Gönderen Konu: MİSYONERLİK FAALİYETLERİ  (Okunma sayısı 10836 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Türkçülük Ülkümdür

• Türk Irkı Sağolsun!
  • Yeni Üye
  • *
Ynt: MİSYONERLİK FAALİYETLERİ
« Yanıtla #10 : 17 Haziran 2008 »
Sayın ilteris6,

Öncelikle şunu söyleyeyim: Yazdıklarımdan anlaşılması gereken yazdıklarımın bizzat aynısıdır. Herhangi bir ima yapmaksızın açık ve net olarak görüşlerimi dile getirdim. Bazı fikirlerimi çaktırmamaya çalışarak anlatma gibi bir gayem olmadığı gibi, Hun Türk Otağını bu yolla eleştirmem de söz konusu değildir.

Benim eleştirim sadece otağda bazı kandaşların iletilerineydi. Bunu da net olarak dile getirdim. Kaldı ki bu otağın masonluğu, misyonerliği, din düşmanlığını savunduğunu ve himaye ettiğini düşünseydim bu otağa ne üye olurdum veya olsam bile bir daha sayfasını dahi açmazdım. Bu konunun bu şekilde açıklığa kavuşmasını isterim.

Diğer yazdığınız, sizlerin ve bu otağın milliyetçilik anlayışını anlatan sözleriniz hususunda da dikkat ederseniz hemen hemen aynı görüşlerde olduğumu iletilerimden anlayabilirsiniz. Tabi ki bütün görüşlerim birebir sizinkilerle ve bu otağınkilerle aynı olmayabilir. Sonuçta biz Türküz, bozkurtuz, özgür ruhluyuz; koyun değiliz ki bize ne denirse, ne bildirilirse, kendi fikrimiz, inancımız olmadan onun peşinden gidelim. Ama bu önemsiz sayılabilecek farklılıklar ne sizlerin ne de benim Türkçü olduğumuz gerçeğini değiştirmez. Hatta siz ve ben kavramlarını kullanmak bile yanlış kanaatimce. Türkler ve Türkçüler olarak zaten en büyük sorunumuzun da bir ve beraber yani "biz" olamama olduğunu düşünmekteyim.

Saygılar.
Kürde fırsat verme ya Râb, dehre sultan olmasın
Ayağını çarık sıksın, asla iflâh olmasın
Vur sopayı al ekmeği, karnı bile doymasın
Ol çeşmeden gavur içsin, kürde nasip olmasın

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 17 Haziran 2008 »
Sayın Türkçülük Ülkümdür ;

Merâmınızı anladım.Biz de bahsettiğiniz konularda şeffafız.Esen kalın.

Çevrimdışı yusufAlbay

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 18 Haziran 2008 »
sevgili 'brakisefal' bu misyonerlik olayına zararsız diyorsun ya,ya bildiğin bişey var yada kusura bakma hiç bişey bilmiyorsun,bu olayı yaparken stratejileri belli PARA PARA PARA bazılarını parayla kandırıyolar özünü dinini gerekirse herşleyini satıyo zavallılar,bilmiyorum gittinmi hiç ama ingilizler Didim'e öyle bir yerleşmişki iki sene sonra belediye seçimlerine gireriz diyorlar..neden böyle bişey olsunki bir çakıl taşının üzerinde bile olsa neden bir yabancı gelip benim topraklarımda söz sahibi olsun..

