Gönderen Konu: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!  (Okunma sayısı 309443 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Ynt: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!
« Yanıtla #310 : 12 Mayıs 2016 »

Ben hayatımın hiç bir döneminde tarafsız olmadım.
Hatta gündelik hayatımda bile taraflı oldum.
Benim tarafsız olmak gibi bir zorunluluğum da yok. Zira ne yargıcım ne de tüze, töre adına karar verecek birisi.

bu sözlerinden sonraki satirlarinda parmaklarini bosuna yormussun, devam okuma gereksimi duymadim. Bakis acilarimiz cok farkli!

Yönetici arkadaşlarımız başlığı kilitlemişler. Kendilerinden özür dileyerek bir kaç şey yazmak istiyorum.
Hablemitoğlu kullanıcı adlı şahsın tam anlamıyla polemikçi, yazılanların işine gelen tarafını alıp onun üzerinden ortalık karıştırıcı olduğuna dair bir kaç emare vardı ama bu son yaptığıyla artık kendisini iyice ele verdi.

Hablemitoğlu!
Kurtkaya kandaşımızın iletisinin sadece:

Ben hayatımın hiç bir döneminde tarafsız olmadım.
Hatta gündelik hayatımda bile taraflı oldum.
Benim tarafsız olmak gibi bir zorunluluğum da yok. Zira ne yargıcım ne de tüze, töre adına karar verecek birisi.

bölümünü almışsın. Oysaki iletinin devamında:

Bilimsel açıdan doğrusunu söyleme gibi bir erdem söz konusu olursa doğru bildiğimi söylerim ve bu da kimin işine gelir kimin işine gelmez bilemem.
Bu konuyla ilgili eklediğim ileti de aynı mantık doğrultusunda yazılmıştır. Yani kişisel olarak sizi yermek, eleştirmek; buna karşı tartıştığınız kişiyi tutmak, desteklemek düşüncesiyle herhangi bir şey yazmış değilim. Bana taraf veya tarafsızlıktan ziyade doğru mu, yanlış mı, Türklüğe ve Türkçülüğe uygun mu değil mi diye sorarsanız sizinle birbirimizi yanlış anlama durumuna düşmemiş oluruz.

İbareleri de yer alıyor. Senin alıntıladığın bölümün taşıdığı anlam başka, alıntıladığın bölümün devamındaki yazılanların taşıdığı anlam daha başka. Bir kişinin ne demek istediği anlamak ancak ve ancak yazdığı veya söylediği şeylerin bütünüyle ele alınmasıyla mümkündür. Bu yaptığın bile senin kişiliğini anlamıza yeter de artar bile.

Hablemitoğlu!
Otağda ikilik çıkartmak, Türkçüler arasında, inanç temelli, tartışma yaratmak, polemikçilik yapmak ve tahrik etmek gibi olumsuz tutum ve davranışların nedeniyle üyeliğin iptal edilmiştir.
Umarım bu tutum ve davranışlarından pişmanlık duyar ve bir daha böyle uygunsuz durumların aktörü olmazsın!

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla..
Çağrıbey.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #311 : 12 Mayıs 2016 »
Durum sonuçlandıgına göre başlık kilidini kaldırıyorum.

TTK
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Enver Cegan

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #312 : 19 Nisan 2021 »
Turkler de Ikinci Dunya Savasinda Yahudileri sabun yapan Nazilerin ordusunda savasmisti. Bunu ne yapacagiz? Bahsettiginiz Jewish Legion,binlerce yildir iskence gormus, oradan oraya surulmus Yahudilerin kendilerine yurt tutmak icin cirpinislariydi. Tipki Ikinci Dunya Savasinda Turklerin Nazilerin safinda savasmasi gibi. Turkiye'den Almanya'ya giden Turanci fikir adamlari ve kurmaylar Alman ordusunda Turkestan Legion kurulmasina onay verdiler ve esir alinan Turkleri orgutlemeye basladilar. Bunun karsiliginda Rusya yenilirse Rus idaresindeki Turk milletlerine ozgurluklerinin verilmesi sartini kostular. Bagimsizlik icin alinmis kararlardir hepsi de. Stratejidir.

Israil Azerbaycan Ermenistan'la savasirken Turklere destek vermedi mi? Demek ki sartlar degisince stratejiler de degisiyor. Gecen Yahudi bir Amerikali profesorle konusuyorum; benim aile buyuklerim yuzyillardir Ispanya'dan Orta Asya'ya surulmus durmus, Turkler olmasaydi bugun hayatta olmazdik, bizi gelip ta Ispanya'dan almislar, Turkiye bolgede hep guclu olmak zorunda ki huzur olsun dedi. Boyle bos islerle ugrasmamali. Yahudi dusmanligi Islamcilarin teranesi. Ayrica masonlarin gercek Musevilikle ilgisi yok. Onlar hicbir dine, ideolojiye bas koymus degiller. Hatta biz mason deriz de kelimenin asli "freemason". Her seyden, herkesten bagimsiz, sadece guc odakli bir olusum. Icinde Israilli de var Turk de var sonucta. Biz masonlari bilecegiz de bunun bize getirisi ne olacak? Maddi olarak cok gucluler. Bunlarla basa cikabilmek icin bizim de ayni finansal guce ulasmamiz lazim. Biz bunun icin ne yapabiliriz onu konusalim, bu daha faydali olur, oyle degil mi? Turk'un silkinip, titreyip kendine gelme vakti geldi de geciyor. Uc bes mahalle imamina ulkeyi teslim ettik. Onlarin bize dayattigi sahte kavgalarla oyalaniyoruz. Yazik bize...

Çevrimiçi Bozkurt42

• Türkçü-Turancı
  • OTAĞ
« Yanıtla #313 : 20 Nisan 2021 »
Yahudiler temize mi çıkartmaya çalışıyorsunuz? Burda bu pislik ırkı nefret ile anarken, kalkıpta hadi bizde sabun yapalım denilmiyor.

İki pragrafınız da buram buram Yahudi seviciliği! Bilmediğimiz bir şey de paylaşmadınız. Varsa bimediğimiz bu ırk hakkında tabii ki buyrun..

Dip not, İsrail'in Azerbaycan'a destek verdiği de yok. Onların kendi çapında yaptıkları siyasi hamleler ki özellikle Rusya'ya karşı, bize iyi ya da kötü sonuçları oldu diye yorumlayamayız.
'Ben ve milletim Tanrı'nın Kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir'

Başbuğ Attila

Çevrimdışı Enver Cegan

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #314 : 21 Nisan 2021 »
Ne dedim de burak buram Yahudi seviciligi kokuyor yazdiklarim? Bakin iste bu yuzden biz dunyada hak ettigimiz itibara sahip degiliz. Duygusal davraniyoruz. Akilci olamiyoruz. Turkistan Legion'dan ornek vererek anlattim ustelik. Stratejidir, olabilir dedim. Gelibolu muharebesine "The Last Gentlemen's War" diyorlar. Neden? Cunku Anzaklar ve Turkler savasin gercekte olmasi gerektigi gibi savastilar. Hala iki ulkenin askerleri birbirine saygi duyar. Birbirlerinin canini aldilar, acimadan oldurduler. Ama bunun savas gereği oldugunu unutmadilar. Jewish Legion da bir savas esnasinda olusturuldu. Unutmayalim elbet, tarihinde olup bitenleri unutanlar ayni tarihi yeniden yasarlar. O yuzden unutmayalim. Ama savasi da savas olarak gorebilelim. Gecmiste cephe aldigimiz her milletle dusman olmaya kalksak dunyada herkese dusman olmamiz lazim. Biz dunyaya diger milletlere dusmanlik etmek icin degil, dunya milletlerine liderlik etmek icin geldik. Liderligin vasiflarindan biri de ulu olmaktir. Ululuk ise dilini degil aklini ve adaletini konusturmakla mumkun olur.

Sitenin yoneticileri, sitenin kurallari arasinda saygi cercesinde tartisma yapilmasi var midir? Yoksa soyleyin de bir daha ziyaret etmeyelim.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #315 : 25 Nisan 2021 »

Sitenin yoneticileri, sitenin kurallari arasinda saygi cercesinde tartisma yapilmasi var midir? Yoksa soyleyin de bir daha ziyaret etmeyelim.

Esenlikler Sayın Enver Cegan,
Sizler de takdir edersiniz ki sanal dünya belirsizliklerle dolu. Biz yıllardır bu Otağı, karınca kararınca, yaşatmaya çalışıyoruz. Binlerce insan geldi, geçti. Akla, hayale gelmez şeylere tanık olduk.
Çoğu zaman muhatabımız bir rumuzdan ibaret. Sahte e postalarla kayıt yapanlar mı ararsın, IP adresini gizleyen mi ararsın, sırf dine küfretmek için üye olanı mı ararsın?
Haliyle biz de belli bir süre yazılanı, çizileni izleyip üye hakkında bir kanaat oluşmuşturmaya çalışıyoruz.
Tabii ki robot değiliz, aynı duygu ve düşüncelerde olsak bile birbirimizden bir takım farklılıkarımız olacak, ama bunlar Türkçülük Ülküsünún esasına aykırı olmayacak.
Saygı çerçevesinde tartışma yapabilirmiyiz diye yazmışsınız.
Elbette ki yapabiliriz. Zaten buranın amacı da bu. Fikri zenginliklerimiz ortaya çıksın isteriz.
Size yanıt veren ve eleleştiren arkadaşın yaptığını da tartışma olarak görmek gerekmez mi?
Sizin de bunu böyle değerlendirmenizi dilerim.
Burada kimse kimseye hakaret etmez.
Zaten sosyal medya denen mecralar buralara ilgiyi azalttı. Millet anlık paylaşımlarla ömür tüketiyor.
Bunun önüne geçebilmemiz de mümkün değil.
Otağımız çok ciddi bilgilerle dolu akademik bir arşiv niteliğinde. Bunu koruyor ve insanların Türkçülüğe dair doğru ve sağlam bilgilere ulaşmaları için tabiri caizse buralarda nöbet tutuyoruz.
Lütfen yazmaktan imtina etmeyin.
Sağlık ve esenlik dileklerimle...
Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Enver Cegan

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #316 : 25 Nisan 2021 »
"İki paragrafınız da buram buram Yahudi seviciliği!" demis arkadas. Ayni yola bas koymus insanlarin birbirine boyle agir ithamlarda bulunmasinin tartisma ile, fikir cesitliligi ile hic bir ilgisi yok. Belden asagi vurmak yerine soyledigim seylere cevap verseydi, ornegin neden Jewish Legion ile Turkistan Legion'un savas mentalitesi olarak ayni gozle gorulemeyecegini mantik cercevesinde anlatsaydi bunun adi tartisma olurdu. Neyse, daha fazla buyutmeyecegim konuyu. Sadece bu farkin bilincinde olunmasini dilerim.

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #317 : 28 Nisan 2021 »

Esenlikler Sayın Enver Cegan,
Sizler de takdir edersiniz ki sanal dünya belirsizliklerle dolu. Biz yıllardır bu Otağı, karınca kararınca, yaşatmaya çalışıyoruz. Binlerce insan geldi, geçti. Akla, hayale gelmez şeylere tanık olduk.
Çoğu zaman muhatabımız bir rumuzdan ibaret.

Size karşı, selamlamayı da içeren böyle bir ifadeyle, yaklaşılmış.
Ama siz;

"İki paragrafınız da buram buram Yahudi seviciliği!" demis arkadas. Ayni yola bas koymus insanlarin birbirine boyle agir ithamlarda bulunmasinin tartisma ile, fikir cesitliligi ile hic bir ilgisi yok.

