Gönderen Konu: Family Hewal  (Okunma sayısı 6968 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vaas

• Yeni Üye
  • *
    • Family Hewal
Family Hewal
« : 25 Temmuz 2016 »
Merhaba ülküdaşlarım. Size bir konuda danışmak, ve bir konuda yardım istemek için geldim. Bilirsiniz incicapsi ve ben oraya üyeyim. Orada hewallerle dalga geçen capsler paylaşıyordum fakat ırkçı diyerek sürekli siliyorlar ve hiçbir mecrada paylaşılmaması için yoğun çaba sarfediyorlar. Üyelerin çoğu da seviyordu oysaki.

bu da onlardan biri mesela.
Neyse ben de bunları bir blog sitesinde paylaşmaya başladım fakat takipçiye ihtiyacım var ve bunların kürt sempatizanı, arap sempatizanı olmayan kişiler olması gerekiyor ve bu siteyi buldum bu yüzden. Akımımın adı Family Hewal ve blog sitem: http://familyhewal.blogspot.com.tr/ Ziyaret ederseniz sevinirim ve hoşunuza giderse yorumlarınızı eksik etmeyin. Teşekkürler :asker:
Kahramanlık ne yalnız bir yükseliş demektir,
Ne de yıldızlar gibi parlayıp sönmektir.
Bunun için ölüme bir atılış gerekir.
Atıldıktan sonra bir daha dönmemektir.

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Family Hewal
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2016 »
Merhaba ülküdaşlarım. Size bir konuda danışmak, ve bir konuda yardım istemek için geldim. Bilirsiniz incicapsi ve ben oraya üyeyim. Orada hewallerle dalga geçen capsler paylaşıyordum fakat ırkçı diyerek sürekli siliyorlar ve hiçbir mecrada paylaşılmaması için yoğun çaba sarfediyorlar. Üyelerin çoğu da seviyordu oysaki.

Eğer paylaşımlarınız İnci Sözlük seviyesizliğinde, olmayacaksa buradan devam edebilirsiniz.
Türkçüler için ahlak Türkçülük Ülküsünün yapı taşlarından birisidir.
Türk Milletine karşı utanmayacak ve bizi izleyen Türk bayanların ve gençlerinin olduğunu da unutmayacaksak bir sorun yok.
Biz ağzımızdan ve kalemimizden çıkanın karşımızdakine yakışıp yakışmadığından önce o söz veya yazıların bize yakışıp yakışmadığına bakarız.
Kişiyi kirleten ağzından girenler değil, ağzından çıkanlardır...
Bu arada hoş geldiniz, esenlikler getirdiniz.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!

Çevrimdışı Vaas

• Yeni Üye
  • *
    • Family Hewal
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2016 »
Ona dikkat ederim lakin zaten incisözlükte aktif değilim hatta hiç yokum inci caps ayrı bir oluşum ve daha düzgün insanlar var ve senin dediğini çok iyi anladım. Benim burada yaptığım klasik hewal akımına yeni bir hava katmak ve düzenli bir seri haline getirmekti başarabilir miyim bilmiyorum ama bunun çok da iğrenç bir şey olduğunu düşünmüyorum. Türk bayrağını indirebilen bir milletse kastımız bence bu hafif bile kalır.

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2016 »
Benim burada yaptığım klasik hewal akımına yeni bir hava katmak ve düzenli bir seri haline getirmekti başarabilir miyim bilmiyorum ama bunun çok da iğrenç bir şey olduğunu düşünmüyorum. Türk bayrağını indirebilen bir milletse kastımız bence bu hafif bile kalır.
Esenlikler olsun Vaas  Kandaşım.
Gökbörülerin Otağı Huntürk'e hoşgeldiniz.

Sizin de ifade ettiğiniz gibi Türk Milletinin canına, malına, namusuna, vatanına ve bilcümle milli ve manevi mukaddesatına kahpece saldıran sürüngenler için ne kadar ağır ve aşağılayıcı şeyler söylense azdır.
Bizler kürt soysuzluğunu herkesten önce fark eden ve bu doğrultuda, her türlü suçlamaya maruz kalmayı göze alarak, duruş sergileyen Türkçülük Ülküsünün mensuplarıyız. Görevimiz hem Türklük düşmanlarını etkisiz hale getirip onlarla mücadele etmek ve hem de, Türklüğü her bakımdan yüceltmektir.
Kurtkaya kandaşımızın ne demek istediğini ve duyarlılığını anlamışsınız.
Bizim açımızdan; seviyeyi korumak kaydıyla, başta kan emici soysuzlar sürüsü kürt asalakları olmak üzere, etnik döküntüleri ve bilcümle düşmanı yermek de görevdir.
Açtığınız başlıklara, yazarak katkı yapamamış olsak bile, yaratıcı ve ince ayarlı iletilerinizi okuyup, izleyeceğimizi bilmenizi isterim.

Ne mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey.

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #4 : 26 Temmuz 2016 »
Başlığa, küçük bir renk katarak, katkı yapmış olalım.

Ne mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey.

Çevrimdışı Vaas

• Yeni Üye
  • *
    • Family Hewal
« Yanıtla #5 : 27 Temmuz 2016 »
Günümüzde Irkçılığa hayır adı altında bir kaç kanı bozuk kürtlük ve araplık propagandası yapıyor aynı şey TÜRK ırkına yapılırsa hiç bir problem yok onlar için. Bu durum giderek kötüleşiyor ve Şanlı Kanımız Soylu Irkımız Böyle bir kaç itin kopuğun diline düşüyor. Benim amacım da bu durumu eski haline getirmek için o eşek soyunu tekrar hakettiği yere koymaktır. Bunun için de birazcık desteğe ihtiyacım var ki daha çok ön plana çıksın ve herkes görebilsin capslerimi. Teşekkürler Çağrıbey