Gönderen Konu: EKONOMİDE K..RTLER  (Okunma sayısı 5771 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BOZKURT71

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: EKONOMİDE K..RTLER
« Yanıtla #10 : 20 Mayıs 2008 »
Kandaşlarım;bu şerefsiz kanı bozuklar,her yerde söz sahibi oldular.pazarcılık sektörü,otopark,eğlence sektörü,her yerde onlar var.özellikle market sektörü, çalışanıyla sahibiyle k.rttür.Bize düşen görev,kesinlikle bunlardan alışveriş yapmamak,ve bütün kandaşlarımızı bunlardan uzak tutmaktır.bu hanzoları,her türlü ezmemiz,göz açtırmamamız,kalkındırmamamız gerekiyor.bizim Türk milletimizin en büyük özelliği,bıçak kemiğe dayanana kadar uyumasıdır.ama artık bıçak kemiği deldide geçiyo bile,ulu önder Atatürk'ün yaptığı gibi uyuyan milletimizi uyandırmamız gerekiyo.biz Türkçüler yaşadığımız sürece,bu kutsal vatanımız Türk kalacaktır ve sonsuza dek yaşayacaktır..TTK

Çevrimdışı ULUTÜRK

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #11 : 20 Mayıs 2008 »
Kandaşlarım durum gerçekten vahim misal ben adanada yaşıyorum ve burda domuz nüfusunun her geçen yıl katlanarak arttığını kendim gözlemliyorum mesala dolmuşçuluğun%80 nı pazarcılığın en az%70 i işportacılığın ve seyyar satıcılığın %80 ni bunların elinde o halde Türk olmayan kişilerden ve yerlerden kesinlikle alışveriş etmeyeceğiz ve bunlera ev işyeri depo vs. gibi yeleri kiraya vermeyeceğiz ilk olarak bunlarla başlayabilir ve yeni icraatlar geliştirebiliriz

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #12 : 20 Mayıs 2008 »
Motun  yabgu  andam en can alıcı konuya parmak basmış, ayrımcılık yapmamışız demiş,keşke yapsaymışız,keşke ırkımızdan olmayanı kılıçtan geçirip eşek cennetine gönderseymişiz,keşke Anadoluya geldiğimizde tüm ayrık otlarını temizleseymişiz.