İfadelerinizle bırakın size verilen selama karşılık vermeyi, ben ne dediysem o şeklindeki tavrınızı sürdürmekte ısrar etmişsiniz.
Bizim için her Türkçü değerlidir.
Ama kimseyi takmam, ben ne dersem odur, istediğimi yazar söylerim, bir tek doğruyu ben bilirim vb. gibi benmerkezli ve dediğim dedik türünden yaklaşımların da hoş olmayacağını bilmenizi isteriz.
İşe bir de kendinizi gözden geçirerek bakın isterseniz.
Daha kendini bile tanıtmadan, bir selam bile vermeden, ve hatta verilen selama bile mukabele etmeden bir şeylerin eksik kalacağını bir düşünseniz iyi olur, Enver Cegan kardeş.

Ne Mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana...
Saygılarımla.
Çağrıbey.

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #318 : 29 Nisan 2021 »
Ne dedim de burak buram Yahudi seviciligi kokuyor yazdiklarim? Bakin iste bu yuzden biz dunyada hak ettigimiz itibara sahip degiliz. Duygusal davraniyoruz. Akilci olamiyoruz. Turkistan Legion'dan ornek vererek anlattim ustelik. Stratejidir, olabilir dedim. Gelibolu muharebesine "The Last Gentlemen's War" diyorlar. Neden? Cunku Anzaklar ve Turkler savasin gercekte olmasi gerektigi gibi savastilar. Hala iki ulkenin askerleri birbirine saygi duyar. Birbirlerinin canini aldilar, acimadan oldurduler. Ama bunun savas gereği oldugunu unutmadilar. Jewish Legion da bir savas esnasinda olusturuldu. Unutmayalim elbet, tarihinde olup bitenleri unutanlar ayni tarihi yeniden yasarlar. O yuzden unutmayalim. Ama savasi da savas olarak gorebilelim. Gecmiste cephe aldigimiz her milletle dusman olmaya kalksak dunyada herkese dusman olmamiz lazim. Biz dunyaya diger milletlere dusmanlik etmek icin degil, dunya milletlerine liderlik etmek icin geldik. Liderligin vasiflarindan biri de ulu olmaktir. Ululuk ise dilini degil aklini ve adaletini konusturmakla mumkun olur.

Enver Cegan Kardeş,
Kusura bakma ama gerek Yahudiler ve gerekse Anzaklar konusundaki ifadelerini yadırgadım.
İnsanlık tarihinin en adi ve alçak topluluğu Yahudilerdir. Hitler tarafından kötü muameleye maruz kalmaları Yahudileri temize çıkartmaz. Bütün insanlığa düşmanlık eden ve kendileri dışındaki herkesi Yahudilerin kölesi ve hizmetçisi olarak gören Yahudilerin bir başka zalim tarafından zulme uğrayışını ilahi adaletin tecellisi olarak görmek gerekir. Tabii Hitlerin Yahudilere karşı uyguladığı şiddetin İsrail'i kurulması için bir strateji olduğuna dair teorileri de gözardı etmemek lazım.
Anzak meselesine gelince, bu adamlar Gelibolu'ya tarım yapmaya veya çiçek toplamaya mı geldi?
Vatanımızı İngilizler nam-ı hesabına işgal amacıyla gelip, oluk oluk Türk kanı akıtan ilkel ve vahşi Anzakları centilmen olarak görmek şuur yoksunluğundan ve Türkçü bilinç eksikliğinden başka bir şey değildir.
Tarihin en kanlı savaşının katil piyonlarını cici çocuk makyajıyla pazarlamak bırak Türkçülüğü sıradan bir vatandaş vicdanında bile kabul görmez.
İçinde bulunduğun durum tam bir kafa karışıklığı hali. Bence kendine çeki düzen ver. Senin fikirlerinin Türkçülük olmadığı aşikar bu nedenle buralarda pek rağbet edilmezsin. Yöneticiler gayet nazik bir şekilde size bir şeyler söylemişler ama sen o nezaketi bile fark etmemişsin.
Yani diyeceğim o ki bu mantıkla Türkçülük olmaz.
Türk'ün töresinden, tarihinden, millî ülküsünden, kültüründen, yaşam hakkından, şerefinden taviz verilmez.

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!

Çevrimiçi Bozkurt42

• Türkçü-Turancı
  • OTAĞ
« Yanıtla #319 : 10 Mayıs 2021 »
Kısa özet geçeyim, belli ki ilgili kişi yabancı unsurlarla fazla vakit geçirmiş. İngilizce kategoride zencilere duyduğu özlem ve hasrette bunun bir göstergesi niteliğinde. Burda ağır bir itham da bulunmadım.

Durum tespiti yaptım tabii ki. O da kendi bakış çerçevesinde yaptım. Kişiye değil yazıya yapılan yorumdur.

Siz "devlet" stratejinden çok hümanist bir bakış açısıyla yazdınız. Örneğin, Azerbaycan'nın İsrail'den silah ya da teknoloji alması başla bir durum, Yahudi Seviceliği yapması başka bir durum.

Üçoklu Börü Kam, Çağrı Bey ağbeğlerimiz ve Kurtkaya Andamız gerekeni yazmış, bundan gayri bize düşmez.

Bundan sonraki başlık içindir...

Ben TÜRK IRKÇISIYIM, Türk Milletinin üstünlüğüne inan ve hayatımı da buna göre yaşamayı seçiyorum. Ancak bizler Kuzey Kore değiliz. Kapalı bir kutu içinde yaşamıyoruz. Şuan kullandığım makina bile yabancı. Bizler için Kürt ,Arap Çerkez, Rus, Yahudi v.b aynı hep. Türk milleti zekidir diyen Başbuğ Atatürk, kafasını kullanan bir mileltten bahsediyor. Biz büyüğüz, bize bir şey olmaz deyip kukuman kuşu gibi oturmayı değil.

Devlet olarak diğer ülkelerle işimize gelen, çıkarımıza göre anlaşma yapabiliriz. Ancak Uygur Türklerinin durumu apaçık ortada iken kalkıpta ilk aşıyı Çin gibi meymenetsiz insanlar topluluğuna başvurup, onların kaprislerini de çekecek halimiz yok.

Ya da Avrasya Coğrafyası için Ruslarla işbirliği yapabiliriz, ancak bunların Türk Coğrafyalarında ki aleyte durumlarını gözardı edemeyiz.

Dünya da yalnız değiliz....

Şimdi konuya dönmelim, her ne kadar Araplarla aynı soyda olsalar -bize göre bir farkları yok-, amca çocukları olan Yahudilerin son günlerde Filistinlilerin,  Mescid-i Aksa'yi işgal etmek isteyen Yahudilerle çatışmalarını ya da Yahudilerin işkence ve eziyetlerini görüyoruz. Hamam böcekleri gibi, Filistin haritasının tarihsel sürecine bakmak gerek. (Burda Filistin'i savunmuyoruz, okuyucular yanlış anlamasın
https://www.hunturk.net/forum/filistin-icin-agit-yakanlara-kapak-olsun-8144.html
https://www.hunturk.net/forum/soysuz-araplarin-turk-dusmanligi-8392.html )

Bunları anlamak için hümanist olmaya gerek yok. Bunlar "DİN" adına yapılan işgal ve eziyet. Çünkü bunların sözde dinlerinde bu mekan aşırı kutsal. Yahudi polis saldırırken kin ne nefretten öte, din adına saldırıyor. Psişik güç gibi. Bunları nasıl yok edeceksiniz. Aynı güç Suriye'nin kuzeyi ya da Irak'ın kuzeyi içinde geçerli. Her ne kadar İran burda bunlar için sopa gibi olsa da, Fars milletide özünden bunlardan farkı yok.

Atsız Ata'yı aklımza getirelim; Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır!

'Ben ve milletim Tanrı'nın Kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir'

Başbuğ Attila