Gönderen Konu: Ermeni dönmesi Gül, Erhan Afyoncu'yu seçti  (Okunma sayısı 6944 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Gül, Erhan Afyoncu'yu seçti
Gül, Erhan Afyoncu'yu seçti Türköne'den boşalan Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Yönetim Kurulu üyeliğine Erhan Afyoncu seçildi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Yönetim Kurulu üyeliğine Habertürk TV'de Murat Bardakçı ile sunduğu Tarihin Arka Odası programıyla da tanınan Doç.Dr. Erhan Afyoncu'yu seçti.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Gül'ün, 664 sayılı Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 6'ncı maddesi gereğince, Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi öğretim üyesi Doç.Dr. Erhan Afyoncu'yu yönetim kurulu üyeliğine seçtiği kaydedildi.

TÜRKÖNE İSTİFA ETMİŞTİ

Gül'ün yönetim kurulu üyeliğine daha önce seçtiği Mümtazer Türköne, istifa etmişti. Boşalan kadroya Erhan Afyoncu seçilmiş oldu.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: Ermeni dönmesi Gül, Erhan Afyoncu'yu seçti
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2012 »
Afyonu fazla verirse Mümtazer haini gibi istifa etmek zorunda kalir. Erhan Afyoncuya göre Atatürk bizim icin önemli olabilirmis ama ,dünya icin önemsizmis ! Güllüyan bu serefsizin cizgisini bildigi halde  göreve getirdigi icin ,bende konu basligini güllüyana yakisir sekilde degistirdim . Belki bizi takip edenler fazla olmayabilir . Olsun az olsun öz olsun . Bizim cizgimiz siradan insanlara birkac numara bol gelir . Kimseye benzemeyiz . Gücümüzü yaratilis kanunumuzdan aliriz .

http://blog.milliyet.com.tr/erhan-afyoncu-ya-gore-tarih-dersi-ve-ders-kitaplari--/Blog/?BlogNo=228307

Afyoncu hakkinda bilgi sahibi olmak istiyenler bu köprüyü okusun .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2012 »
Erhan Afyoncu; Hezarfen Ahmet Çelebi diye birinin hiç yaşamadığını; İstanbul'un fethinde Fatih'in gemileri karadan yürüttüğünün asılsız olduğu ve yine İstanbul'un fethinde surlara bayrağı ilk diken asker olan Ulubatlı Hasan diye birinin de uydurma olduğunu ileri sürerek Türklüğün temel dinamiklerine saldırmış bir soysuzdur.
Güllüyan tarafından atanmış olmak bile Erhan Afyoncu'nun ne mal olduğunu anlamaya yeter.
Güllüyan'ın yeni yamalığının da damarlarında halefi mümtazer gibi köpek kanı dolaştığından bu kutsal ocağın manevi atmosferi bu yeni şahısta da alerjiye neden olacaktır.
TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2012 »
Erhan Afyoncu; Hezarfen Ahmet Çelebi diye birinin hiç yaşamadığını; İstanbul'un fethinde Fatih'in gemileri karadan yürüttüğünün asılsız olduğu ve yine İstanbul'un fethinde surlara bayrağı ilk diken asker olan Ulubatlı Hasan diye birinin de uydurma olduğunu ileri sürerek Türklüğün temel dinamiklerine saldırmış bir soysuzdur.
Güllüyan tarafından atanmış olmak bile Erhan Afyoncu'nun ne mal olduğunu anlamaya yeter.
Güllüyan'ın yeni yamalığının da damarlarında halefi mümtazer gibi köpek kanı dolaştığından bu kutsal ocağın manevi atmosferi bu yeni şahısta da alerjiye neden olacaktır.
TTK.

Başkanıma aynen katılıyorum. Bu kurum üzerindeki bu yap-boz, tak-çıkart, koy-yerleştir hamleleri tüm yakın tarihimizin gelecek nesillere farklı yorumlar ile enjekte edileceğine işarettir.

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2012 »
DTCF ' DE NELER OLUYOR ? Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yirzfb-HMws" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yirzfb-HMws</a>

Kuruluş gayesi itibariyle özel bir konuma sahip olan bu fakülte maalesef uzun yıllardır işlevini amacından sapmış bir şekilde sürdürüyor.

“Milli bilincin gelişmesi” için kurulan DTCF, “milli varlığımızı yıkmayı amaç edinen” marjinal sol grupların ve son 20 yıldır PKK TERÖR ÖRGÜTÜNÜN adeta “başkent üssü” haline gelmiştir.

Uzun yıllardır marjinal sol örgütlerin adeta üs olarak kullandığı Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi son yıllarda artarak devam eden PKK TERÖRÜNÜN baskısı altında.
TANRI DAĞINDA...

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2012 »
DİL TARİH COĞRAFYA FAKÜLTESİ KIZILLARDAN GERİ ALINMALIDIR.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Q0t0B5o0ZxY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Q0t0B5o0ZxY</a>

TTK.
TANRI DAĞINDA...

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 12 Mayıs 2012 »
Benim tuafıma giden  sayısal orantılar Türklerin lehine olması gerekirken ya eşit yada çoğunluk oluyorlar. o zaman iki şey akla geliyor üniversiteye gelen itlerin hemen hepsi faşist, ikincisi Türk gençleri cemaatsel v.s yerlere yöneliyor Türk'lük duyarlılıgı olanlarda azınlıkda kalarak bu eniklerle orantısal eşitlik sağlıyor! başka bir anlam bulamadım.

Birde şu var gözden kaçmaması gereken her geçen gün iti kıskandıran üremede rekor seviyeye çıkan mahluklar doğal olarak sokakda oldugu gibi okullarda da  belirli bir sayıyı yakalamışlardır.

Başkentte böyle şeylerin sık sık yaşanması gurur kırıcıdır buda  terör sorunu yok it soruna var anlamı çıkarıyor.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 12 Mayıs 2012 »
Videoyu sonuna kadar izledim basın sürekli sağ sol çatışması olarak gösteriyor,  sadece "Türk",ve çakal çatışması başka bişey değil, meydanı iyice serbest bulmuşlar bazı Üniversite rektörlerinin revizyona ihticayıcı var çünkü bu olaylarda onlarında etkisi var

Kominist köpeklerin şemsiyesi altına girmeleride güzel bir kamufle şekli, bazılarına göre basit bişeymiş gibi algılansada bu tür olaylar için öğrenci olup destek vermek fiilen katılmayı çok isterdim, hayin oğlu hayinler hepinizi kurutmadan Türk'e rahat yok.