Gönderen Konu: KÜRT SORUNUNA CÖZÜM !  (Okunma sayısı 19428 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ynt: KÜRT SORUNUNA CÖZÜM !
« Yanıtla #30 : 18 Ekim 2012 »
Kim dedi?'' Irak'a gönderilcek diye''İran ne güne duruyor? kürtlerin bir araya toplammasından muradın ne?

Muradim Türk toplumundan uzak durmasi senin baan bu soruyu sormanda muradin ne ?

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #31 : 18 Ekim 2012 »
Kim dedi?'' Irak'a gönderilcek diye''İran ne güne duruyor? kürtlerin bir araya toplammasından muradın ne?

Muradim Türk toplumundan uzak durmasi senin baan bu soruyu sormanda muradin ne ?

Türk toplumu ne demek ? Nerde toplanmislar ? Toplama bir millet oldugumuzumu anlatmaya calisiyorsun ?
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı OrkanBey

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ATAM Türküm,övünüyorum ve izinden yürüyorum
« Yanıtla #32 : 18 Ekim 2012 »

Andaslarim, tekrar belirtmek isterim ki dün Ermeni idi, bugün kürt sorunu, yarin da belki Laz ya da cerkez sorunu olacak, ama ülkemizde hep sorun olacak ki gelismeyelim, güclenmeyelim ve dünyaya sahiplenmeyelim diye.Sorunun temeline inelim ve bu sorunlari cikaranlari ve destekleyenleri temizleyelim ki artik sorun morun cikmasin güzel Irkimizin arasinda derim.

Yillar önce daha uzaya, aya falan gidilmemisken, o zamanin aydinlari ileride Türklerinde uzaya gidebilecegini öngörmüsler, araba yaptik (devrim), ucak yaptik, satilmislarin yüzünden önünü kestiler, dogu daki ne defter ne de kitap görmüs kandasimiz, yokluk icerisinde kendi evinin elektirigini kendi üretiyor, yoktan var edebilen bir milletiz ama ne hikmetse halen mileet gitti aya biz kaldik yaya espirisine gülüyoruz.Tüm komsularimizda, sinirin birkac kilometre yakininda petrol, dogal gaz cikiyor, biz de sözde hava :-? 

Neden oldugunu hepimiz cok iyi biliyoruz, konusuyoruz da bi de birseyler yapsak.Ne yapacagimiz sorusuna gelince de, bu forumda Güncel bölümünde Tolga Han kandasimin önerilerine ben de katiliyor ve sizlerinde tartismanizi rica ediyorum.

Türk Irki icin, güzel yarinlarimiz icin önerilerinizi bekliyorum.
Alma Türk'ün AHINI
Cikar elbet bir gün ACISI
SABIR nedir en iyi biz biliriz
Kalmaz yerde hicbirimizin asil KANI

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #33 : 19 Ekim 2012 »

Türk toplumu ne demek ? Nerde toplanmislar ? Toplama bir millet oldugumuzumu anlatmaya calisiyorsun ?

Sen kendini Türk toplumundan saymiyorsan ben ne yapayim arkadaslar siz  benim yazdiklarima kendi adiniza bir mana cikarmayin . Biri cikiyor iran a gönderelim diyor sanki iran kürtleri kabul edecek gibi sacma sapan bir sey atiyor ortaya , sonra ben kürtler kendi araLAinda Türkler kendi aralarinda toplansin yazinca vay senin kürtleri bir arada tutmaktaki amacin ne öyle asalim keselim bicelim gibi yazilar yazarak kendi kendimizi avutmayalim günümüz icin en gercekci cözüm neyse ona kafa yoralim ilerde kürtler hepten batiya yönelince bu yazdiklarimi bir kere daha düsünürsünz.Motun Yabgu ben Türk milleti bir arada oldumu ona Türk toplumu derim sen bundan cerkez laz gürcü ve digerlerini anlyiorsan o senin meselen.

