Gönderen Konu: FETHULLAH GÜLEN DGM DOSYASI FETÖ  (Okunma sayısı 165882 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TanriKutMete

• Ziyaretçi
Ynt: FETTULLAH GÜLEN DGM DOSYASI
« Yanıtla #20 : 07 Haziran 2006 »
İşte senin gibilere bunu büyük bir zevkle yaparım !

İrfan kandaşım zaten ziyadesiyle sana gerekn cevabı vermiş. Körmüsün be adam? Türkçülerin otağı burası. Kimisiniz ki her yerde kendinize özel imtiyaz tanınmasını bekliyorsunuz her ortamda?

Fazla söze gerek yok, ÜYELİĞİN İPTAL EDİLMİŞTİR !

TTK

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #21 : 07 Haziran 2006 »
Fettullah gülen ve nursuzları CIA korumasında abd de ağırlanmaktadır...Corç Saros (herhalde burada george sorous yazan çıkmaz) gelecekte bu adamdan çok şey bekliyorum,yaptığımız tüm yatırıma değer ,demesi...Rusyanın ve ukraynanın Fettullahın nursuz okullarını CIA ajanlığı yaptığı gerekçesiyle kapatması,büyük orta doğu projesi örümcek kafalı nursuzlara hiç bişey anlatmıyomu???Benim ençok kızdığımda cemaatinin tahsil düzeyinin yüksek oluşu ve özellikle devlet kuruluşlarında görevli olmaları...Bu insanla nasıl olurda fettullahın peşine düşer anlayamıyorum.İnsanımız bu kadarmı kör,bu kadarmı fikirsiz ve cahil...Emniyet teşkilatı bile fettullahın eline düşmüş durumda....

şipi kağan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 07 Haziran 2006 »
Fethullah'ın şu anda birçok okulu var . Bu kadar parayı nereden buluyor bunlar?

Ayrıca 1999 yılında Türkiye'den ayrıldı ve daha dönmedi.Neden?

Uzun lafın kısası; Fethullah'ın misyonu İslam ülkelerine ABD hegamonyasını kabul ettirmek.Bu işi
topla tüfekle değil , dindar kılığında yapıyorlar.

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #23 : 08 Haziran 2006 »
SIPI KAGANA AYNEN KATILIYORUM, BENIM BUNLARDAN KORKUM YOK.

SIZIN GIBI BENIM GIBI DÜSÜNEN VARSA BU MEMLEKETTE ASLA VE ASLA BU VATAN YIKILMAZ YIKILAMAZ.
SIZLER BÖYLE YAZDIKCA ICIM KABARIYOR:TÜRK OLDUGUMDAN COK GURUR DUYUYORUM INANIN KANDASLARIM BUNLAR BOS LAF DEGIL.
SADECE O GÜNÜ BEKLIYORUM ELIME SILAHI ALIP DÜSMANA KARSI SAVASMAYI ISTIYORUM.
BEN BÜYÜK TURANI GÖREMESEMDE COCUKLARIM GÖRSÜN ISTIYORUM.
ICIM ÖYLE KAYNIYORKI KANDASLARIM BUGÜN SILAH VERSENIZ ELIME HIC GERIYE BAKMADAN GIDERIM.SEHIT OLACAGIMI BILE BILSEM GÖZÜMÜ KIRPMAM SAVASIRIM.
BU P.. MAHLUKLARI YOK ETMENIN TADINI CIKARIRIM INSALLAH.

TANRIYA DUA EDIYORUM, O GÜNÜDE GÖRÜRÜM ELBETTE.
EGER GÖREMESEM BILINKI GÖZÜM ACIK GIDERIM TANRI DAGINA.

EY TÜRKLERIN BÜYÜK TANRISI DUY SESIMI.KANIMI DÖKMEYE HAZIRIM ARTIK.
ZATEN DOGUSTAN BERI HAZIRIM BEN BU SAVASA:
BABAM SAG OLSUN BANA DÜSMANLARIMI DAHA BEN UFAKKEN ÖGRETMISTI BANA.

DUY SESIMI DÜSMAN BEN HAZIRIM SAVASA, YA SEN?

KUSURA BAKMAYIN IRKDASLARIM BIRAZ UZUN OLDU,AMA INANINKI ICIM KIPIR KIPIR.

ELBETTE BIR GÜN OMUZ OMUZA BERABER SAVASACAGIZ BU ITLERE KARSI.
O GÜNÜ DÖRT GÖZLE BEKLIYORUM.

TANRI HEPINIZI KORUSUN.

SAYGILARIMLA
BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #24 : 08 Haziran 2006 »
SIZLERE BIR BENIM BASIMDAN GECEN BIR OLAYI ANLATMAK ISTIYORUM.

BU OLAY GERCEKDEN BASIMDAN GECTI,VE ASLA KENDIME REKLAM OLSUN DIYEDE ANLATMIYORUM.

OLAY BUNDAN BIR BUCUK SENE EVVEL GECTI BASIMDAN.

O ARA GALATASARAY BURDA BENIM KALDIGIM SEHIRDE YERLI TAKIMA KARSI BIR DOSTLUK MACI YAPACAKTI:BILENLER ICIN YERLI TAKIM SCHALKE 04(HANI BI ARA TRABZONLU HAMI OYNAMISTI)

NEYSE BEN O MACA GITMEYECEKTIM ASLINDA,ESIM VE KIZIMLA CARSIYA GIDIYORDUK.
TABIKI CARSINI ICI CIVIL CIVIL,HER TARAF SARI KIRMIZI VE TABIKI BIZIM ANLI SANLI BAYRAGIMIZ. TAM YUKARDAN ASAGA GELIYORDUM AILEMLE BERBABER.  ÖNÜMDE IKI SALAK GAVUR DAZLAK.
BIRISI AYNEN SÖYLE DEDI:
GIT DEFOL O PIS BAYRAGINLA.
SOLUMA DOGRU BAKTIM 50 METRE ILERDE GENC BIR TÜRK KARDESIMIZ BAYRAGIMIZI TASIYORDU.YANI ONA DEMISTI BENI FARK ETMEDI.
O TÜRK GENCI ZATEN DUYMAMISTI  P...IN SESINI.
ZATEN O DAZLAKDA FAZLA BAGIRMADAN SÖYLENMISTI.

EY GIDI TANRIM DIYE DÜSÜNDÜM ICIMDEN.TAM ZAMANINDA GELMISIM BURAYA

GITTIM O O......COCUGUN YANINA " LEN IT DEDIM LAFINI GERI AL YOKSA BEYNINI DAGITIRIM.BEN LAFIMI GERI ALMAM DIYE CEVAP VERDI.
BEN ZATEN BASKA BIRSEY BEKLEMIYORDUM.ÖZÜRDE DILESEDE ORACIKTA SERI VERCEKTIM ONU.NEYSE BI ITISME KAKISMA BUNLARIN IKISIDE ÜZERIME CULLANDILAR.BIRINI SERERIM YERE ÖBÜRÜ ZIPLAR ÜSTÜME.BI TANESINI ÖYLE KÖTÜ YAKALAMISIMKI HERIF SOLUK ALMAKTA ZORLUK CEKIYOR KAFASINA IKI TANE INDIRDIM YERE MANDA BOKU GIBI YAYILDI.TAM TEKMEYI SURATINA SALIYCAM ARKAMDAN ÖBÜRÜ BI TEKME SALLADI BANA AMA YIKILMADIM.

TAM ONUNLA UGRASIRKEN YERDE KALANDA ÜZERIME CULLANDI DEDIM OGLUM METIN SIMDI BIRI BICAK CIKARSA GITTIN SEN.TAM O SIRDA BI TANESI BENI BIRAKTI YERE SERILDI NEYIN OLDUGUNU DAHA ANLAMDAN ÖBÜRÜDE BI TEKME YEDI.ANA BIDE BAKARIMKI BENIM ESIM COCUGU BIRAKMIS BANA YARDIM EDIYOR.

NEYSE BUNLAR BI DAHA KALKMADAN YERDEN BITANESINI TUTTUM BOGAZINDAN SIKTIM IYICE.

TAM O SIRA BIRI GELDI BIZI AYRIMAYA CALISIYOR.
BAKTIM O DA TÜRK AMA TÜRKLÜGÜNDEN BU GÜNE KADAR SÜPHE EDIYORUM HERIFE DIYORUMKI BANA YARDIM ET BU ITLERI YERE SERELIM.

ODA TUTTURMUS YOK OLMAZ BILMEM NE.DEDIM ONA ULAN SEN NE BICIM TÜRKSÜN INSAN KANDASINA YARDIM ETMEZMI.

NEYSE ODUR BUDUR BENDE DÜSÜNDÜM COCUKTA VAR ESIMDE VAR EN IYISI BURDAN AYRILMAK.

O AKSAM MACA GITTIM VE SIZE NE DIYEYIMKI MAC SONRASI BASKA DAZLAKLARLA BAYA DÖVÜSTÜK.SONRA POLIS GELDI BIZI AYRIRDI.

YANI DEMEK ISTEDIGIM SU:

BEN DAHA COCUKKEN BABAM OLSUN RAHMETLI ANNACIGIM OLSUN BIZE ALMAN OKULLARDA ÖGRETMEDIKLERINI ONLAR ÖGRETILER.

O ZAMANLARDA SIMDIKI GIBIDE ÖYLE TÜRK KANALI FILANDA YOK YANI.

SAYIN IRKDASLARIM EGER YAZILARIMDA BIR HATA VARSA AF OLLA ALMANYADA DOGDUM BÜYÜDÜM O YÜZDEN HATAM OLABILIR.

YÖNETICIDENDE ÖZÜR DILIYORUM BU HIKAYEYI BURAYA YAZDIGIMDAN.

BILIYORUM ASLINDA BASKA BIR BÖLÜMDE YAZMAM GEREKIYORDU.BELKI SIZ YÖNETICI OLARAK BUNU BASKA BI YERE AKTARABILIRSINIZ.

SAYGILARIMLA METIN  UZUN.

TANRI TÜRK IRKINI KORUSUN
BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #25 : 09 Haziran 2006 »
Fettullah gülen ve nursuzları CIA korumasında abd de ağırlanmaktadır...Corç Saros (herhalde burada george sorous yazan çıkmaz) gelecekte bu adamdan çok şey bekliyorum,yaptığımız tüm yatırıma değer ,demesi...Rusyanın ve ukraynanın Fettullahın nursuz okullarını CIA ajanlığı yaptığı gerekçesiyle kapatması,büyük orta doğu projesi örümcek kafalı nursuzlara hiç bişey anlatmıyomu???Benim ençok kızdığımda cemaatinin tahsil düzeyinin yüksek oluşu ve özellikle devlet kuruluşlarında görevli olmaları...Bu insanla nasıl olurda fettullahın peşine düşer anlayamıyorum.İnsanımız bu kadarmı kör,bu kadarmı fikirsiz ve cahil...Emniyet teşkilatı bile fettullahın eline düşmüş durumda....

EVET KARDEŞLERİM GELDİK KONUNUN DİĞER ÖNEMLİ BÖLÜMÜNE:....
Bu adamların eğitim düzeyinden vede oldukları mevkilerin konumu....Ailesinden kaynaklanan ve sonradan islamiyyete yönelenler olmak üzere TARİKATÇILARI 2 kısımda incelenmesinde fayda vardır..

AİLEDEN temelden tarikat ve dini inanış biçimi;ailesi asıl niyet bakımından genelde islamiyyeti yanlış öğretilmiş ve öğrenmişlerdir..Babası ve ailesinin dini bilgisi zayıf olduğu halde başkalarından(şeyh,şıh) gibi kisvelerden kulaktan duyma tam olmayan bilgilerle dini yaşamaya çalışmalarından (saflıklarından istifade edilen) önemli bir kısımdır ki bunları göz ardı etmek imkansızdır...Çünkü tarikatçıların en önemli barınağı bunlardır...Bu insanlardan ve evlatlarından son derece de istifade etmektedirler........örneğin ;çocuklarını ve kendilerini istedikleri gibi yönlendirmekten geri kalmazlar...
            2=)OKUMUŞ AMA SONRADAN TARİKATA YADA İSLAMİYYETE YÖNELEN KISIM:::;,,Bunlarda dini bilgisi olmayan KÜLTÜRELER VE MANEVİ BAKIMDAN eğitimi olmayan yaşam süreçleri içinde sonrada geçmişte yaptıkları hatalarıdan duydukları pişmanlık yada ikinci tekil kişilere özentiden kaynaklanan,, veyahutta manevi aclıklarının meydana çıkmasından doğan ruhsal boşluğu doldurmak için dini  öğrenmek için başvurdukları yolda sapmaları sonucu oluşan toplumsal huzursuzluktan başka birşey değildir...

HER İKİ KONUNUNDA BİZLERE VE GELECEĞİMiZE IŞIK TUTMASI ÖNEMLİDİR..
Öyleki;her iki konuda da görüldüğü üzere,vicdan mukahamesinde hürriyet sağlayamamış vede en önemlisi DİNİ BİLGİ YÖNÜNDEN eğitimsiz kalınması sonucu ortaya çıkmaktadır...
      EMNİYET TEŞKİLATIMIZDA da evet bu kafadan insanlar vardır. Ama unutmayalım ki;toplumumuzun her kısmında bu tipten insanlar mevcuttur...
     BİZE DÜŞEN GÖREV İSE GERÇEKTEN BÜYÜK VE ZOR KISMIDIR;

BÜYÜK ÖNDERİMİZ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK diyor ki!
    Orduları yendim,,ülkeleri yendim,,ama milletimi yenebilecekmiyim?

Bu söz iyi anlaşılması gereken bir kısımdır..SARI ZEYBEK NEDİYORDU?
   VİCDANI HÜR,MEDENİYYETİ HÜR,,DİNİ HÜR,,AKLI HÜR,,BİR GENÇLİK OLUŞTURMADIKÇA GERÇEK ANLAMDA BİR ŞEY BAŞARMIŞ YADA YAPMIŞ SAYILAMAYIZ!!!!
    Amacımız kendimizi,,ailemizi kurtarmak değildir...TÜM TÜRK MİLLETİNİ AYDINLATMAK VE İSTİKLALİNİ DAİMİ ETMEKTİR....
   SAYGI VE SEVGİLERİMLE.....ESEN KALIN..
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

Çevrimdışı baybars

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #26 : 09 Haziran 2006 »
 :turan:
Sevgili ırkdaşlarım bu şahıs hakkındaki düşüncelerinizin hepsine katılıyorum. Ancak hiçbir şekilde hakaret etmenizi desteklemiyorum. Bu onu savunduğum anlamına da gelmesin ama hakaretin her türlüsüne karşıyım. Seviyemizi koruyabildiğimiz ölçüde daha olumlu ve birbirimize faydalı olabilecek düşünce alışverişlerinde bulunabiliriz.
Adı geçen bu şahısı bu kadar yüceltmelirini bir türlü anlayamıyorum. Ağlayarak dini hikayeler anlatan( ki ağlarken kullandığı mendilde soğan suyu olduğunu söyleyenler de var) birisi neden bu kadar değerli olsun ki.
Neymiş bilmem kaç öğrenci okutuyormuş da okullar açıyormuşda afrikadaki bilmem nerdeki insanlar için paralar bağışlar topluyormuş. Ya Türkiye'de o kadar problem varken aç insan varken okuyamayan okulu olmayan insanlar varken banane afrikdaki açlardan sen ülken için öncelikle birşeyler yapta önce burası bir güllük gülistanlık olsunda ondan sonra bakarız  diğer ülkelere.
Bu derenin suyu Türkiye'de  toplanan suyla nasıl dönüyor orasıda tam bir muamma tabiiki.....

Çevrimdışı bozoklu ertuğrul

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #27 : 09 Haziran 2006 »
F.G. denilen şahıs erzurumlu olarak görünsede, aslen ermeni olduğu herkes tarafından bilinir. Şahsın okullar açması, öğrenci yetiştirmesi bazı çevrelere iyi görünebilir. Unutulmamalıdır ki said nursi zamanında papaya üç mektup yazmadı mı? bu şahsiyetsizde amerika dan para alıp kitap çıkarmadı mı? cemaatleri ülkücülere iyi görünüp gençleri çalmadı mı? şuan kendi amerikada yaşıyor ve amerikalılıar tarafıdan korunuyor. Vatan hainliğinin hiçbir affı olmaz. Bu itede af olmayacak. Bizim konuşmamız çelişkili bu şahsa ödül verildi ve iyi bir TÜRK olduğunu savundular. Bu bir davar itidir şimdi sahibine saldırıyor, aslı asaleti yok amerikanın parasıyla onlara itlik yapıyor it. TTK

Turansoylu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 10 Haziran 2006 »
bu fetoşcu mahlukun üyeliğine son verilmiştir umarım.

Turansoylu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : 10 Haziran 2006 »
Gereken yapılmıştır..

Saygılar.
HunTürk