Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: 24 Mayıs 1993 - Bingöl Katliamı  (Okunma sayısı 2086 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TÜRK-KAN

  • Türkçü-Turancı
  • *****
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 2183
24 Mayıs 1993 - Bingöl Katliamı
« : 24 Mayıs 2015, 23:35:33 »

24 Mayıs 1993 yılında, Elazığ-Bingöl karayolunda terör örgütü pkk tarafından kurulan kahpece pusu sonucu, 33 silahsız askerimiz teröristler tarafından şehit edilmiştir.

Bugün bazı satılmış odakların şirin göstermeye çalıştığı, iktidarsız soytarıların sözde "BARIŞ SÜRECİ" yürüttüğü pkklı katil sürüleri ve siyasi uzantılarının ellerindeki, ASİL TÜRK EVLATLARININ tertemiz kanlarıdır.

EY TÜRK MİLLETİ! SANA YAPILAN KALLEŞLİKLERİ UNUTMA, UNUTTURMA!

TÜRKLÜĞÜ VE TÜRKÇÜLÜĞÜ ayakları altına aldığını sanan terörist asalaklar ile bunların işbirlikçisi olanbütün soysuzlara tek sözümüz:

"KİNİMİZİN ŞİDDETİYLE GEBERECEKSİNİZ!"

GÖKBÖRÜ TÜRKÇÜLER DERNEĞİ
Kayıtlı

Kurtkaya

  • Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
  • ****
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 366
Ynt: 24 Mayıs 1993 - Bingöl Katliamı
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2015, 08:13:24 »

Yıllardan beri Türk Milleti ve devletiyle sistematik olarak savaşan ve har fırsatta asker, polis, öğretmen, sivil ayırmaksızın öldüren, pusu kuran, başta uyuşturucu olmak üzere her türlü kaçakçılığı yapan eli kanlı katiller AKP denen ihanet şebekesinin açılım adlı zilletiyle elde ettikleri cesaretle bu gün milletin karşısına barış pıtırcığı gibi çıkarak ot topluyorlar.
Türk Milleti öylesine yoğun bir manipülasyon ve dezenformasyon altında bırakılmıştır ki dünü çabucak unutmakta, milli hafızası yok edilmektedir.
Bizler Türklüğe karşı yürütülen bu yoğun düşmanlıklara karşı milletimizi uyandırma görevimizi her şartta yerine getirmeye devam edeceğiz.
Türk Milleti! Hain kürt senin yüzyıllardır koynunda beslediğin ve seni sırtından hançerleyen amansız düşmanındır.
Hain kürdün sana yaptıklarını unutma.
24 Mayıs 1993 yılında, Elazığ-Bingöl karayolunda kürt terör örgütü pkk tarafından kurulan kahpe pusu sonucu şehit edilen askerlerimizin ve diğer bütün şehitlerimizin ruhları şad olsun.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!
Kayıtlı
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.063 saniyede 28 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu