleri şekilde cevaplarını vermiş: komünist parti yetkilileri stand başından ayrılmak zorunda kalmıştır. Çalışmamız aynı yerde yaklaşık bir buçuk saat daha devam etmiş akabinde toplanan kalabalık bir komünist grup ile Teşkilat mensuplarımız arasında karşılıklı sloganlar ile bir mücadele başlamış ve teşkilat mensuplarımız ile komünist hainler birbirine girmiştir. Sayıca az olan Teşkilat mensuplarımızda her hangi bir ciddi sağlık sorunu olmamakla birlikte.Teşkilat olarak tavrımız şudur ki, bu sokaklardan hainleri temizleyene kadar Türkçü Mücadelemiz devam edecektir.

TÜRK IRKI SAĞOLSUN
Kayıtlı

TÜRK-KAN

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 2183

https://www.facebook.com/GokboruTurkculerDernegi/videos/821819907923775/?theater

22.01.2016

Türk düşmanı soysuzların püskürtülen son saldırısı...

Bugünkü TÜRK ORDUSUNUN OPERASYONLARINA DESTEK etkinliğimiz ile HOCALI KATLİAMI ile ilgili bildiri dağıtımımızı baltalamak ve Türkçüleri sindirmek isteyen terörist yardakçısı moskof uşağı komünist vatan-bayrak düşmanı itler!!!

İlk saldırıların görüntülerine ulaşılınca eklenecektir.
Kayıtlı

TÜRK-KAN

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 2183

https://www.facebook.com/GokboruTurkculerDernegi/videos/vb.296420783797026/821839644588468/?type=2&theater

Genel Başkanımız Sedat Hamza'nın Saldırıyla ilgili açıklaması...

Videoyu ulaştıran Mehmet Cengiz Andamıza teşekkür ederiz.

Pazar günü görüşmek üzere...

TANRI TÜRK'ÜNÜ KORUYACAKTIR!

GÖKBÖRÜ TÜRKÇÜLER DERNEĞİ
Kayıtlı
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.07 saniyede 28 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu