Gönderen Konu: SORUN BÖLÜCÜLÜK VEYA TERÖR DEĞİL; SORUN KÜRDÜN TA KENDİSİDİR  (Okunma sayısı 49015 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahlatsah49

• Türkçü-Turancı
  • **
Yalnız Doğu ve G.Doğu Anadoluda sadece hırtlar çok çocuk yapmıyor bunu da söyleyeyim. Türk kökenli yerleşim yerlerinde aileler bu dönemlerde bile en az 3-4 çocuk yapıyor. arapların da çok çoğaldığını söyleyebiliriz zira muhabbet ettiğim Şanlıurfa/Akçakaleli bir arap 16 kardeşi olduğunu söylemişti. Bu örnekle yola çıkarsak gerek Batıdaki hırtların bir kısmının sol kafaya özenip gerek trans olarak, gerekse "ne çocuğu ya ben özgür biriyim" kafasına girerek üremeyi bırakması, bir kısmının ise varoş semt yaşantısına kapılıp, sünepelik yapıp soyunu kurutması biraz da olsa durumu eşitleyecektir. Tabi tayyib baba gidip Özal gibi ikinci kez yüzbinlerce kürt nüfus sokmazsa ülkeye. Şu an bile Kürt-Zaza birlikte maksimum 13 milyon ediyor, ayrıntılı bir araştırma ile bu sonuca vardım.
Korkulması gereken PKK adlı paçavra örgüt değil, baştakilerin milletin başına akılalmaz bir kaos çorabı örmesi durumudur.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
http://www.hurriyet.com.tr/kiz-kardesinin-kacirildigi-otomobilin-surucusunu-oldurdu-40608117

Bir polisimiz şehit...
Haberin ayrıntıları konunun açılma amacını en belirgin bir şekilde ortaya koymakta ve "SORUN BÖLÜCÜLÜK VEYA TERÖR DEĞİL; SORUN KÜRDÜN TA KENDİSİDİR" gerçeğini gözler önüne sergilemektedir.
TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Maalasef Toplumsal Kürt Problemimizi çözemiyoruz. Irkçı olmadan düşeneyim diyorum olmuyor. İnsanlığa adepte edemiyorsunuz.
Hayvanlar alemi bile adaptasyon sürecinden geçer, bulunduğu ortama uyum sağlar ama bunlar... Soframızda ki kara sinek gibi.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimiçi turania_25

• Türkçü-Turancı
... kürt sorunu diye bir sorun var mı da bu ülke bu konu ile gündeme geldi sizce?

Amaç, önce bölmeye kalkmak... Böl-parçala-yut projesini birileri işlemeye kalktı ama tutmadı, tutmayacak da inşaallah...

Bu toprakların her bir karışı, atalarımızın kanlarıyla sulanmış mübarek topraklardır...

Oyun içinde oyun oynansa da, planlar yapılsa da, tuzaklar kurulsa da, son redde de yine Türk; ayakta kalacak, yine muzaffer olacak, velhasılı yine tarih gerekirse yeniden tekerrür edecek ama Türk, yine Türk kalacak, yine Türk bağımsız olacak, yine bu vatan Türkler'in olarak ilelebet kalacak!   
Bayrak benliğimdir bayrak kimliğim,
Bayrak; öz yurduma öz hakimliğim.

Bahtiyar VAHAPZADE