Gönderen Konu: Tayyip milleti bu hale getirdi.  (Okunma sayısı 4735 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
Tayyip milleti bu hale getirdi.
« : 15 Mayıs 2011 »

Tayyip Vatandaşa Çiğnediği Halıyı Bıraktı..! Kendisi Sefa sürerken Halkı bu hale getirdi..!

Millet Artık Tayyip'in mitingine Beleş bişeyler koparmak için gidiyor.Bu görüntü Tayyip'in Rize mitinginde yere serilen kırmızı Halının Miting ardından Vatandaşlar tarafından falçatayla koparılarak paylaşılmasının görüntüsü..!
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
Ynt: Tayyip milleti bu hale getirdi.
« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2011 »
Bu A.kpsinin seçmenide kendi gibi yağmacı, sömürücü. Kırk Haramilerden farkları yok!

Bu görüntüleri yorumlayacak olursak, a.kpsinin mitinglerinin neden çok kalabalık olduğunu çıkarabiliriz. Ama şöyle bir tezat durum var, madem insanlar a.kpsinin mitinglerine yağma için gidiyor, peki bunlar nasıl iktidar oluyorlar?

Bu görüntüleri görünce aklıma Cem Uzan geldi. Cem Uzan'ın mitingleri çok kalabalık olurdu, milyonlarca insanı toplamayı başarırdı. Ama iktidar olamazdı. Cem Uzan'ın mitinglerinin bu kadar kalabalık olmasına rağmen neden iktidar olamadığı zaman şu kanati getirmiştim: Cem Uzan mitinglerinde sürekli döner ekmek dağıtıyor ve ünlü bir kaç sanatçı getiriyordu. Halkın sanatçıyı dinlemek ve dağıtılan döner ekmekle karnını doyurmak için Cem Uzan'ın mitinglerine gittiğini anlamıştım.

Aynı durum akp'de de söz konusu galiba! :)
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)