Çevrimdışı Aybige Katun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #34 : 19 Ekim 2012 »
Bence kürt sorunu yok, kürt belâsı, kürt terörü var.
Evet haklısın Atsızcı Türk kandaşım. Türkçülerin bile bu kelimeleri kullanması (k.urt sorunu, vb. kelimesini) çok üzücü. Önce k.rt ve k.rt sorunu kelimelerine alıştırdılar. Şimdi de özerklik, federasyon vb. kelimelerini Türk halkına alıştırmaya çalışıyorlar. Hainlerin elindeki medya ve televizyon kanalları kalitesiz ve bölücü televizyon programlarıylarıyla, özellikle de haber kanalları (!) Sürekli bölücü zihniyette, Türk düşmanı, vatan haini ve devşirme kişileri seçip onlarla tartışma (!) programları yapıp, bu programlardaki bölücü, yıkıcı ve Türklük karşıtı vb. fikirlerini küstah ve alaycı tavırlarıyla ve konuşmalarıyla Türk halkına da alıştırmaya çalışıyorlar. Lütfen Türkçü kandaşlarım ve Türk milleti hainlere fırsat vermeyelim. Bu tür programları izlemeyin. Sizler ilgilenmezseniz onlarda artık bu yaptıklarını bırakırlar. Bu kişiler ileride daha da ileriye gideceklerdir. Hatta Avrupalıların bir türlü kabul ettiremediği sevr antlaşmasını karşımıza çıkarıp, Türkiye'nin bölünmesine neden olabilirler. Sonrası ise telafi edilemeyecek sonuçlara yol açabilir. İlk olarak Kurtlar vadisi Irak denilen bölücü filmle alıştınız K.rtçe (!) denilen şeye farketmeden, yine bu hain ve bölücü filmle alıştınız derin devlet, hükümete darbe (!) vb. şeylere. Sonuç ise şu anda görüyorsunuz teröristerle savaşan askerlerimiz hapiste, teröristler kahraman oldu. Evet bunada alıştınız, alıştırıldınız . Tepki vermiyor bile hiçkimse hatta gerçek olduğunu düşünenler var. Kendi elimizle vatanımızı bölmeyelim.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #35 : 19 Ekim 2012 »

Sen kendini Türk toplumundan saymiyorsan ben ne yapayim arkadaslar siz  benim yazdiklarima kendi adiniza bir mana cikarmayin . Biri cikiyor iran a gönderelim diyor sanki iran kürtleri kabul edecek gibi sacma sapan bir sey atiyor ortaya , sonra ben kürtler kendi araLAinda Türkler kendi aralarinda toplansin yazinca vay senin kürtleri bir arada tutmaktaki amacin ne öyle asalim keselim bicelim gibi yazilar yazarak kendi kendimizi avutmayalim günümüz icin en gercekci cözüm neyse ona kafa yoralim ilerde kürtler hepten batiya yönelince bu yazdiklarimi bir kere daha düsünürsünz.Motun Yabgu ben Türk milleti bir arada oldumu ona Türk toplumu derim sen bundan cerkez laz gürcü ve digerlerini anlyiorsan o senin meselen.

Toplum Nedir ?

Toplum kavramı, en genel anlamıyla insanlar arasındaki tüm ilişkiler ile bunlardan türeyen kurumları ve kültürü işaret etmektedir. Toplum bireyin ait olduğu en büyük gruptur, fakat kalabalıktan, fertlerin aritmatiksel toplamından çok daha farklı bir olgudur. Birlikte olmanın bilinciyle insanlar arasındaki ilişki toplumu yaratır. Ortak bir hayatın şartlarını ve temel unsurlarını paylaşan ve organize olmuş insan grubudur. ALINTI

Sen önce toplumun tarifini ögren , ondan sonra fikir beyan et ! Türkl milleti yerine , Türk toplumu ifadesini kullanarak , ücyüz milyonluk Türk dünyasini , gurup olarak nitelendirmeye kalkisiyorsun . Meramini anlatacak baska bir ifade sekli bulamadinmi ? Dogru demissin ! Kendimi toplumdan saymiyorum . Imparatorluk gecmisi olan büyük Türk irkindan bir fert kabul ediyorum . Toplum bir milleti ifade seklinin en alt basamagidir . Kasit yoksa meselede yok .

ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Mustafa_

• Yeni Üye
  • *
  • Ne mutlu Türk doğana!
« Yanıtla #36 : 19 Ekim 2012 »
Büyük sınırdışı operasyonları ve soykırım yapılması gereklidir.
Ezeceğiz soysuzu ezilmeden ırkımız,
Söylenecek bütün Türk yurtlarında şarkımız.
Türk doğduk, Türk ölürüz budur sizden farkımız.
Ne siyaset ehliyiz, ne solcuyuz, ne sağcı!
Tek Türk varsa Turan var, Turancıyız, Turancı!

Hüseyin Nihâl Atsız

Çevrimdışı SON ÇERİ

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #37 : 20 Ekim 2012 »

kürtlerin İrana gitmesini istemem zorunamı gitti?İran'da 30 milyon Türk soylu var.Kendi ırkına daha yakın kürtleri,Türkler ile mubadeleye sıcak bakacaktır.Irak'ta kürtler dağınık yaşasalardı,epmeryalistler orada bir kürt devletinin temellerini atabilirlermiydi?Devletimizin politikası onları güneydoğu anadoludada azınlıkta bırakma politikası olmalıdır.
GÖNLÜNDE AKAN YARALARIN KANINI DİNDİR YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR