Gönderen Konu: DEGERLI TÜRKCÜ TURANCI BOZKURT KARDESLERIM .  (Okunma sayısı 2696 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tien San

• Türkçü-Turancı
  • Hunkurt - Tien San
Degerli Türkcü Turanci Irkci kardeslerim . Gecmis zamanlarda farkli Otaglarda birlikte omuz omuza düsmana karsi mücadele verdigimiz kardeslerimizi , yasal zeminde Gökbörü Türkcü Turanci hareket dernegimizin yayin kurulusu yüce Hun Türk Otagimizda birlesmeye davet ediyorum . Sahsimi taniyan andalarimin seviyesi yüksek gercek anlamda Türkcülügün  nasil yapilmasi gerektigini genc nesillerimize ögretmek istiyen milli hassasiyeti yüksek aile ve bireylerinin cocuklarini gönül rahatligi ile emanet edecekleri tek ve yegane kurulus yüce Hun Türk Otagidir .

Katilimlarinizi ve desteklerinizi bekliyor hepinize saglik esenlik diliyor saygilarimi sunuyorum  T.T.K.
EN GÜZEL YÜZ BIZE CIRKIN BIZ SEVERIZ TÜRK YÜZÜ
EN IYI ÖZ BIZE FENA BIZ ISTERIZ TÜRK ÖZÜ.
MILLETCE HEP ALKISLARIZ ANILDIKCA TÜRK SÖZÜ.
            TANRI TÜRK´Ü KORUSUN.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
Ynt: DEGERLI TÜRKCÜ TURANCI BOZKURT KARDESLERIM .
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2012 »
İçinden geçen samimi duygularını belirtmiş ağabey, otağın durgunlugu göze çarpıyor hareketlilik ve canlılık olması için isteyen bir dizi öneride bulunabilir.

Benim önerim:

- Serbest bölümde isteyen bir anısını öyküsünü paylaşabilir

-Geçmiş önemli konular güncellenebilir.

- Günlük Türk'ü ilgilendiren siyasi konulara dahada ağırlık verilebilir bilgi potansiyeli yüksek andalar bir,iki cümleylede olsa katkıda bulunabilirler diye düşünüyorum.