Gönderen Konu: 2011-2012 Şampiyonu GALATASARAY  (Okunma sayısı 6022 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
2011-2012 Şampiyonu GALATASARAY
« : 12 Mayıs 2012 »
 Türkiye'de tek büyük var ! O da biziz !

Gerçekleri Tarih yazar ! Tarihi de GALATASARAY !

Kaç sezondur son maçlarda şampiyonluk alıyoruz :D alıştık artık !  :evil: :evil:

:asker: :turan: :asker:
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: 2011-2012 Şampiyonu GALATASARAY
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2012 »
Arslan´in sampiyonlugunu kutluyoruz .  Tek büyük  Galatasaray . Ikinci en büyükte Fenerbahce  >:D >:D >:D
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2012 »
Galatasaraylıları kutlarım

Bu Başarıyı  Bütün Takımlarımızdan! Avrupa Maçlarında'da bekliyoruz,  temennimiz bu yönde.

Not: Takım tutmuyorum yerine göre hepsini desteklerim.

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 13 Mayıs 2012 »
Gs'ye tebrikler. Zor bir sezon oldu. Millet kalp krizinden gitti bu play-offlarda.
Ve bir sezon daha bitti.
İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2012 »
KOMPLE KOMPLO TEORİSİNDEYİM.  :evil: :evil: :evil:

İŞLER KIZIŞACAK SON MAÇTA GALATASARAY KADIKÖY DE FENERBAHÇEYİ YENİP ŞAMPİYON OLACAK VE TÜRKİYE SUNİ GÜNDEMLE OYALANIRKEN, Kİ BU MİLLET İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR OLAY, 8-) 8-) 8-) VEEE BİR KEZ DAHA TÜRKİYE ÇOK ŞEYLER KAYBEDECEK..

ALDIRMAYIN "KOMPLE KOMPLO TEORİSİ" BEN PARANOYAK BİRİSİYİM GARİ.... :evil: :evil: :evil:

TTK.

KONU İLE İLGİLİ BİR KONUŞMA;

-M. Teşekkürler,peki polisin özellikle kışkırtması var diye söylentiler var,doğrumudur sence.

-O. abi bizzat oradaydım.. aynen oldu.. herşey önümde oldu.. galatasdaray takımı saha içerisinde şampiyonluğunu kutluyordu. bizde takımımızı verdiği mücadeleden dolayı alkışlayıp türbünlere çağırıyorduk. nedendir bilmez bir kaç polis memuru tellere çıkıp takımı çağıran taraftarlara hiç ikazda bulunmadan joplamaya başladı.. sonra olaylar başladı. bu olaylar Türk telekom türbününde yaşandı. bunlar yaşanırken polisin şiddetini protesto etmeye başladık.ç tüm türbünler. sonra bizim türbünde bir aile protestosnu ön sıradan yaparken polisler o aileye daldı. bir kızın acı içinde yerde yattığını gördüm. babası hekimmiş. kızımın ayağı kırıldı diye bağırınca film koptu. hepimiz polislere doğru yürüdük ve resmen çatıştık.. bize gaz bombası atılar. öndeki gençler gaz bombasına rağmen polislere yürümeye devam ettiler. bir polisi kıstırdılar. herkes vurdu o polise. bende.. bu poliste 3 adet gaz bombası vardı ele geçirdiler. bu gaz bombalarını polise attılar.. sonra arbede.. olaylar stad dışındada devam etti. 50 bin taraftar polisle resmen çatıştı. "tayyibin piçleri, yıldıramaz bizleri" "fetoşun piçleri yıldıramaz bizleri" herkes tarafından tazehürat şeklinde kadıköyü inletti. yayıncı kuruluş bunları vermedi değilmi?

-M. LigTv Vermedi, vermedi ancak GS seyircilerden ve GS televizyonundan alıntılardan bu bilgiyi çıkardık,senin gibi orada bulunan birkaç kişiden edindiğimiz bilgilerdi,sen de teyid ettin,ben de tahmin etmiştim zaten,elinize sağlık helal olsun.

-O. birde mtrobüs güzergahında çok olay yaşadık.. altunizade durağında sanırım floryadaki kutlamaya gidecek olan galatasaray taraftarlarını linç ediyorlardı. bir galatasaraylı bayanı bizzat ben kurtardım.. şerefsiz polisler neden bu duraklarda emniyet tedbiri almamışlar??.. ardından mecidiye köy durağında bizim metrobüsün camları kırıldı.. içeriye bir bira şişesi atıldı.. o şişe kırılmadı ama camı kırıldı.. o şişeyi alan genç taraftarlardan biri otobüsün kırık camından sarkıp içeri girmek isteyen bir galatasaray taraftarının başında o şişeyi patlattı. allahtan kaptanımız iyidi ve hemen topuklayıp oradan uzaklaştıda daha vahim olaylar yaşamadık..

-O. farkındaysanız sahada galatasaraya dair bir tepki olmadı. tepki polise karşı oldu..

-M. Evet evet farkındayım,birşeylerin ters gittiğini,taraftar kızgınlığı dışında birşeyler olduğunu Tv karşısında seziyordum.

YİNE DE  ALDIRMAYIN "KOMPLE KOMPLO TEORİSİ" BEN PARANOYAK BİRİSİYİM GARİ.... :evil: :evil: :evil:

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı AĞASAR

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
« Yanıtla #5 : 14 Mayıs 2012 »
Kadir çok sevdiğim bir arkadaşımdır görünmüyor yahu ortalarda ne hikmetse :D
Dolunay buğusunda zifiri göklere yazılmış Ad'ın...
İnkâra düşen geceler gibi yok saysın varlığını bütün kâinat
Varsın mavi gün her doğanda silinsin ne çıkar ?
Ay dolanır , yüz bulanır, vakit döner, tılsımlı bir âyinde söylenir Ad'ın ;

Senin Ad'ın TÜRK !...

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 14 Mayıs 2012 »
Türk futbolunun güzide takımlardan olan ve Türkiyeyi uluslararası alanda layıkıyla temsil edip, elde ettiği başarılarla gögsümüzü kabartan, yüzakımız Galatasaray Kulübünü ve Galatasaraylı soydaşlarımızı bu başarılarından ötürü kutlarım.

Yine Türk futbolunun yüzaklarından olan ve şampiyon olmayı en az Galatasaray kadar hakeden Fenerbahçe Kulübüne ve Fenerbahçe taraftarı soydaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimi sunarım.
Sonuçta bu bir yarıştır ve her yarışta olduğu gibi bu yarışta da ipi sadece bir tanesi gögüslemektedir. Bazen şans bazlarına biraz fazla gülüyor, o kadar.
Bu büyük yarışta korunup kollanması gereken Türklüğün dirlik, birlik ve kardeşliğidir.
Adı her ne olursa olsun Türklüğün dirlik, birlik ve kardeşliğine zarar veren her şeyi şiddetle reddediyoruz.

TTK.

Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!