Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  
Ulak Posta: soruhunturk [[@]] gmail [.]com

HT MAĞAZA

Gönderen Konu: Kaybettigimiz topraklar için neden ? susuyoruz.  (Okunma sayısı 700 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KızılbaşBozkurt

  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • İleti: 14
Kaybettigimiz topraklar için neden ? susuyoruz.
« : 28 Eylül 2017, 21:43:10 »

Sosyal Medya Face Book'ta uzun zamandan bu yana aktif olup sıkı bir Türk Milliyetçisi Muhalif  olmam bazı kesimleri rahatsız etmiştir.Sayfalarım şikayet altına alınmıştır.Tabi bunlar umurum da mı ?Tabi ki de  Hayır..Hiçte umurum da değil..Ne kadar somun O kadar civata..

Konuma döneyim.Ben Teokrasi'ye dayalı ,etnik oligarşi sistemli hükümet'te hiç kızmıyorum.! Adamların ideoloji olarak  siyasi ülküsü belli Atalarının cebren  yapamadıklarını siyaset üzerinden fiilen torunları yapıyor..Ya muhalefet ?Muhalefet te bunlardan farkı yok ta laf olsun diye yazıyoruz ,söz olsun diye konuşuyoruz..

Son 15 yılda kaybettiğimiz toprak ve siyasi rant Türkiye Cumhuriyet'i Devletini basitleştirmiştir.Kaybettigimiz 18 ada üstüne üstün kaybetmekte olduğumuz Türk diyarları Musul,Sülaymaniye ve Kerkük buna apaçık delildir.Ben Türkiye Cumhuriyet'i Toprakların yeğane sahibi ve efendisi olarak Gaflet ,delalet ve ihanet içinde olan hükümet ve o hükümet'i tenkit eden sözde muhalefetin (chp, mhp) Türk topraklarını babalarının malı gibi satıp savurmaları, ringonun ahırı misali at koşturmaları apaçık ZORUMA gidiyor..
Kayıtlı
 

ÖNEMLİ! OTAĞIMIZ ARŞİV YAYIMINDADIR. AKTİF/ANLIK OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR. HİZMET SÜRESİ 3+ GÜN OLABİLİRÖnemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

HunTürk Türk Otağı açılış tarihi Mayıs 2005. Irkçılar Irkçı Gökbörü Türkçüler Türkçü Turancı.
Ulak bilgimiz soruhunturk { @ } gmail [.] com adresinden ulaşabilirsiniz. Yazılım: SMF olup tarafımızca modifikasyonlar yapılmıştır.
Ağımız özgür yazılım olan Mozilla Firefox tarayıcı özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sorunsuz gezinim için Firefox'u tercih ediniz. Yüksek Çözünürlükte(+1024) en iyi performansı verecektir.

Bu sayfa 0.065 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur, son güncelleme 260418, Gökalp Sunucu