Gönderen Konu: Etnik sana rahat battı değilmi ?  (Okunma sayısı 5599 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ULUKAY

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ULUKAY'IN SADIK ERİYİM ACUNA KAAN ONA ÇERİYİM.
Etnik sana rahat battı değilmi ?
« : 25 Ağustos 2011 »

botan diyor ki:
24 Ağustos 2011, 12:39
bence türkiyenin analizini yaparsak 10 milyon bulgar yunan yugoslav hırvat göçmeni 30 milyon kürt etti 40 6-7 laz 2 arap 50 yaptı türkiyede öztürkler aslında azınlık ama hala bura Türkiye biz kürtler olarak öz yurdumuz olan mezopotamhyhada esaret aşıyoruz ne toprağımız bize ait ne bayrağımız var artık yeter……almanyada ki türklere almanca dayatılmıyor her kanal nerde ise Türkçe ama sokata kürtçe konuşanı öldürecekmiş gibi bAKIYORLAR bu ülkede almanya türklerin öz yurdu olmamasına rağmen onlar orda aimile olmadan yaşıyorlar ben burda kürtçe isim çocuğuma koyamıyorum lanet olsun ulusal zihniyette nerdesin osmanlı nerdesin şeriat.

Ulukay diyorki   :

Kılıçdan geçrilmeliyken sen
Merhamet dilenmiştin eskiden
Esirlik bile sana çok iken
Dendkdeş olmuştun biz ilen.
Ama geçti o o günler kaldı mazide
Ümmet ayağından bayağı nemalandın .
Artık devir değişti göreceksin .
Ecel terleri dökeceksin.
Osmanlıyı çok arıyorsun demek 
Ümmeti müslim vel cemaat
Oh ne ala hayat
sen hep içimizde fink at
Osmanlı değil sen yakında
O beğenmediğin
Eziyor dediğin Türkiye Cumhuriyetini  arayacaksın .
Biz senin nefes almana tahammül etmezken
Demek sen kalkmış bizden yurt edineceksin
Bayrakmış Yurtmuş bunları cehennemde görürsün .
Banamı sordun ezik bir topluluktan doğarken umacı !
Türksen hakkın var yoksan sen bir hiçsin .Hiç bir şeye hakkın yok senin .
istemeke yurt vermezler adama gerizekalı maymun  önce bizimle savaşacaksın .

TÜRK TANRISI !
TANRI !
TÜRK YARATMADIĞIN GAYRILARI,
TÜRK GİBİ GÖRÜNEN GAYRILARI,
KURT POSTU GİYMİŞ ÇAKALLARI,
ALBIZLARA KARIŞMIŞ CANAVARLARI
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.
KENDİNİ TÜRKTEN ÜSTÜN GÖRMEYE KALKINMIŞLARI GÖRDÜM.
ŞİMDİ ONLAR BENİ GÖRMELİ  DAYANABİLECEKSİNİZ BAKIN KİTAPLARINIZDA YAZAN KIYAMETİNİZ BENİM !

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
Ynt: Etnik sana rahat battı değilmi ?
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2011 »
Botanmı,betoşmu  ne haltsa bunun gibi efendisini ısırmaya çalışan çakal sürüsü çok fazla mayaları bozuk bunların. Ula 30 milyondunuzda nerene sakladın bir gösterde inanalım. Sizde bu "Anırna ve böğürme" varken 30 da dersiniz 40 da şahsiyeti bozuk hainler.Bu yaptıgınız  TÜRK soyuna iftiradır.Bir gün bu iftiraların altında kalacaksınız

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 27 Ağustos 2011 »
Merhametten maraz doğuyormuş demekki.ALP ARSLAN Anadoluyu feth ederken botoşun ataları Hakkari ve çevresinde dağlarda kılıçtan geçirilmemek için göçebe bir hayat yaşıyorlardı  yerleşik hayata ve ovalara inseler hakim güçler tarafından imha edileceklerdi.Alparslanın ordusuna destek vermişler! koskoca bir yalan tıpkı kurtuluş savaşında birlikte savaştık savsatası gibi. Türkler Anadoluyu feth ettikten sonra Türk'ün engin merhameti sayesinde İnsan içine karışıp korunup kollandılar asimile olmaktan kılıçtan geçirilmekten kurtuldular.Şimdi geldigimiz duruma bak.

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2011 »
Sperm ziyanı  bu gavatın yazısından sadece üç sözcüğü çıakrdım bunlar:
Osmanlıcılık, Kürtçülük, Şeriatçılık. Bu enikler Türk'e düşman ne kadar düşünce varsa hepsini savunuyorlar.
Hepsi aynı bokun soyu...!
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı Güneydoğulu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2012 »
 Botanlar adammışda neden tarihde devletiniz olmadı la! devletide geçtik 1- soyunuzun 2- Tarihinizin dayandıgı temel yok hamileriniz sizi bir yerlere yamamaya çalıştılar bunu bile beceremediler i.oğulları

Sallayın dilin kemigi yok BOZKURT Şahlanırsa nasıl kaçacaksınız saklanacak yer bulacakmısınız.
Güneydoğuda TÜRK!! Dimdik! Ayakta!

Çevrimdışı Andarkan

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2012 »
10 bin Türk'ü katledersen tabii öldürecekmiş gibi bakarlar,bu kadar şeyden sonra size kardeş diyen gerizekalılara şükret.Çocuuna kürtçe isim koyamıyormuş,kurtuluş savaşındaki ihanetlerine saysınlar,kürtçe dediği de farsça ve arapçadır zaten.