Gönderen Konu: DOĞU TÜRKİSTAN'DA ÇİN ZULMÜNÜ TELİN MİTİNGİ - 6 TEMMUZ CUMARTESİ, ANKARA  (Okunma sayısı 4754 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
GÖKBÖRÜ TÜRKÇÜLER DERNEĞİ OLARAK 6 TEMMUZ CUMARTESİ GÜNÜ ANKARA 'DA DOĞU TÜRKİSTAN DERNEĞİ'NİN SAAT 17:00 DE, ABDİ İPEKÇİ PARKINDA DÜZENLEYECEĞİ, 2009 URUMÇİ OLAYLARININ YILDÖNÜMÜ VE ÇİN ZULMÜNÜ PROTESTO MİTİNGİ'NE KATILACAĞIZ. ANKARA'DAKİ TÜM TÜRKÇÜ KANDAŞLARIMIZI BU ETKİNLİĞE KATILMAYA DAVET EDİYORUZ.

DERNEKTEN SAAT 16:00'DA ÇIKILARAK ABDİ İPEKÇİ PARKI'NA YÜRÜGNEREK DOĞU TÜRKİSTANLI SOYDAŞLARIMIZLA MİTİNG ALANINDA BİRLEŞİLECEKTİR.

DOĞU TÜRKİSTANLI SOYDAŞLARIMIZ SAHİPSİZ DEĞİLDİR !

GÖKBÖRÜ TÜRKÇÜLER DERNEĞİ
KARANFİL 2 SK., 34/10 KIZILAY-ANKARA
TEL: (312) 417 77 17
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Delikurt38

• Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini Korusun
  • Türkçü-Turancı
Almanyada degilde sizlerin arasinda olmayi cok isterdim umarim sosyal medyada yaymamin bir sakincasi yoktur
Ülkü; ilk önce, insanların gönüllerinde, gönüllerin derinliklerinde doğar ve kendini önce destanlarda gösterir. Sonra şuura geçer, büyük kılavuzlar tarafından açıklanır. Daha sonra da büyük kahramanlar, onu gerçekleştirmek için büyük hamleler yapar. Bu hamleler sırasında da ülkülü millet, kahramanların ardından gönül isteği ile koşar. Bütün bu uğraşmalar arasında da millet yürür, önce manen sonra maddetten ilerler, olgunlaşır, erginleşir.

H. Nihal Atsız

Çevrimdışı agarta

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
Almanyada degilde sizlerin arasinda olmayi cok isterdim umarim sosyal medyada yaymamin bir sakincasi yoktur

Almanya'da Türkçü duygulara sahip,damarlarında akan kanın farkında,aslını inkar etmeyen bir çok kardeşimizin olduğunu biliyorum.Almanya'da da Gökbörü derneği var.Orada miting etkinliği tasarlanıyor mu?

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Almanya'daki Türkçülerin Dikkatine;

Doğu Türkistan Kültür Merkezi derneği olarak 06.07.2013 Frankfurt Hauptwache'de saat 14.00 den 18.00 kadar,
Doğu Türkistan'daki soykırıma karşı miting düzenliyeceğiz, bizi desteklemenizi bekliyoruz.
İrtibat için: Atahan bey 015775383806

http://www.facebook.com/DoguTurkistanKulturMerkezi
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Delikurt38

• Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini Korusun
  • Türkçü-Turancı
Almanya'daki Türkçülerin Dikkatine;

Doğu Türkistan Kültür Merkezi derneği olarak 06.07.2013 Frankfurt Hauptwache'de saat 14.00 den 18.00 kadar,
Doğu Türkistan'daki soykırıma karşı miting düzenliyeceğiz, bizi desteklemenizi bekliyoruz.
İrtibat için: Atahan bey 015775383806

http://www.facebook.com/DoguTurkistanKulturMerkezi
Bir aksilik olmazsa Bende Orada olucagim
Almanya'da Türkçü duygulara sahip,damarlarında akan kanın farkında,aslını inkar etmeyen bir çok kardeşimizin olduğunu biliyorum.Almanya'da da Gökbörü derneği var.Orada miting etkinliği tasarlanıyor mu?
Almanyada Gökbörü dernegi Duisburgda formumuzdan bildigim kadari ile  aradaki mesafeden dolayi gidemedim henüz Ama Calismalarinin olduguna ve olucagina cani gönülden inaniyorum
Ülkü; ilk önce, insanların gönüllerinde, gönüllerin derinliklerinde doğar ve kendini önce destanlarda gösterir. Sonra şuura geçer, büyük kılavuzlar tarafından açıklanır. Daha sonra da büyük kahramanlar, onu gerçekleştirmek için büyük hamleler yapar. Bu hamleler sırasında da ülkülü millet, kahramanların ardından gönül isteği ile koşar. Bütün bu uğraşmalar arasında da millet yürür, önce manen sonra maddetten ilerler, olgunlaşır, erginleşir.

H. Nihal Atsız