Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Farkına varmadan yok oluyoruz.  (Okunma sayısı 699 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KızılbaşBozkurt

  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 14
Farkına varmadan yok oluyoruz.
« : 29 Eylül 2017, 20:54:41 »

Türk Millet'i ,Ulu Başbuğ Atatürk'ün varlığı ile   Türk milliyetçiliği ,bünyesin de   Vücud bulmuş ,bir millet haline dönmüş iken , Milliyetçiliği  unutup bencillik egosu ile Milliyetçilik duygumuz  deforme olmuştur.Bizim milletimiz, milliyetini ihmal edişinin sonucunu bir gün Kerkük ,Musul  ,Karabağ , Urumçi'de katledilen soydaşlarımızın akibet'ini yaşadığı zaman anlayacaktır.İşte o zaman her şey bitmiş olacak ,yok olmak ile karşı karşıya geldigimizin farkına varacağız.Gözler kör ,kulaklar sağır olacak o zaman.  Sesimizi duyan kimse olmayacak. Tarihte Osmanlı İmparatorluğu içindeki çok çeşitli toplumlar hep milli inançlara sarılarak, milliyetçilik (kültür-dil)  idealinin kuvvetiyle kendilerini kurtarmışlardır.Laz'lar, kürt'ler hatta müslüman kimliğine bürünmüş ermeniler !. Peki  Türkler .!  Tarihten hiççççççççç ders almamış.Hümanizim ,hoşgörü savsatası ile yaklaştıgımız milletlerin , onlardan ayrı ve onlara yabancı bir millet olduğumuzu, dolaylı bahaneler ile  içlerinden kovulunca anlıyoruz. Dil ,kültür ve milliyet'ini unutmuş millet'ler hor görülmeye mahkumdur.Tabiki bu hadiseler nereden cereyan alıyor . ! Sen kendi  dil'ini hor görüyor ,kendi Ata kültürüne küçümsüyor başka millet'lerin kültürlerini benimseyerek kendi öz benligini tenkit ediyorsun.Hal böyle iken  zayıfladığı anlayan başka millet'ler   bizi hor ve hakir görürler. Anlıyoruz  ki kabahatimiz kendimizi unutmuş olduğumuzmuş. Dünyanın Türk'e  hürmet göstermesini istiyorsak, ilk önce biz kendi benliğimize ve milliyetimize sıkı sıkıya bağlı oldugumuzu herkese göstermemiz gerekir.

Yanılıyormuyum sizce ?
Kayıtlı
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.059 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu