Gönderen Konu: Ben bir Türküm !!!  (Okunma sayısı 4355 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı albay

• Türkçü-Turancı
  • **
Ben bir Türküm !!!
« : 20 Nisan 2007 »
Ben Bir TÜRKÜM !...

Ben;

Orta Asya'dan Türeyen, Anadolu'da Büyüyen, Avrupa İçlerine Yürüyen TÜRK'üm !

Ben;

Dağlarda Gemi Gezdiren, Taşlara Destanlar Kazdıran, Tarihi Baştan Yazdıran, TÜRK'üm !

Ben;

Adalete, Ben Mertliğe Örnekler Veren, Ölüm - Kalım Savaşına Gülerek Giden, Yeryüzünde Her Murada Eren TÜRK'üm !

Ben;

Sancaklara, Tuğlara Baş Eğdiren, Beylere, Paşalara Hil'at Giydiren, Kılıcını Üç Kıt'ada Gezdiren TÜRK'üm !

Ben;

Atilla'yı, Yavuz'u, Fatih'i Var Eden, Kralları, İmparatorları Kendisine Yar Eden, Düşmanına Dünyasını Dar Eden TÜRK'üm !

Ben;

Şahları, Sultanları Kul Edinen, Altınları, Elmasları Pul Edinen, İncili Kaftanları Çul Edinen TÜRK'üm !

Ben;

Zafer Rüyasını Görenlere Saç Yolduran, Hezimete Uğratıp, Ümitleri Solduran, Müzelerde Baş köşeleri Dolduran TÜRK'üm !

Ben;

Damarlarında Asil Kanın Aktığı Irkım, Benden Bahseder Destanım, Ağıtım, TÜRK'üm, Ben TÜRK'üm, Taa İliklerime Kadar

MUSTAFA KEMAL  ATATÜRK'üm !.. 

Ya Siz Kimsiniz ?

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi
Ynt: Ben bir Türküm !!!
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2007 »
Ben Gök yeleli bir kurdum...

Bazen ana, bazen kılavuz, bazen Başbuğ olurum...

Tarihin dahi mevcut olmadığı çağlarda Doğu'dan dalga dalga sancak sancak oba oba akıp gelen...

Haritalar değiştiren rüzgara yön tayin eden...

Yırtıcı zamanların yırtıcılarına derslerini veren Gök yeleli bir kurdum...

Bazıları it dese de bana köpek dese de bana ben hep Gök yellei bir kurt olarak kaldım...

''Bazen ana, bazen kılavuz, bazen Başbuğ olurum...'' demiştim.Bazende bir kırbaç olurum...Tanrı'nın kırbacı...

Ve ben nice Mustafa Kemal'ler yetiştirecek bir Gökbörüyüm....

Ya ordakiler uzaktakiler kimler?

Tanrı Türk'ü Korusun.

Çevrimdışı TÜRKÇÜ KALE!

• Ahlaksız, şerefsiz ve provaktör olduğu için kovulmuştur
  • Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
Re: Ben bir Türküm !!!
« Yanıtla #2 : 25 Ağustos 2007 »
DAMARLARIMDAKİ ASİL KAN BENİ ŞIMARTIYOR :)ŞU GÜZEL DÜNYADA YAŞAMAK BENİ GÜLDÜRÜYOR:)