Gönderen Konu: MURAT ADINDA BİR YİĞİT! KAHRAMAN!  (Okunma sayısı 13529 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
Ynt: MURAT ADINDA BİR YİĞİT! KAHRAMAN!
« Yanıtla #10 : 08 Temmuz 2012 »
Değerli Antepli Bozkurt kardeşimizi bu güzel ve duygulu çalışmasından ötürü kutlarım.
Yüreğine sağlık Antep'in yiğit Bozkurdu!

TTK.

Emegine yüregine saglik  degerli Antepli Bozkurt andam . Akici bir üslupla kaleme aldigin bu kahramanlik öyküsünü zevkle okudum sagol varol . T.T.K.

Saygideger kandasim müthis bir yazma yeteneginiz var, tabiri yerinde ise kaleminizi konusturmussunuz. Yazmis oldugunuz makale icinde üzerinde önemle durulmasi gereken önemli noktalara deginmissiniz kutluyorum sizi.

Kaleminize, yüreginize ve usunuza saglik...

Çok değerli Üçoklu Börü Kam , Motun Yabgu Ağabeylerim ve KaraTekin kandaşım: Sizlerinde  diline gönlüne sağlık,   iltifatlarınız çok gurur verici oldugu gibi yüreğinizin yansıması dilekleriniz benim için paha biçilmez değerdedir sağolun varolun. TTK

KaraTekin

• Ziyaretçi
Ynt: MURAT ADINDA BİR YİĞİT! KAHRAMAN!
« Yanıtla #11 : 26 Temmuz 2012 »
İcinde volkan gibi kaynayan Türkcülük atesini kalemi ile birlestirip bunu makale olarak ortaya döken Antepli Bozkurt kandasimiza koskoca Türkcü forumda üc hafta icinde sadece üc kisi tebrikte bulunmus !
Bir kandasimizin emegine saygi bumudur kandaslarim ? Nezaketende olsa kisaca emege saygi babinda tesekkür etmek cokmu zor geldi kandasimiza ?

Kendisini cok iyi tanidigim icin bunu birilerinden iltifat almak icin yazmadi lakin Türkcüler olarak bir kandasimizin emegine saygi icin en azindan ufak bir tesekkürü borc bilsek bundan ne kaybederiz ?
Bir kac hafta bu makaleyi yazmak icin degerli kandasimiz emek sarf etti, ve bunu buraya ekledigi günden sonra sevki kirildi desem yalan olmaz, ne diyelim biz Türkcüler bu kafa ile tam gaz devam edelim...