Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: İLLAKİ SİYASET  (Okunma sayısı 2874 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adil ÖZTÜRK

  • Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
  • ****
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 58
İLLAKİ SİYASET
« : 27 Şubat 2019, 18:17:59 »

İLLAKİ SİYASET
Belediye Başkanı, Muhtar ve bunlarla çalışacak ekiplerini seçmek için sandığa gitmemize bir ay gibi bir süre kaldı ama Belediye Başkanlığına aday olanların dişe dokunur ekonomik projeler yerine Parti liderleri; ‘’Eyyy’’ diyerek başlayıp, "Bizim işimiz gönüller",  “cibilliyetsiz”, “soysuz”, “hain”, “hayatı yalan”, “iftiracı”, “müptezel”, “çukur”, güruh”, “zürriyetsiz”, “ananı da al git”, “aile nedir, çocuk nedir bilmez ki”, dinleyicilerden biri “böbreğimi satıyorum” diyerek sıkıntısını söyleyince ona söylenen “ Burası sakatatçı dükkânı değil”, “Çirkef”, “Şerefsiz”, “çapsız”, "Fetöcü", "PKK'lı" diyerek seçim çalışması yürütüyor. Milli değerlerde erezyona uğradığımızın farkına bile varamıyoruz. Bol bol 250 grm.lık çay dağıtıyoruz. Geçenlerde, Bayburt’un düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü kutlanırken. Oyun sonunda kurtuluş-zafer İstiklal Marşı ile taçlandırılıyor, protokol arkasında bulunan ve etraftaki halk ayakta saygı duruşuyla eşlik ediyor da 2. kez ayağa kalkmak (valilik gelen tepkilere cevap olarak "Tören başında ayağa kalktılar" demiş) protokoldeki sivil ve üniformalı davetliler ayağa kalkmıyor. Oysa ki, İstiklal Marşı okunurken el el üstünde oturup ayağa kalkmayanlar, Atatürk İstiklal mücadelesi vermese o koltukta oturamayacaktı. Irak'dan, Suriye'den, Afrika'dan ne idiğü belirsiz çapulcuları Türkiye'ye mülteci diye getirip sonrada TC. Vatandaşlığı verirsen. Onlarda asker olur, polis olur, vali olur ama Türk olmazlar. Türk Milletinin İstiklal Marşına saygı duymazlar, şehit kanı ile boyanan Türk bayrağını ayaklar altına alırlar.
Bir millet silahlı savaş yapılmadan iki şekilde yok edilir. Birincisi mankurtlaştırılarak, ikincisi melezleştirilerek. Bizler kendimizi siyasete o kadar çok kaptırdık ki,
Türk Milleti üzerinde bu iki metod günümüzde siyasal cemaatler ve mülteci bahaneli Türkiye’yi adeta işgal eden milislerce son hızla uygulanmakta bizler farkında bile değiliz, bol bol parti mitinglerinde 250 gram çay kapma ve alkış peşindeyiz.
Türk Toplumunu ayakta tutan temel değerler bir bir yıkılıyor umurumuzda değil, illaki siyaset, yeter ki partimiz kazansın.

Adil ÖZTÜRK
Kayıtlı
Adil ÖZTÜRK
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.063 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu