Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: İrаn Tаriхinin Təməli Bаrədə Düşüncələr  (Okunma sayısı 1425 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

o.öcal

  • Türkçü-Turancı
  • *****
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 556
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...

Bu başlığı daha önce açmıştım. Baktım ki belgelerde var buraya taşıdım. Zaman bulup okumak isteyen arkadaş olursa saçmalardan seçmeler olarak okuyabilir. Çevirmenin kitabın başındaki paragrafı çok dikkat çekici. Ama içerik bayağı farklı ve Türk tarihine ilişkin olarak tarihimizi yok sayan bir iki sözcükten başka bir şey yok. Eller ne tarihler yazıyor. Özet olarak İran tarihini yok sayan bir kitap.

http://www.belgeler.com/blg/2jdc/0034-on-iki-esr-sukut-nasir-purpirar-1-261-d-1-428-kb
Kayıtlı

TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.064 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu