Gönderen Konu: Irkcılık ve spor  (Okunma sayısı 10336 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ÇELİK FIRTINASI

• Türkçü-Turancı
  • **
Irkcılık ve spor
« : 30 Nisan 2007 »
Irktaşlarım ırkcılık kan saflığını korumak ile beraber ırkın diğer ırklara nazaran daha sağlıklı olması uğraşını da içinde barındırır.Her Türkçü kendi sevdiği bir dalda spor yapmalıdır.Spor sağlık demektir.Spor, üstün ırk, irade kombinasyonu karşısında duracak bir güç yoktur.

Saygılar.

Çevrimdışı gokturkhan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Irkcılık ve spor
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2007 »
ÇELİK FIRTINASI ırkdaşım, her konuda iletişim kuruyoruz ama spor konusunda sanırım hiç düşüncelerimizi paylaşmıyoruz.Bir vücut geliştirme öğretmeni olarak düşüncelerine katılıyorum.Biz TÜRK ırkı olarak güç,çeviklik,akılcılık gerektiren spor dallarına yatkınız.Yeter  ki bir yerden başlayalım.

Çevrimdışı Ziya Gökalp

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2007 »
Aybars kandaşım ;çok haklısın.Türkçü daima spor yapmalı,zinde kalmalıdır.

Çevrimdışı OLCAYTU

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2007 »
Değerli kandaşlarım fikirlerinize katılıyorum.Spor insanı zinde tutar ve daima her türlü tehlikeye karşı hazır olmayı sağlar.Ancak TÜRK ırkı üstün ırk olduğundan biz herşeye daima hazırız.

TTK
Saraylarda süremem;
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem;
Şu öksüz TÜRK'lüğümü.

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2007 »

Çevrimdışı gokturkhan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2007 »
Çağımızda spor artık salonlara taşınmaya başladı,büyük kentlerde sanayileşmenin getirdiği olumsuzluklar spor yapmayı nerdeyse güçleştirdi.Evet,spora yeteri kadar zaman ayırmıyoruz,iş koşullarının güçlüğünden dolayı,ekonomik şartlar,adam sendecilik  ,spor salonlarının üyeliğinin pahalı olması bizi spor yapmaktan alı koyuyorve yavaş  yavaş obezleşiyoruz.

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 02 Mayıs 2007 »

H

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 02 Mayıs 2007 »
Kapalı alan ve salon sporlarını sevmiyorum bu sebeple trekking tercih ediyorum.Zevkler değişir ama spor ırkımız için zaruridir.

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 04 Mayıs 2007 »
Eğitim düzeyi yüksek toplumlarda spor o kadar önemlidir ki sakatlar bile spor yapmaktadır.Toplumumuzda son yıllarda sakat kalmış insanlarımız ve gazilerimiz de hayattan geri kalmamak için spor yapmaktadırlar.Bu resimlere bakan Türk soylu sağlıklı olduğu için şükür demeli ve spor yapmayı bir külfet değil sağlıklı olmanın bir armağanı olarak görmelidir.

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 04 Mayıs 2007 »
Başka bir sitede şöyle bir söz dikkatimi çekti.

"MUHIM OLAN BIR MILLETE, O MILLETIN TUM KENDI COCUKLARINA, GENCLERINE, KADINLARINA, ERKEKLERINE, HER YAS GRUBUNA  SPOR YAPTIRABILMEKTIR. " Ne kadar doğru bir söz değil mi?