Gönderen Konu: Bugüne kadar iyiliğini görmediğimiz ama bize bir çok kötülüğü dokunanlar!  (Okunma sayısı 3547 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bozo

• Türkçü-Turancı
  • **
Bugüne kadar iyiliğini görmediğimiz ama bize bir çok kötülüğü dokunan it soylular;

1- Namık Kemal’in büyük dedesi olan gazi ve şehit Topal Osman Paşa, Nadir Şah’la savaşırken Osmanlı ordusunda bulunan Araplar ve Kürtler topyekûn ihanet ederek ordumuzun bozulmasına sebep olmuşlardır.

2- Balkan Harbinde, Sırplarla yapılan Kumanova Meydan Savaşı’nda Osmanlı ordusundaki Arnavutlar yine topyekûn ihanet ettikleri için ordumuz savaşı kaybetmiştir.

3- Yine Balkan Harbinde Selanik’i müdafaa edecek olan 40.000 mevcutlu kolordunun kumandanı Arnavut Tahsin Paşa, tek fişek atmadan şehri ve kolorduyu Yunanlılara teslim etmiştir.

4- Birinci Cihan Harbi’nde Araplar İngilizlerle, Ermeniler Ruslarla birleşerek ordularımızı arkadan vurmuşlar.

5- Türk milletinin idam fermanı olan Sevr Barışını ancak Ermeni aslından Damat Ferit, Arap Hâdi ve Arnavut Rıza Tevfik imzalamıştır. Rıza Tevfik imzada kullandığı kalemi Amerikan Koleji’ne hediye etmiştir.

6- Mütareke yıllarında “Nemrut Mustafa” diye anılan Kürt Mustafa Divân-ı Harbi sırf ırkî bir taassupla Türk vatanperverlerini idam etmiştir.

7- Kurtuluş Savaşında Çerkez Ethem ve yardakçıları, Düzce ve Bolu havalisindeki Çerkez ve Abazalar topyekûn millî dâvâya ihanet etmişlerdir. Bunların bir kısmı Balıkesir havalisinde bir Çerkez devleti kurmaya kalkışmışlardır.

8- Kurtuluş Savaşından sonra Doğu Anadolu’daki Kürt ve Zazalar topyekûn isyan ederek ayrı devlet kurmak sevdasına kapılmışlardır.

9- Daha sonra Türk ordusunda bir yüzbaşı olan Kürt İhsan Nuri, Ağrı Dağı’ndaki Kürtlerle birleşerek ve yabancılardan yardım görerek bir isyan hareketi yapmıştır. Dikkate değer ki İhsan Nuri, kumanda ettiği bölüğü de bu isyana sürüklemek istediği hâlde Kürt asıllılar kendisine uymuşlar, fakat Türk soylular bunu kabul etmemişlerdir.

'' Sonuç olarak bu milletler ve bu milletlere bağlı olanlar bize her fırsatta ihanet etmiş ve bu ihanetleri yaparken hiç çekinmemişlerdir. Bir kez daha ''Türk'ün Türk'ten başka dostu yok!'' sözü kanıtlanmıştır!''

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Sırf aynı dinden diye Türk'ün sofrasına oturtup ve evinin başköşesinde ağırladığı etnik döküntülerin, Türk'ün ateşle sınandığı günlerinde yaptıkları ihanetlerini görmek için; geçtiğimiz günlerde uçmağa varmış olan Türklüğün yiğit oğlu Türkçü bilge Necdet SEVİNÇ Beğ'in oldukça çarpıcı bir dille ve belgelere dayalı olarak "İSTİKLAL HARBİNDE ETNİK İHANET" adıyla kitaplaştırdığı ibretlik eseri herkesin okuması gerekir.
Türk'ün din veya vatandaşlık bağıyla birlikte olduğu gayr-i Türklerin, Türk Milletiyle ilişkisinin tarihi, Türk'ün en zor gününde ihanete uğradığından başka bir şey yazmamaktadır.
Büyüklerimizin önemli bir öğüt ve ihtar olarak söylediği "Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur!" sözleri acı tecrübelere dayalı bir gerçeğin ifadesinden ibarettir.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Bozo

• Türkçü-Turancı
  • **
Malesef ki ATSIZ ATA gibi bilgelerimizi dinlemiyoruz millet olarak. Ve sonuç olarak Ulu Bilge Kağan'ın da dediği gibi 'Bilgelerimizi, büyüklerimizi dinlemediğimiz için hep kanımız aktı. Türklüğün kanı aktı. Halbu ki ne güzel uyarmış bizi atam; Düşmanın tatlı diline, güzel hediyelerine kanarsan yok olacaksın! Ülkende birliği korursan yaşayacaksın.' diye..

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ULUKAY'IN SADIK ERİYİM ACUNA KAAN ONA ÇERİYİM.
Bizim insanımız çok  saf .İsmi Ahmet Mehmet olan herkezi kendinden sayacak kadar.Ve düşünün ki bu insan bu isimlerin arapça olduğunu bile bilmiyor.Onların ne olduğunu bilmiyor .Ben Türküm demek yetmez Türk olmayanları da iyi tanımalıdır.Kız ver kız al akraba ol ortak torun üret arana alçSofrana al ile başlayan bu bu döngü toprak ve mal sahibi yapmaya kadar gittikten sonra devlet yönetimin de görevler verdirilerek gerek Osmanlıda gerek bu gün Anadoluda ki Türk varlığını tehlikeye sokacak kadar ileri gitmiştir.İçerisi temizlenmeden ırkçılık ışığı altında ayrımcılık yapmadan bırakalım Turan ülküsünü Türk 'ün varlığını bile devam ettirmesi mümkün değildir.

Fakat bu iş  ;
Kızının oğlunun bunlarla evlenmesine izin vererek vehayut sırf işi var malı var maaşı var diyerek yada aşık oldum elektrik aldım diyerek  onlarla evlilik bağı kurmaya devam ederek olmaz .

Dükkanına işletmene onlardan işçi Şef müdür alma ile olmaz .Ne yapayım bnu işi iyi biliyor iyi kazandırıyor deme ile olmaz .

Onlardan alış veriş ederek pazarda çarşıda mala bakıp satan adamın suratına bakmadan alış veriş yapma ile olmaz .

Demokratlıktan ayrılmamalıyız yaşasın demokrasi paraloları ile ise hiç olmaz .Demokrasi hak özgürlük demek ise demokrasi insan sevgisi demek ise humanizm demek ise bunları savunarak bunlara karşı çıkanlara tavır alarak da Türkçülük yapılmaz. Bu yönetim ile bu sistem ile bu kafa ile bu cahillikle bu merhamet ile bu salaklık ile bu mallık ile bu mankurtluk ile bu insan sevgisi ile  şiddeti tasvip etmemek ile Türküç ırkçı bir otoritelerden ve yapılması gerekenlerden hoşlanmamak ile bu serkeşlik bu şapşallıkla bu ümmetçilik ile bu hayatım tatlı hayatım arabam evim işim ocağım sevdası ile bu ölümden korkuş ile bu barışçıl sümpüklük ile Türkçülük yapılmaz ırkçılık yapılmaz
silahsız devrim hayalleri ile modern havalardan dem vurma ile medeniyet beşeriyet sevdası ile

El islam vel cemaat
Arnavut kürt çingen hep kardeşiz
Oh ne güzel hayat tiksinilesi  bu heyola ile

moda sevgisi ile cep telefonu ipot plazma ekran futbol faceBOK facefoot   kolikliği ile bu okumamak ile bu anlamamak  ile Alevilik sünnilik hanbelilik hanefilik nakşibendilik saidi kürdilik (Bir kürt milliyetçi si ni Türklerin en arı soylarından biri olan balkan Türkü bir ege akdeniz yörüğü Türkmeni bile sevmekteyken ) din başka bu bunlar başka demekteyken insanlıktan dem vurmayı çok severek, bir savaş çıkmasın diye cozuk cozuk tırtan amamn işim bozolur ama sıcak duş alamam ama yazlığımın bahçesinde çay içmeyi özlerim aman patateslerim aman domateslerim ürünüm hasatım tatlı hayatım deme ilen bu işler olmaz beğler .Türkçülük demek bu ideal için her şeyi yapabilecek kadar yüreği sert olmak demektir .Kaan emir verdimi küçük böcek larvalarını bunlar çok küçük kıyamam dinim izin vermez yüreğim el vermez ne olursa olsun insana yakışmaz gibi iblisin ahmaklar için hazırladığı sevimli masum yumuşak huylu söylemlerle Türkçülük yapılmaz .
Türkün bahtına  ihanet etseler ananı babanı kesebilirmisin kardeşin ihanet etse onu gözünü kırpmadan oklayabilirmisin .Aç kalsan sabredermisin fakir düşsen yoksul bıraksalar dayanabilirmisin ticaretinden Kariyerinden evinden ocağından vaz geçebilirmisin .Yapamazsan defol git sen Türkçü değilsin sen Türkte değilsin bir Türk Türklük için her şeyi göze alacak kişidir .
Bu duruşla bu uyuyuş la bu uyuşuklukla bu felsefe ve düşünce tarzıyla bir halt yapılmaz .
Bunları yapmanı isteyecek biri kan gövdeyi götürdüğü sırada Göktürk alfabesinden üç harfin kuşattığı adalet yıldızlı sancak ve kurt başlı bir bayrak ile çıkacak o  vakit göreceğiz kim Türkçü kim değil imiş .Asena soyluları o zaman göreceğiz o zamana değin kandaş kelimesi basit bir hitabtır.o vakit gelince mühürlenecek aramızdaki o kutlu kan bağı ve  kimin  damarlarında bu kan var kiminki irinden , pislikten ibaret kim özenti ve heves belli olacak .Bu duruş ile olmaz daha kati daha sert yasamalar la olur .Türkçüyüz deyip bozkır türesini bilmeyen ağzıyla söyleyip yüreği ile bunu sevmeyen tavuk bile kesilirken  kan tutan emo tarzı saçla ortalıkta gezen bir yığın gerizekalı gördüm ben .Öyle yok hem öyle hem böyle yok .Saç baş karı kız derdinde kişilik sorunlu msn manyakları yanlız başına bir odada kalmaktan korkan ruh hastaları o site senin bu site benim ordan oraya alıntı yaparak gezen ilgi manyakları ile yol yürünmez .Yüremeyiz yürümeyeceğiz .
Sevgilinin başına hedef koyup ok atabilecek kadar silahşör ve itaatkar olmalısın ruhunda zayıflık olmamalı bağımlılık olmamalı aklın keskin ruhun deli olmalı kanallarda çıkan yorum yapan karga suratlıları taklit ederek yazarcılık oynayarak olmuyor kardaşlar .
Böylelerinden uzak durun hemşerim reyting yapmak için yazı yazan sanal bir forumda itibar görmek adına gerçekleri haykırmaktan korkan tepki almaktan korkan boş vakitlerin meşgalesi yada bir kamp ta olmak bir yere ait olmak hevasına Türkçüyüm geçinenler çıkın gidin aramızdan çoçukca bakışlı manikürlü tırnaklılar jölesini Türklükten daha çok sevenler gidin terkedin bizi !Gerçekte Türk  olmadığını bilmeyen veya bunu kendinden saklayan bu zevatlar sanalda her forumda çoklar Kaan olsaydı şimdi hepsini önümüze katıp mezopotamyaya sürüyor olurduk .Yokken kime itaat edesinki ?Şimdilik Türk türesine  itaat ediyoruz .Kaan gelince göstermelisin kendini .
Ey Türk olduğunu beyan eden !
Şu arnavut benim damadım şu kürt torunumun dedesi şu arap benim karım onlara dokunma dediğin gün seninle papazı o zaman bulacağız işte .

Türk ülküsüne gönül vermek size göre değil çünki bu yol Türk ırkçısıyım dediği için okullarından atılmış işlerinden atılmış delişmen ruhların sokakta kafasına taş yemiş Türklük dendimi ruhu deli taylar gibi çoşan gözüne ne karı  ne kız görünmeyen arslanların yoludur .
Onlarki hayalperestlik ile çağın  gerisinde kalmışlık ile faşistlik kafatasçılıkla suçlanan bedel ödeyen kandaşlarımızdır .Türkçülüğü uğruna hayatını zindana çevirmiş hayat kendisine Türkçü olduğu için zorlaşmış olanların yoludur bu yol .
Öyle genç kardeşlerm vardır ki Türklük kavgasını kendi çıkarlarının önüne geçirmiştir.
Bu yüzden aileri ile papaz olan okulda başı pislikten kurtulmayan kandaşlarım var .
Beğendiği kız tarafından Türkçü olduğu için bırakılmış ya ben ya senin bu ırkçılığın cümlesine Türkçülüğüm önce gelir ne mutlu Türk doğana diyenleri bilirim yıllar önce bunlardan biriydim .Bütün bunlara maruz kalmak bile o genç yaşta yürek ister . Gerçek Türk kanından belli olur.Duruşundan belli olur bir parça yala satacak kavga yok bizde .Etniklerin canı cehenneme gitmedikçe rahatda yok bize .Bu satırları yazarken sokakta şu an bir düğün var ve biz pis çingenin bulaşık roman şarkılarını dinlemek zorundayız burda .İyiki kopuz ve akerdion ve tar var biz burda bozkırı okşayan rüzgarlara uyduk bu lanet düğünü duymuyoruz çünki ruhumuz çaldığımız kopuz ve akerdionla çoktan Balkar yaylalarına Semerkantlar'a belkide Ötükenin avı bol avlaklarına uçtu bile .
Yaşasın Türk kültürü yaşasın Türk budunu !

Uraltuğ
Ural dağlarından esen rüzgarın dalagalandırdığı sancağı tutan adamın adıdır .
Esenlikler dilerim ....
TÜRK TANRISI !
TANRI !
TÜRK YARATMADIĞIN GAYRILARI,
TÜRK GİBİ GÖRÜNEN GAYRILARI,
KURT POSTU GİYMİŞ ÇAKALLARI,
ALBIZLARA KARIŞMIŞ CANAVARLARI
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.
KENDİNİ TÜRKTEN ÜSTÜN GÖRMEYE KALKINMIŞLARI GÖRDÜM.
ŞİMDİ ONLAR BENİ GÖRMELİ  DAYANABİLECEKSİNİZ BAKIN KİTAPLARINIZDA YAZAN KIYAMETİNİZ BENİM !