Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: islam Türk din'i degildir.  (Okunma sayısı 2061 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KızılbaşBozkurt

 • Türkçü-Turancı
 • **
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 14
islam Türk din'i degildir.
« : 01 Ekim 2017, 11:50:57 »

Yazmak en güzel eylemdir.Düşüne bilen !..Yalnızca düşünebilen TÜRK yazacaklarımı iyi okusun..Yazdıklarımı anlamıyor ise dönsün dönsün birdaha  okusun..Okumak ta güzel bir eylemdir.Zihni ve kişiyi diri tutar.Ufaklı büyüklü kengeşlerimiz de İslam'ın Türk din'i  ve kur'anın Tanrı kelamı olmadığını  apaçık bir şekilde beyan etmiş bulunmaktayım.Çünki İslam gölgesi ile Türklüğü ve Türk Milliyetçiğini  hiçbir kimsenin Milli has duygularını törpileme hakkını yoktur..

Tamam arap kızları güzel gözlü ve güzel kaseli yakıcı ateştir.Bunu inkar etmiyorum lakin arap töre'si (islam) tehlikelidir.İslamiyet dini, bugünkü ve yarınki Türkiye’nin milliyet prensiplerine tamamen muhaliftir. Memleketimizde Arap kültürü ile  milli hisler kabarmaya başladığı için, Türk töre'si  sönmeye yüz tutmuştur.Artık mızrak çuvala sığmıyor.Gerçek İslam'ı  arap hülyası ile yanıp tutuşanlar nezaretin'de sapkın bir şekilde gün yüzüne çıkıyor.

İslam düşüncesin de Cennet dil'i arapça ,cehennem dili Türkçe !..Yeahhh ..Ortadoğu Ülkeleri ve Suriye’nin yakıcı çöllerinde El cezirede Türk askerlerini zalimane katleden bedevi ve vahşi Araplar, İslam diye cennete gidecekler de, koskoca bir medeniyet sahibi Türkler cehenneme gidecek öylemi ?

Halasının kızı ve evlatlığının karısı olan zeyneb'i nikahına alıp , arapoglu ile hicret eden amca,dayı,hala,kızları ile nikah Allah tarafından arapogluna helal  ve kur'an üzerinden vahi ile meşru kılıacak sonra geleceksiniz bana İslam'ın ahlak din'i ve yaratıcı bir güç kelamı  oldugunu savunacaksınız öylemi ?

Aklınızı başınıza devşirin .! Türk'ün teslimiyet ve kul kavramları olan bir din'i yoktur.Kendine öz kültür ve doğa inançı vardır.O kadar çalışıyoruz, çabalıyoruz, ızdırab çekiyoruz, vatan millet uğrunda tutuşuyoruz , bir de tutup Arapların kültürüne esir oluyoruz! yok böyle bir dünya.

İSLAM TÜRK DİN’İ DEĞİLDİR.KURAN’DA İSLAM MEKKELİ ARAPLAR  İÇİNDİR YAZIYOR.
 

İslam’ın şartı Üç’tür. Müslüman olabilmek için aşağıdaki üç şartın bir arada gerçekleşmesi zorunluluktur. Çünkü kuran ve İslam bu koşulları taşıyanlara gönderildiğini yazmaktadır.

1-Arap ırkından olmak
2-Mekke ili sınırları içinde ikamet etmek(Kureyş kabilesinden olmak)
3-Kuranı düşünebilecek kadar iyi Arapça ile okuyarak anlayabilmek

A-Her Millete kendi Dilinde kitap ve Milletinden peygamber zorunluluğu vardır.

Kuran da açıkça her Millete sadece kendi dilini konuşan kendi milletinden olan bir peygamber atarım yazar. Bir başka şeklide, hiç bir Millete o kavmin kendi dilinde olmayan bir Kitap ve  Peygamber göndermem der. Bu durumda Kurana göre; Türklere, Türkçe bir kitap ve Türkçe konuşan Türk bir peygamber atanması zorunludur. Bunun da olmayacağı için İslam ve diğer din'ler Türk'ün din'i olamaz..Tefarruatlı yazmıyorum, konuya dair ekleme yapacak kandaşlarıma söz hakkı düşsün diye..

Gök-Tengri size Us versin..

Tanrı Türk'ü Korusun...
Kayıtlı

Öner_engin

 • Yeni Üye
 • *
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 3
Ynt: islam Türk din'i degildir.
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2017, 13:41:09 »

Kuran'da farklı farklı yerlerde,'bu kitap Mekke ve çevresi halkına gönderilmiştir' şeklinde
ayetler vardır.Kuran'ın Tanrı sözü olmadığının kanıtlarındandır bu ayetler.Çünkü İslamın dünyaya yayılacağını Muhammed öngörememiş,bu ayetleri de kurana eklemiştir.Görüş-
lerini bu nedenle destekliyorum,kardeşim.
Kayıtlı

Öner_engin

 • Yeni Üye
 • *
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 3
Ynt: islam Türk din'i degildir.
« Yanıtla #2 : 09 Aralık 2017, 13:44:39 »

Türkler'e peygamber gönderilmez.Peygamber kültürü arap yarım adasının kültürüdür.Arap
yarımadası dışında peygamber gönderilen başka bir millet var mıdır?Her millete peygamber
gönderildiği lafı tam bir yalandır.
Kayıtlı

[Hun Türk]

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • Çevrimdışı Çevrimdışı
 • İleti: 1172
 • TTK
  • https://hunturk.net
Ynt: islam Türk din'i degildir.
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2017, 10:22:42 »

Daha ilk iletinizde din meselesine parmak basarak sessiz otağı neşelendirdiniz. Zaten ülkenin tek gündem maddesi ötv mtv olur bizim de din. Dini sorgulayacaksanız ateist forumlar var. Burayı anlamsız konularla işgal etmeyin.

Hakaret vari olmayan aç bir gündem maddesi sabaha kadar tartışalım...
Kayıtlı
TÜRK IRKÇILARI / ANKARA


BİLGİSAYARINIZA ORKUN ABACASI FONTUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Resimde * ATSIZ yazmaktadır.
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.065 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu