Gönderen Konu: YÜREGİMİZİ KEMİREN İÇİMİZDEKİ HAİNLER  (Okunma sayısı 5374 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
Bu makaledeki Ana hedefim:

1-k.rt haininin Türk’e ve Ülkesine bakış açısını öykü yoluyla biraz daha net olarak hatırlatmak
2-Kendini k.rt zanneden Dadaş Türk gencinin ruhi yapısı ikilem durumu ve öze dönüş

Erzurumun Karaçoban ilçesinde(Bu ilçenin çoğu k.rttür)  lise 4 de okuyan Salih  öfkeli ve donuk yüz     
ifadesiyle okula girerek arkadaşlarını aramaya başlar birilerini bulup deşarj olmak
istemektedir akşam Avrupadaki k.rtçü bir Tv yi izlemiş Türk ordusunun bayagı kendilerinin
ifadesiyle gerilla(Terörist) öldürmüştür.Arkadaşları ile konuşmaya fırsat olmadan zil çalar sınıfa girerler okuldaki ve sınıftaki öğrencilerin çoğu k.rttür Salih sınıftaki Türk öğrencilere kinle bakar tek, tek gözüne kestirdiği Ahmed’e yürürken çarpma bahanesiyle sataşır saldırır Ahmet’de altta kalmaz  karşılık verir araya girerler yatıştırırlar.Teneffüste Salih Arkadaşları ile buluşur genel olayları değerlendirirler kendi aralarında asarlar keserler kin ve intikam içeren sözler sarfederler Arkadaşlarının içerisinde Dilan Salihe yakınlık duymaktadır.Salih hem yakışıklı hemde ağresiftir Ahmete olan öfkesi inmemiştir mutlaka dayak atmalı bu vesileyle Türk ordusundan intikam almalıydı en azından hırsını bastırmalıydı öylede oldu bahçede bir arkadaşıyla dolaşan Ahmete yaklaşıp saldırdı diğer arkadaşlarıda arkadan gelerek kavgayı ayırma bahanesiyle Ahmeti tutarak salihin darbe vurmasını sağladılar Ahmette karşılık versede bayagı darbe alır.

Hakan Okuldaki Türk gençlerini organize eden Erzurum İspirli bir delikanlıdır.Ahmet durumu ona anlatır.Hakan birebir yakaladıgında çök üstüne der.Ahmet salihi yalnız yakalamak için fırsat kollar
Okulun nerdeyse  3/2 k.rttür Öğretmenler çeşitli sebeblerden dolayı öğrencilerin yaptıklarına göz yummaktadırlar hatta k.rt asıllı öğretmenlerde bayagı bir tolerans göstererek gizli el altından k.rtçü militan yetiştirmakte rol alıyorlar.Salih ve arkadaşları bu sebebten daha serbest hareket edip sıradan normal çocukların beyinlerine nufuz etmeye çalışıyor bunda da başarılı oluyorlar. Oturdugu semtdeki esnaftan alış veriş yaparken k.rdü tercih eder bir vesileyle yaşlarını göz önünde bulundurmadan ayak üstü k.rtçülük propagandası yapar bu kişiler 12 yaşından 70 yaşına kadar fark etmez hepsine empoze etmeye çalışırdı
Son yıllarda etkili olmaya başlayan kck pkk nın gençlik yapılanması ön eğitim bilinçlendirme için öğrenci kesiminin üzerinde etkili olmaya başlamıştır Gizli mekanlarda toplanarak çeşitli faaliyet içerisine girişmişlerdi kck bir üst yapılanma olup bu toplantılar hazırlık aşamasıydı yine bu akşam bir toplantı var okuldan yaklaşık 20 kişi katılacak birbirlerine haber verdiler. Gizlilik içerisinde toplantı salonu şehrin ucra köşesinde gösterişsiz fakat büyükçe 3 katlı evdeydi  salon çok geniş buna karşın içeride yaklaşık 50-60 kişi vardı herkes kendi arasında konuşurken orta alana  30 yaşlarında birisi çıkarak konuşmaya başlar
Arkadaşlar herkes cep telefonunun sim karını çıkarttıgından emin olsun.Çıkartmayan varsa hemen halletsin ayrıca herkes kendi gurubunu tanıyormu yabancı olmadıgından emin olsun herkes deyip bekler.Biraz sonra sorun varmı der hayır cevabı alınca konuşmaya başlar.

Ey k.rt ırkının evlatları meseleyi fazla uzatmadan halkımızın esaretten kurtulup özgürlügüne kavuşması ve Devletini kurması için her k.rt ferdinin üzerine düşen görevi yapması özveri ile çalışması lazımdır bu görev,sorumluluk uzun meşakkatli zor yoldur Milletler önlerinde hedef çizerken yüzyıllar sonrasını hesaplayarak plan  yaparlar.Biz mücadelemizi ileriki nesillerimizi düşünerek yapmalıyız tabiî ki engeller zorluklar sıkıntılar olacaktır k.rt halkının zaferi için her fert alın teri dökmelidir,bu yükü herkes omuzlarında hissetmelidir mücadelemiz bazen açık bazen çok gizli olmalıdır siyaseti ve politikayı iyi kavramalıyız Ülkenin ve Türk’ün her türlü imkanından faydalarırken diş bileyerek gırtlaklarını sıkmak için diş bilemeliyiz.Artık imkanlar değişti bizi destekleyen kollayan bir çok ülke var kollarımız Avrupanın içlerine kadar uzanmış hareketimiz çok ilgi görüyor sanmayın ki yalnızız.Her şey farklı artık dedim önceleri nufusumuz az dı etrafı bilmiyorduk gelişen teknoloji Ve  Türklerin yaşadığı bölgelere doğru yönelmemiz çok faydalı oldu önümüzü gördük ,gururla söyleyebilirimki:Nufusumuz hızla artıyor hemde Türklerin en az 4 katı her k.rt kendine düşen çocuk sayısını Halkımıza cömertçe sunmalıdır.Durum şu ki: binlerce yıl bu topraklarda yaşayan yerlisi olan Halkımızı sömüren Türklerden, Mersine kadar Toprak isterken bu gidişle ilerki yıllarda çoğunlugu ele geçirerek Ülkenin her tarafına hükmedecegiz beklide Türkiyenin Adı bile değişir bugün en çok k.rt Başkentimiz Amed Diyarbakırda değil İstanbulda yaşıyor İstanbulun göbeginde binlerce kişiyi harekete geçirebiliyoruz bunlar çok olumlu gelişmeler.k.rt halkının hızlı artmasının etkilerini her alanda görmemiz mümkün! resmi dairelerde,Okullarda,Askerde, sokaklarda Türkler uyuyor çocuk yapmıyorlar yakında üstlerine çöreklenecegiz.Türk’e kininizi hiç eksiltmeyin yaklaşmayın alışveriş yapmayın yaklaşmanız siyasetli ve çıkar üzerine olmalıdır.Azim ve kararlılıgımız devam ederse zafer yakındır hemde, İran, Suriye,
Irak’ı içine alan Büyük k.rdistanın temelleri çoktan atıldı.hiç bir zaman umutsuz olmayın sadece aklınızı kullanın ve diş bileyin şimdilik bu kadar yeterli sorusu olan varsa sorsun  k.rt evlatları
  Salih hemen oturduğu yerden heyecanla kalkarak Başkanım benim gözlerini hırs ve inkikam bürüdü şimdi bana istediğinizi söyleyin hemen yaparım hiç korkum yok.Benim canımı sıkan şey Erzurumda kendine Dadaş diyen k.rtleri sevmeyen kişiler çoğunlukta onların gırtlagını sıkmak gebertmek istiyorum .Doğuyu ele geçirmeliyiz yaşasın k.rt ırkı.deyip yerine oturdu.
  Ayaktaki Başkanları:Heyecanınızı anlıyorum fakat dediğim gibi akıllı ve siyasetli olmalıyız her şeyin bir sırası var hemen istemekle olmaz bu işler.Birde önemli nokta şu: Türk olan insanlar azdır diğerleri kendini Türk sanar Dadaş,gakkoş,Manav,Tatar,Yörük vs hiç biri Türk değil,fakat hepsi ortak düşmanımız! yeri gelince siyaset yapacaz Ahtopot gibi her yeri saracagız yeri gelince gösteri yapıp tepki verecegiz yeri gelincede savaşacagız Dünya yüzünde en büyük düşmanımız kimmiş söyleyin hep bir ağızdan Türkler dediler.

Karaçoban ilçesinin çoğunlugu k.rt oldugu  için propagandalarını daha serbest yapıyorlar Türk olan insanları gördükçe nefretle kinle bakıyor hatta bir yasadışı gösteride bir çok kişinin arabasına ve dükkanına zarar vermişlerdi
 Okulda ise faaliyetler hız kesmiyordu Türk öğrencilerle kavgalar yaralamalar birbirini kovalayıp gidiyordu Salih militan vari bişey olmuştu hatta dağa çıkmayı bile ciddi ciddi düşünüyordu
Okuldaki Türk öğrenciler sayılarının azlıgından pek etkin değillerdi öğretmenlerde benzer konumdaydı fakat içlerinde Eskişehirli İdil adlı öğretmen bayan olmasına rağmen çok cesaretli ve yürekliydi yine bir kavgadan sonra Salihi öğretmenler odasına çağırdı

• Türkçü-Turancı
Ynt: YÜREGİMİZİ KEMİREN İÇİMİZDEKİ HAİNLER
« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2011 »
Öğretmen meselenin özünü bilmesine rağmen o yönüne girmeden sert bir  ifade ile sana son uyarımız tekrar aynı şeyleri yaparsan disipline verip okuldan uzaklaştırılacaksın tercih ve karar senin bu 3. uyarmamız  daha öncede Velinle konuşmuştuk burası eğitim,öğretim  yuvası herkesin keyfine göre davranacagı başıboş yer değil nedir derdiniz  neyinizi paylaşamıyorsunuz? Salih rahat ve kendinden emin bir edayla Hocam  suçlu sadece biz değiliz onlarda tahrik ediyorlar sadece bizi suçlayarak haksızlık ediyorsunuz .İdil öğretmen tavrını dahada sertleştirerek: haksızlık yok ortada çıkan bütün olaylarda senin ve arkadaşlarının saldırdığını biliyoruz şahitlerde var meseleyi uzatmadan kendinize çeki düzen verin!!  Salih aslında bayan öğretmeni korkutmak için bişeyler söylemek istiyor cesaret edip söyleyemiyor çünkü bu öğretmen bir çok erkek hocadan daha delikanlı çıkmıştı onun için tehditleri ters tepebilirdi yoksa çoktan rest çekecekti zaten okulun bir kısım öğretmeni kendilerinin tarafındaydı fakat bu öğretmende acayip bir ruh vardı merak edip sormak istiyordu zaten ırkçılarda kişiye aslını öğrenmek için memleketini sormak alışkanlıgı huyu vardı başını yere eğmiş kısa sürede bişeyler düşündü sonra
Hocam nerelisiniz dedi yumuşak sesle,
Neden sordun,
Hiç sadece merak ettim
Eskişehirliyim Tatarım
Yani ?
Yanisi ne dedi öğretmen
Türk değilsiniz
Nerden çıkardın !! Türk olmadıgımı
Tatarım dediniz ya hocam
İdil öğretmen biran öfkelendi fakat onun cahil oldugunu düşünerek sonra yumuşadı ufaktan bişeyler anlatması gerekliydi
Sen  değişik Türk boylarının isimlerine bakarak Türk olmadıklarını düşünüyorsun galiba Tatar Yörük Dadaş gakkoş Avşar manav kırgız Özbek Azerbaycanlı terekeme,Tahtacı hepsi geniş ve köklü Anlı Şanlı haksızlara hainlere kök söktüren Çin’e 10.000 km set yaptıran Avrupa ve Asyayı titreten BÜYÜK TÜRK ailesinin fertleridir
Salih kıskançlık öfke ve hayranlık arasında belli belirsiz mırıldandı
Yani Türk’sünüz
 peki Dadaşlar?
Anlattım ya sana dinlemiyormusun?
Dinliyorumda daha önce duymadığım için ilginç geldi kendiside k.rtleri övmek istiyordu karşılık olarak fakat söyleyecegi dişe dokunur bişey yoktu vazgeçti okudugu birkaç k.rt tarihiyle ilgili kitaplarda bile bazı çelişkiler hissetmişti k.rtlerin soyunun nereye dayandığı pek net olarak açıklanmamıştı çeşitli rivayetler vardı fakat öğretmenin anlattıgı gibi Anlı Şanlı şeyler yoktu onun için sustu sonra İdil öğretmen Salihi  biraz süzdü Türk tarihi ve Türk’lük konusunda bayağı derin bilgilere sahipti ona muğlak sorular sorarak tepkisi ölçtü çünkü Salih’de Tam bir Türk fenotipi vardı net belli oluyordu bunu mutlaka sırası gelmişken söyleyip rahatlamak istiyordu .
Sende Türk fenotipi var yani yüzün şeklin tam Türk kendini araştır bi tavsiye ederim
Salih şaşırdı bir o kadar da kızdı kolay değil gece gündüz k.rtçülük hayali ile koşan kişiye böyle şeyler söylemek sanki üzerine sıcak su dökmüşlerdi belli belirsiz tepki gösterdi öfkelendi sesini yükselti İdil öğretmen kararlıydı yanılmış olamazdı tepkisine bakmadan
 soz sözü araştır sen yanılmış olamam  belki minnettar kalırsın Salih kalktı çıktı gitti. İdil öğretmen aslında bunu söylemekle yanlışmı yaptım diye düşünüyordu hani böyle bir okulda bunları söylemek pek’de uygun değildi biran içinde söylemek isteyipde söyleyemediği şeyleri söyleyerek rahatlamıştı ancak içinden bişeylerde kuruntu yapıyordu Salih gidip bu hoca Türk’çülük yapıyor bana sen Türk’sün dedi dese hoş olmazdı sonra kendi kendine boş ver her şey olacagına varır dedi.
Salihin içine kurt düşmüştü kendi kendine muhasebe yapıyor sürekli k.rt oldugunu haykırıyor Türk olamam diyordu ailesini akrabalarını gözden geçiriyor hayır kesinlikle diyordu
Öğretmenin konuşma ayrıntılarını arkadaşlarına söylememişti fakat biraz kendisine çeki düzen vermeye karar verdi akşam okul çıkışında lavaboya giderek gecikmişti Ahmet koridorda kendisini bekliyor intikam almak istiyordu çünkü Salih kendisine sebebsiz yere iki defa saldırmıştı  lavabodan çıkınca söz dalaşına girip kavgaya giriştiler o sırada Okuldaki Türk öğrencilerin lideri konumundaki Hakan lavabodan çıkarak onları ayırdı Hakan hem fiziken güçlü hemde çok bilgili birisidir ikisinede nasihat etti sonra salihe dönerek sana uzun zamandır bişey dimek istiyordum ama kızma sen Türk’sün tipin  tam Türk tipi git araştır kızmak yok lakin salihin başından aşagı sıcak sular tekrar döküldü itiraz  etti tepki gösterdi yine  onların yanından hızla ayrıldı yolda giderken yine derin düşüncelere dalmış gitmişti İdil öğretmenden kopyamı çekmişti Hakan yoksa kendi fikrimiydi? caddede giderken birkaç kişiye çarpmıştı dalgınlıktan eve gidip aynaya baktı kendini iyice süzdü burun kıvırdı kalbi hızlı hızlı atıyor gelgitler yaşıyor ailesine bişeyler sormak istiyor soramıyordu yataga uzanıp uzun uzun düşündü sürekli hayır, hayır diyordu o sırada kapı çalındı açtı arkadaşı Dilan, birkaç gündür  dalgın ve sessiz oldugunu merak ettiğini söyledi  Salih rahatsız oldugu söyleyip geçiştirdi Dilan yılsonu müsameresi için k.rt lügü övücü şiir okumasını istiyordu dizeleri birlikte hazırlayalım bunu ancak senin gibi kahraman gözü kara cesaretli birisi yapar dedi zaten kız kesikti salihe kendisi içinden Türk oldugunu fısıldayan seslere ve diğerlerine karşı .intikam alırcasına bu şiiri haykırmak okumak istiyordu Dilanın bu istegini kabul etti

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 23 Aralık 2011 »
Kısa bir süre konuştuktan sonra kız gitti kendisi içeri girdi odasına girip yatagına uzandı yıl sonu müsameresi için okuyacagı şiiri düşünüyordu acayip etkileyici şiir olmalıydı bu arada tekrar içindeki ses haykırıyor Salih sen Türk’sün diyor kendisi red ediyor içinden evet diliyle hayır diyor gelgitler ikilem bayagı sürdü kalktı Annesinin yanına gitti sormak istedi soramadı tekrar döndü içeri geldi kendisinden küçük iki kardeşini düşündü benzemiyorlardı aralarında en az 10 yaş vardı bu meseleyi mutlaka öğrenmeliydi ama nasıl tekrar aynaya bakıyor bir anlam çıkaramıyordu
Okulun sonlarına yaklaşılıyor şiiri mutlaka bitirmeli prova yapmalıydı şiirle ilgili bişeyler karalıyor uğraşıyor fakat içindeki ses yazmasını engelliyordu  ağresif hırçın kavgacı Salih gitmiş başka birisi gelmişti sanki.
 -Dilan okulda yazdıgı şiir örnegini uzatarak:
Salih çok durgunsun merak ediyorum ne var sende dedi
Hava değişminden olmalı yaz geldi
Yok hayır sende bişeyler var söyle bana dedi
Hiç bişeyim yok yanılıyorsun
Şiire bak nasıl olmuş beğenmediysen ekleme yapabilir değiştirebilirsin
Salih bir süre kontrol etti şiiri sonra
Çok harika olmuş mükembel Dilan bunları bütün okulun önünde okuyup k.rtlügümüzü haykırmak övmek istiyorum
Bunu ancak sen yapabilirsin dedi Dilan ve birbirlerinin gözlerine manalı bir şekilde bir süre baktılar
Diplomanı alırken sorun olmazmı
Yok bişey olmaz Mecliste dahi her şeyi söylüyor vekillerimiz, olsun ne yapabilirler
Haklısın biz arkandayız özellikle ben!
Türk’lerden nefret ediyorum
her yerde k.rtlügümüzü gündemde tutmalıyız dedi Dilan

Salih İç dünyasıyla sürekli kavga ediyor bir sonuca varamıyordu taki komşuları yaşlı bir Amcaya sorana kadar yaşlı adama hal hatır sorma bahanesiyle yanında oturdu havadan sodan konuştuktan sonra yaşlı adama:
Beni Dadaşlara benzetiyorlar sebebi nedir acaba merak ediyorum çoktan beri
Yaşlı adam durdu kendisine baktı cevab verecekti vazgeçti sonra:

-Kim benzetiyor
-Arkadaşlar,Öğretmenlerim çok benzeten
-Sen bunları Ailene sor bana neden soruyorsun evladım
-Ben sormak istedim ama bir türlü cesaret edip soramadım sonrasında yaşlı adamın elini öpüp bayagı ısrar etti sıkıştırıp bilgi almak istiyor iç dünyasının ikilem durumuna nokta koymak istiyordu yaşlı ihtiyar mutlaka bişeyler biliyordu, ısrarlar karşısında ağzından bişeyler kaçırdı
Salihin Ailesinin uzun zaman çocukları olmamış umudu kesip çocuk esirgeme kurumundan almışlar  sonrasında tekrar iki kardeşinin çok uzun yıllar sonra oldugunu söyledi ihtiyar salihin hem dudagı hemde kalbi titriyordu zaten kısmen hazırlıklıydı bir süre öylece kaldı soğuk terler dökülüyor gözleri bir noktaya kaymış duruyordu yaşlı adamın sesiyle irkildi
Evladım bunları bana söylettirdin Ailen bana tepki verir yaşlı halimle huzursuz ederler söyleme beni onlara
Salih donuk gözlerle Adama bakarken yok söylemem sen rahat ol Vakkas dede dedi yanından ayrıldı.
Yeni bir bakış açısının başlaması uzun sürmedi Ailesine bişey söylemedi söylese olumlu şeyler olmazdı kardeşleri felan en iyisi bende saklı kalsın şimdilik diye düşündü demekki %99 Dadaş olma ihtimali vardı ancak belki %1 k.rt olabilirmiydi? Erzurum çocuk esirgeme kurumundan aldıklarına göre buranın hemen hepsi Türk’dü, zaten yüz fenotipi de tam Dadaşlara benziyordu %99 bırakıp %1 in peşinden gidemem diyor kendi kendine konuşuyor:
Eee o zaman?
Bilmiyorum yav ne yapacam şimdi
Şiirler arkadaşlar çevre Dilan nolcak?
Üfff deli olcam şiiri okumak istemiyorum desem?
Korkak diyecekler! Derlermi! Derler tabi
Desinler boş ver, toplantılar? Gitmem artık
Her şey ayrıda Dilana ne dicem Türklerden nefret ediyor
Ona ben Türk’üm desem ne der acaba? Soğuk şaka yapma deyip kızar
Ya şu sırf sadece Türk oldukları için kavga ettigim insanlar çocuklar hiçbir suçu yokken nefretle baktıgım esnaf ve işyeri sahipleri arabalarının dükkanlarının camını kırıp zarar verdiğim kişiler hepsinden özür dilemek boyunlarına sarılmak isterim ve
-Toplantı salonunda haykırdıgım sözler
Ööff  yerme beni kim benimle konuşan yav
Tamam özür dilemek istiyorum ırkımdan
Hala saldıracakmısın bana içimdeki ses!!
Düşünce dünyası böyle çok meşgul etti salihi, gizlice gözlerinden yaş geliyor bazen hüngür hüngür ağlıyordu Türk’lerden sebebsiz yere nefret etmesinin üzüntüsünü hıçkırarak ağlayarak çıkarıyordu sonra yine kendi kendine:
-Tabi ya olurmu olur neden olmasın
-Şiir şiir ? evet evet şiiri okumalıyım Arkadaşların beklediği şekilde k.rtlügü öven değil İdil öğretmenin bahsettigi gibi Türk’ü haykırmalıydı. Birkaç gün internet kafeye gitti boş zamanlarında Türk’lükle ilgili yazılar makaleler okudu bu arada ezgi ve marşlar dinledi  en çok da:
Ceddin deden neslin Baban!
En kahraman Türk Milleti!
-Marşı hoşuna gidiyor dinlemeye doyamıyor dinledikçe Türk’lük damarları kalkıyor okuyacagı şiirle ilgili kafasında dizeler hazırlıyordu.Okulda salihin yılsonu müsameresinde k.rtleri öven şiir okuyacagını herkes konuşuyodu k.rtçü arkadaşlarından sürekli kaçmaya uzak durmaya çalışıyor, gözünün önüne bir k.rtçü çevre birde Türk’ ler geliyor çok haksızlık ettigini düşünerek gözlerinden damlalar akıyor Türk’çü haykırmayla gönlünü rahatlatmak bir nevi özür dilemek istiyordu birde tepki meselesi vardı okul bitiyor çok rahatsız ederlerse başka şehre gider çalışırım yeni bir hayat kurarım diyodu

Beklenen gün geldi şiiri hazırdı Dilan ve diğer arkadaşları  kendisini övücü ifadeler kullanıyorlar cesaret veriyorlardı Salih hiç oralı değildi okuldaki herkes sahilin k.rtçü şiirine odaklanmıştı bir ara İdil öğretmen ve Hakanla karşılaştı onlara baktı tebessüm etmek istiyordu edemedi onlarda pek oralı olmadılar.
Okulun spor salonu tıklım tıklım dolu folklor gösterisi tiyatro şarkı Türk’ü derken sıra şiirlere geldi Salih sırasını beklerken heyacanını yatıştırmaya çalışıyor kendi kendine soğuk kanlı olmalıyım diye mırıldanıyor
Ceddin deden neslin Baban!
En kahraman Türk Milleti!
Dizeleri cesaret aşılıyor
-
Bir anons:Salih Taşkıran
Büyük bir alkış ilgi tezahurat var, spor salonu inliyor azınlıkta olan Türk öğrencilerden ses yok alkışların arkası kesilmiyor Salih başta Öğretmenler olmak üzere bütün okulu selamlıyor tezahuratın bitmesini bekliyor bu arada Dilanla göz göze geldi kızın çılgınca alkışlamasını gördü yüzünü çevirerek kendini toparladı.tezahurat bitmişti söz salihte:

Yavaş bir sesle başladı dizelere

Bir Millet vardı binlerce yıldır meydanlarda
Ruhu asil vicdanı hür elinde kalkan
Şimşek gibi çakar! su gibi uyumaz
Bu güce haset eder kıskanırlar ancak

Mikrofon elinde sahnede adımladı göz ucuyla arkadaşlarına öğretmenlerine bakıyor herkesin gözü pür dikkat salihte asıl dizeleri söylemek için bir an teretdüt etsede ipin ucu kopmuştu artık kendini iyice toparladı sesini yükseltti haykırıyor:

Kefen biçmek isteyenler bana, duyun!
Sonu gelir mi böyle asil bir soyun?
Bozkurt ‘lar ordusu olur mu? Koyun
Kul benim cenk benim sehit benim
Susmaz susmaz söyler dilim

Çiçi Yabgu Mete han dede korkut benim
Kürsad benim han benim soy benim
Bilgehan attila alparslan benim
Kılıç benim ok benim yay benim

Salonda belli belirsiz alkış var Dilan ve arkadaşları şaşırmış dizelerden bir anlam çıkaramıyorlar Salih soğuk kanlılıgını iyice artırdı haykırarak devam etti:

Edep benim töre benim kıyas benim
Malazgirt kosava kutlu fetih benim
Kitap benim tarih benim dua benim
Susmaz suzmaz söyler dilim

Çanakkale sakarya dumlupınar benim
Alp-eren benim Yigit benim şan benim
Bayat, kayı ,Kınık, bayındır benim
Acı benim sevinç benim Millet benim
Susmaz susmaz söyler dilim

Salondaki herkes dizelerden bir anlam çıkarmaya çalışıyor herkes  şaşkınlık içinde Salih son noktayı koyarak şaşkınlıgı bitirdi

24 Kol yetiştiren gövdeyim,lisanım
3 Kıtaya kol kanat geren bedenim
Orta Asya'dan Avrupa'ya nam salmışım
her yerde Adaleti ilke edinen benim

Söylediğim sözü artık cümle alem bilsin,
Yiğitler birleşip tarihte yerini alsın
koç yiğitler gibi yere bas titresin,
Kahraman olduğunu cihana tekrar gösteresin

Salih bütün gücüyle haykırarak 3 defa tekrarladı

TÜRK OĞLU TÜRK’ÜZ BUNU HERKES BÖYLE BİLSİN

Dilan saçını yoluyor k.rt öğrenciler suskun ve öfkeli homurdanıyor Türk öğrencilerden azınlıkta olmalarına karşın güçlü alkışlar İdil öğretmende bütün gücüyle alkışlıyor Salih özellikle idil öğretmenle göz göze gelerek saygıyla eğildi salonu selamlayarak hızlıca uzaklaştı oradan k.rt öğrencilerin hışmına uğraması an meselesiydi solugu okulun dış kapısında aldı ve bir oh çekti bütün yükü hafiflemişti kalbi titriyordu, hızlı adımlarla evin yolunu tutarak uzaklaştı.

Çevrimdışı Tien San

• Türkçü-Turancı
  • Hunkurt - Tien San
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2012 »
         Emegine yüregine saglik degerli ANTEPLI BOZKURT  andam Yaratici kabiliyetin icin kutlarim . Ulu Tanri üstün Türk irkina kut versin . T.T.K.
EN GÜZEL YÜZ BIZE CIRKIN BIZ SEVERIZ TÜRK YÜZÜ
EN IYI ÖZ BIZE FENA BIZ ISTERIZ TÜRK ÖZÜ.
MILLETCE HEP ALKISLARIZ ANILDIKCA TÜRK SÖZÜ.
            TANRI TÜRK´Ü KORUSUN.

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2012 »
Bu tür bağımsız, yani yorum katkısı olmaksızın yazarının bir bütün olarak mesaj vermeye çalıştığı, konulara ileti eklemek pek adetim değildir.
ANTEPLİ BOZKURT Kardeşimizin öyküsünü daha önceden de okumuştum. Güncellenince bir kez daha okudum. Değme öykücülere, daha doğrusu hasbel kader isim yapmış entel görünümünü; pipo, top sakal ve burnunun ucunda yarım gözlükle tamamlamaya çalışan fikir fukaralarına taş çıkartacak kalitede bir öykü ortaya koymuş ANTEPLİ BOZKURT kardeşimiz. Kalemine ve yüreğine sağlık.
İlerleyen zamanlarda daha başarılı çalışmalara imzasını atacağına dair inanç ve beklentimizin olduğu söyleyerek ANTEPLİ BOZKURT'u kutlarım.
Eline ve yüreğine sağlık olsun!

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2012 »
Üçoklu Börü Kam ve Hunkurt-Tien san Ağabeyler iltifatınız ve alakanız için çok teşekkür ederim. Sizlerden bu konuda olumlu övgü almak  çok gurur verici saygılar sunarım.