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #13 : 18 Haziran 2008 »
Yüksek Türk brakisefal kandasim,misyonerleri hafife aldigindan degil!! Tartisma ortami yaratip,tepkileri ölcmek icin yazmistir sanirim! Iktidardaki misyonerler,hiristiyan miyonerlerden,daha azmi tehlikeli? Ingilizleri didime brakisefalmi yerlestirdi? Yoksa haddinden fazla mübarek AKPmi? Sonucta aclik sofulugu bozarmis. Egerki yoksul insanlarimiz cikar karsiliginda dinlerini degistirmeyi tercih ederseler! Bizde  önlem almayi tercih ederiz,yine misyonerler zararli cikar. Tanri Türk´ü Korusun. T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

ilteris6

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 18 Haziran 2008 »
motun yabgu ;

brakisefal'in yorumları hoşumuza gitmediği için altına yazımızı yazdık.Görüşümüzü belirttik.İlle de yazıları değiştirmemiz ya da silmemeiz gerekmiyor.Bir de başkasının avukatlığına soyunmayın,herkes kendini savunabilir.

Misyonerler küçümsenecek bir tehlike değildir.Türklüğün en büyük düşmanlarından sadece bir tanesidir.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #15 : 18 Haziran 2008 »
Haklisin abi kusura bakma.T.T.K.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #16 : 18 Haziran 2008 »
Misyonerlik 1800 'lü yıllarından itibaren  devam eden bir süreç, olay  o yıllarda Anadoluda okullar açarak  eğitim kamuflajıyla başlamış  ve aralıklarla devam etmiş.Bugünde birçok kentte özellikle ekonomik yönden  ihtiyaç sahibi kişiler üzerinde belli oranda etkili olmuşlardır ki bu oldukça düşük sayıdadır.Son yıllarda din değiştirenler incelendiğinde büyük bir bölümünün ermeni kökenliler yani kripto ermenileri olduğu gerçeğidir.Evet misyonerlik br tehlikedir ama asıl tehlike TÜRK gibi gözüküpte TÜRK olmayanlardır.Misyonerlerin vermeyi isteyipte veremediği zararı onlar içten sinsice vermektedirler.

Çevrimdışı hun_333

• Türkçü-Turancı
  • TÜRKsen öğün,değilsen itaat et!!!
« Yanıtla #17 : 19 Haziran 2008 »
Nurcular,fethullahcılar nasıl zararlıysa,misyonerler de aynı şekilde zararlıdır.Zaten fettuhlahta bir çeşit misyoner değil midir??Ben ararlarında bir fark bulamıyorum. İkisi de dini sömürür,budunumu mankurtlaştırır,ülkeme,toprağıma,cumhuriyetime göz diker...
"Türk, bu ülkenin yegane efendisi, yegane sahibidir. Saf Türk soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır; hizmetçi olma hakkı, köle olma hakkı. Dost ve düşman, hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler."

Adalet Bakanı MAHMUT ESAT BOZKURT   

Tarih: 19 Eylül 1930

http://turkcutoplum.azbuz.com

Çevrimdışı SelmaUlusal

• Türkçü-Turancı
  • **
  • "Ben Bir Türk'üm, Dinim, Cinsim Uludur!!!!!...."
« Yanıtla #18 : 19 Haziran 2008 »
Fetullah cemaatinde düşünme yap mantığı vardır, iyi tanıyorum onları, senin yerine düşünmüş olan vardır muhakkak, sen sadece istenileni yap çünkü bu hizmettir ve hizmette Allah rızası vardır denir, böylece insanlar kendi menfaatleri doğrultusunda kullanılır. Şunu da biliyorum ki bunlar arasında çok iyi, inanmış ve gerçekten saf duygularla Allah rızası diyen insanlar da var sadece hataları gerçeği görememektir. Bunu bilen cemaat üst yetkilileri (!) o insanları istedikleri gibi kullanıyorlar fırsat bu fırsat diyerek... Tanrı'nın, bu insanlarımızın gözlerini açma dileğiyle... esenlikler
Israrla Girmeyin Soy Sop Faslına İtse İt, Kurtsa Kurt Nasılsa Döner Aslına; Çünkü İt Eniği İt, Kurt Balası Kurt Olur!!!!!

Bellidir yol, bellidir yön
Bellidir sağ sol, arka ön
"Ey Türk  titre kendine dön"
Denildiği gün vaktidir....