Gönderen Konu: Yüzbin Türk Yemin Etti.  (Okunma sayısı 5437 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

murathan

• Ziyaretçi
Yüzbin Türk Yemin Etti.
« : 25 Mart 2006 »
Dün bütün İstanbul Sultan Ahmet Meydanına aktı :

Halide Edip Adıvar Hanımın : "700 senenin tarihini ağlayan minareler altında yemin ediniz, BAYRAĞIMIZA, VATANIMIZA, NAMUSUNUZA ihanet etmeyeçeğiz, bu uğurda can vermeye can almaya çekinmeyeçeğiz" sözlerine bütün meydan hepbir ağızdan..
"VALLAHİ, VALLAHİ, VALLAHİ" sedaları ile cevap verdi.

İSTİKLAL HARBİ GAZETESİ : 24 MAYIS 1919
 ARŞİV SAHİBİ : murathan

KARTALBALKAN

• Ziyaretçi
Yüzbin Türk Yemin Etti.
« Yanıtla #1 : 25 Mart 2006 »
BİZDE DİN KARDEŞLİĞİNDEN ZİYADE IRKİ ESASLAR GÖZ ÖNÜNDEDİR.HALİDE EDİP HANIM KURTULUŞ SAVAŞINDA GAYRET GÖSTERMİŞ KIYMETLİ BİR BÜYÜĞÜMÜZDÜR.FAKAT BİZ IRKÇIYIZ HATIRLATIRIM.

kurter

• Ziyaretçi
Yüzbin Türk Yemin Etti.
« Yanıtla #2 : 26 Mart 2006 »
Kartalbalkan ırkcı oldugumuz konusunda sana katılıyorum fakat biz önce Müslüman
sonra Türküz- ırkcıyız yeminimizi hatırlatırım. Saygılarımla
ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN!!!

kerim

• Ziyaretçi
Yüzbin Türk Yemin Etti.
« Yanıtla #3 : 26 Mart 2006 »
biz turkuz musulmaniz ama  simdi kimde musulman lik kalmis   musulman diyorlar  musulman sa  baska musulman lara yaridm etmiyorlar ondan  once davamiz irkci davamiz yani  once kendi  turk mllet lerimiz kalkin diracagiz sonra elimizi musulman lik hatirina baska musulmanlara uzatacagiz  simdi turk milletinin hali nereden nereye kadar gidiyor  onu iyi biliyoruz  eee  ondan dolayi kendimizi kalkindirdik tan sonra baskalara yardim elimiz uazata biliriz

Çevrimdışı ATASAGUN

• Türkçü-Turancı
  • Öğreniyor...
Ynt: Yüzbin Türk Yemin Etti.
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2006 »
BİZDE DİN KARDEŞLİĞİNDEN ZİYADE IRKİ ESASLAR GÖZ ÖNÜNDEDİR.HALİDE EDİP HANIM KURTULUŞ SAVAŞINDA GAYRET GÖSTERMİŞ KIYMETLİ BİR BÜYÜĞÜMÜZDÜR.FAKAT BİZ IRKÇIYIZ HATIRLATIRIM.

Halide Edip hem Türk değildir hem de Amerikan mandasını istemiştir.

Kartalbalkan ırkcı oldugumuz konusunda sana katılıyorum fakat biz önce Müslüman
sonra Türküz
- ırkcıyız yeminimizi hatırlatırım. Saygılarımla
ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN!!!

biz turkuz musulmaniz ama  simdi kimde musulman lik kalmis   musulman diyorlar  musulman sa  baska musulman lara yaridm etmiyorlar ondan  once davamiz irkci davamiz yani  once kendi  turk mllet lerimiz kalkin diracagiz sonra elimizi musulman lik hatirina baska musulmanlara uzatacagiz  simdi turk milletinin hali nereden nereye kadar gidiyor  onu iyi biliyoruz  eee  ondan dolayi kendimizi kalkindirdik tan sonra baskalara yardim elimiz uazata biliriz

Nerede olduğunuzun farkında mısınız?
Bu zamana kadar atılmışsınızdır ama bu saçmalıklarınız yanıtsız kalmasın :)