Gönderen Konu: tanışma  (Okunma sayısı 10534 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Öner_engin

• Yeni Üye
  • *
tanışma
« : 09 Aralık 2017 »
Türkçü,Turancı,Irkçı Otağ esenlikler.Dün sizlere rastladım ve hemen üye oldum.Kendimi ne kadar tanıtmam gerekiyor bilemiyorum.Benim gibi olanların varlığından mutlu olan Türkçü,Turancı ve inadına Türkçüyüm.Bu nedenle de kendimle gurur duyuyorum.Atatürk
bizi çamurun içinden çekip çıkarmış,fakat biz illede çamura bulanmanın peşindeyiz.Din
diyoruz başka şey bilmiyoruz ve arap ırkçılığının bayraktarlığını devam ettiriyoruz.Bu nedenle
milletimizin içinde bulunduğu durumdan hiç hoşnut değilim.Çok zaman geçmedi yobaz
ayaklanmasını savuşturalı.Fakat gidişatımız hiç iyi değil.Bu nedenle diyorum ki,inadına
Türk'çüyüm.Beni bu şekilde tanımanızın yeterli olacağını düşünüyorum.Sevgi ve saygılarımı
sunuyorum.   

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Ynt: tanışma
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2017 »
Sayın Öner_engin kandaşım!
Gökbörülerin Otağı HunTürk'e hoş geldiniz, esenlikler getirdiniz.
Otağımız sosyal medya denilen popüler yoz kültüre olan ilgi nedeniyle pek aktif değildir.
Ancak dilerseniz paylaşımda bulunabilirsiniz.
Ciddi bilgilerin yer aldığı ve gerçek bir Türkçü akademi olan Otağımızın çok ciddi bir izleyici kitlesi vardır.
Sağlık ve esenlik dileklerimle...
TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı BALTACI

• Yeni Üye
  • *
  • Ya Hepsin ya Hiç ya Türksün ya p...!
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2018 »
 :prbay selamlar levent ismim 33 yaşındayım yeni keşif ettim forumu bundan sonra mümkün olduğunca görüneceğim buralarda.
Alga Turan🐺

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 11 Ocak 2018 »
:prbay selamlar levent ismim 33 yaşındayım yeni keşif ettim forumu bundan sonra mümkün olduğunca görüneceğim buralarda.

Sayın BALTACI kandaşım!
Gökbörülerin Otağı HunTürk'e hoş geldiniz, esenlikler getirdiniz.
Sağlık ve esenlik dileklerimle...
TTK.

Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı bozkurt03

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 23 Mart 2018 »
esenlikler kanlarım adım yunus 35 aslen afyonlu olup izmirde yaşamaktayım Türklüğümü yaşamak atalar kültümüzü devam ettirmek için var gücümle çabalamaktayım. sizlerden öğreneceklerim ve elimden gelen bilgi birikimimle yardımcı olabilirsem ne mutlu bana

Çevrimdışı Duman

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 11 Eylül 2018 »
Hepinize merhaba.
İsmim Sinan. Aranıza İzmir'den katılıyorum. Sizlerden öğrenmek, bildiklerimi paylaşmak ve bir nebzede olsun sahipsizliğimizi sahiplenmek için buradayım.
Hepinize esenlikler dilerim.
"O, yüce bir dağa benzer... Eteğinde yaşayanlar bu yüceliği fark edemezler. Bu dağın azametini kavrayabilmek için, O'na çok uzaklardan bakmak gerekir."